Jump to content

"Bazı Ateistlerin çok ahlaklı olabileceğeni savunuyorum"

Recommended Posts

Boşuna demiyorum bu din kadınları erkeklere amade etmese anında kafir olurdu çoğu müslüman, işi gücü uçkur bu dinin, bazı mağara adamlarınında işini çok güzel görüyor bu din, normalde içlerindeki bu pisliği dışarı çıkaramazlar korkularından ama dinin içinde oldumu ve devlet olarak bu din diyanetlede korunuyorsa, ulu orta savunan sapıklar elbet cesaret bulup konuşur böyle, devlet nazarında suç teşkil etmiyor, birde eğitimin içine sanki başka dinler yokmuş gibi, eğitim amaçlı değil inanç amaçlı sokuluyor bu din çünkü..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 312
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İnternette maşallah ilim öğreniyorsun. Ne işin var senin bu forumda?

Tabi ya ne işi var bayanın ateist forum da.Tebliğ yapmak erkeğin işidir.

Kafamda ki sorulara cevap arıyorum yetmez mi ? Körü körüne inanmaktansa , gerçekten bilerek iman etmek isterim.

Problem ?

Sitelerde Paylaş

Tabi ya ne işi var bayanın ateist forum da.Tebliğ yapmak erkeğin işidir.

Kafamda ki sorulara cevap arıyorum yetmez mi ?

Problem ?

Kafandaki soruların cevabı burda değil.

MUHAMMED suresi 25- Kendileri için hidayet yolu belli olduktan sonra gerisingeri dönenleri, şeytan aldatıp peşinden sürüklemiş ve kendilerini boş ümitlere düşürmüştür.

29- Yoksa, kalplerinde hastalık olanlar Allah’ın, kinlerini ortaya çıkarmayacağını mı sandılar?

Sitelerde Paylaş

NAHL suresi 106- Kalbi imanla dolu olduğu hâlde zorlanan kimse hariç, inandıktan sonra Allah’ı inkâr eden ve böylece göğsünü küfre açanlara Allah’tan gazap iner ve onlar için büyük bir azap vardır.

107- Bunun sebebi: çünkü onlar Dünya hayatını sevmiş âhırete tercih etmişlerdir, Allah da kâfirler güruhunu doğru yola çıkarmaz

Sitelerde Paylaş

Ben hepinizden daha sapık bir nefse sahibim. Rabbim beni bir an nefsime bırakırsa hepinizi sollarım.

Allah korkusu olmasa yürü ya kulum diyecen yani, niyeki cübbeli zaten allah amade etmiş siz erkeklere kadınları, budamı yetmiyor sapık nefsini köreltmeye?
Sitelerde Paylaş

Kafandaki soruların cevabı burda değil.

MUHAMMED suresi 25- Kendileri için hidayet yolu belli olduktan sonra gerisingeri dönenleri, şeytan aldatıp peşinden sürüklemiş ve kendilerini boş ümitlere düşürmüştür.

29- Yoksa, kalplerinde hastalık olanlar Allah’ın, kinlerini ortaya çıkarmayacağını mı sandılar?

Bahsettiğin O yaradıcıyı o kadar çok seviyorum ki .Keşke gerçekten kullarına bu kadar uzak olmasaydı.Evet sanırım bir münafığım .

Rabbime kızgınım ,bu kadar ulaşılmaz olduğu için ve beni kendisi hakkın da kötü zanlar da bulundurduğu için.

Sitelerde Paylaş

Bahsettiğin O yaradıcıyı o kadar çok seviyorum ki .Keşke gerçekten kullarına bu kadar uzak olmasaydı.

(Ey Rasûlüm) kullarım sana benden sordularsa, muhakkak ki ben çok yakınımdır; bana dua edince, dua edenin duasını kabul ederim. O halde onlar da benim dâvetime koşsunlar ve bana hakkıyla iman etsinler ki, doğru yola ulaşmış olsunlar.

Sitelerde Paylaş

Rabbime kızgınım ,bu kadar ulaşılmaz olduğu için ve beni kendisi hakkın da kötü zanlar da bulundurduğu için.

HAC suresi 11- İnsanlardan öylesi de vardır ki, Allah’a kıyıdan kenardan kulluk eder. Eğer kendisine bir hayır dokunursa, gönlü onunla hoş olur. Şâyet başına bir kötülük gelirse, gerisingeri (küfre) dönüverir. O dünyayı da kaybetmiştir, ahireti de. İşte bu apaçık ziyanın ta kendisidir.

Sitelerde Paylaş

Kumar, içki, uyuşturucu...

Sapıklık sadece kadın düşkünlüğü değildir. Aklın kıt mı senin biraz?

Bana kıt diyenede bakın :lol: astırtma o iletilerini bana, kendi ağzınla kuranın içindekileri onayladın ve bunun etrafında dönüyor bu imanın cübbeli, işine gelene yani :)
Sitelerde Paylaş

(Ey Rasûlüm) kullarım sana benden sordularsa, muhakkak ki ben çok yakınımdır; bana dua edince, dua edenin duasını kabul ederim. O halde onlar da benim dâvetime koşsunlar ve bana hakkıyla iman etsinler ki, doğru yola ulaşmış olsunlar.

cübeli allahın bizim duamiza ihtiyacı var yoksa allah olamaz

Sitelerde Paylaş

cübeli allahın bizim duamiza ihtiyacı var yoksa allah olamaz

HAC suresi (8-9) İnsanlardan öylesi de vardır ki, bir ilmi, bir yol göstericisi, aydınlatıcı bir kitabı olmadığı hâlde kibirlenerek insanları Allah’ın yolundan saptırmak için, Allah hakkında tartışmaya kalkar. Ona dünyada bir rezillik vardır. Ona kıyamet gününde de yangın azabını tattıracağız.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...