Jump to content

Eski ve Yeni format kıyaslaması

Recommended Posts

Forum bugün kafayı sıyırdı resmen, bazı başlıklara girdim ama bir öyle bir böyle zorla, girdiğim başlıklarda iletilerimin bazıları gitmedi tekrar tekrar yazdım durdum, bir bölüme hemen girilebiliyorken diğer bölüme girmekte güçlük çektim, ilk defa alıntılanan bir iletim bildirimlere yansımadı vs. vs. :)

Not:Bu iletimde gitmedi, bu ikinci deneme..

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Bazen bir ileti yazıp sonra "Yolla" butonuna tıkladıktan sonra mesajlar gitmemiş gibi görünüyor ve yanıt ekle bölümü hala açık duruyor.(yani yazmaya devam edebiliyorsunuz) Ama sayfayı yeniledikten sonra aslında iletinizin iletilmiş ve kaydedilmiş olduğunu sonradan fark edebiliyorsunuz.

İletilerin gitmediği zamanlar yazdığınız mesajı copy paste yapıp bu cevabın gidip gitmediğini test etmek için basitçe sayfayı yenileyin. Sayfa yenilendikten sonra en altta sizin mesajınızı görebileceksiniz. Bu durum her zaman olmuyor ama bazen arada bir aksıyor.

Sitelerde Paylaş

Bazen bir ileti yazıp sonra "Yolla" butonuna tıkladıktan sonra mesajlar gitmemiş gibi görünüyor ve yanıt ekle bölümü hala açık duruyor.(yani yazmaya devam edebiliyorsunuz) Ama sayfayı yeniledikten sonra aslında iletinizin iletilmiş ve kaydedilmiş olduğunu sonradan fark edebiliyorsunuz.

İletilerin gitmediği zamanlar yazdığınız mesajı copy paste yapıp bu cevabın gidip gitmediğini test etmek için basitçe sayfayı yenileyin. Sayfa yenilendikten sonra en altta sizin mesajınızı görebileceksiniz. Bu durum her zaman olmuyor ama bazen arada bir aksıyor.

Bende bu tür ve başka tür sorun çok oldu olmayada devam ediyor, bende her yazımı kopyalamak zorunda kalıyorum ve sayfadan çıkıp tekrar sayfaya dönüp kopyamı yapıştırıp tekrar deniyorum ve o zaman gidiyor çünkü çoğu zaman gitmiyor, gidiyormuş gibi oluyor bir bakmışım gitmemiş, gitmemiş gibi oluyor bir bakmışım gitmiş, bende anlamadım bu durumu, internetim sorunlu bundan kaynaklı sanıyordum ben, sizdede benzer sorunlar varmış..
Sitelerde Paylaş

Abiler, ablalar.. Ne kadar şikayet etmişsiniz yahu.. Aynı foruma biz de giriyoruz, öyle veya böyle kullanıyoruz.. Tamam bazı ufak hatalar var, ama bu hatalar forumu kullanılmaz yapmıyor.. Ufak tefek hataları görmezden gelin ve alışmaya çalışın.. Ne var ki bu kadar şikayet edecek?

Sitelerde Paylaş

Benim sorunum pilden kaynaklıymış galiba, bir gündür pili güç tasarrufu konumundan çıkardığımdan dengeli konuma getirdiğimden beri bu sorun kayboldu çünkü güç tasarrufu konumunda sistem yavaşlar diye ibare beliriyordu, bakalım ne olacak, olsada kullanacağız dediğiniz gibi artık..

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...