Jump to content

müslümanlar bir karar versin

Recommended Posts

Görmüş gibi anlatıyor bir de...

sen ne gördün.. :)

talak 4'e de bak.

gerçi orada da kıvırıyorsunuz.

müslüman olup da hala aseksüel olman garip. :)

islam alemi fuhuş batağında...al oku..

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=52566&st=260#entry915442

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=53166&st=40#entry938941

sen gir bir imama durumunu anlat.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 132
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sen ne gördün.. :)

talak 4'e de bak.

gerçi orada da kıvırıyorsunuz.

müslüman olup da hala aseksüel olman garip. :)

islam alemi fuhuş batağında...al oku..

http://www.ateistfor...260#entry915442

http://www.ateistfor...=40#entry938941

sen gir bir imama durumunu anlat.

Evlililk sırf seks demek değil ki. Aseksüel binlerce evli insan var.

Sitelerde Paylaş

Aldıysa aldı ne var bunda?

Siz hayatınızı bir kişiyle mi geçirdiniz veya hayatınız boyunca sadece tek bir kişiyi mi sevdiniz onu söyleyin bana

Benim iletilerimi nasıl alıntılıyorsun, bildirim gelmiyor,....Koca peygambere yakışıyormu o kadar kadın almış, bir bu eksik olsaydı ne olurdu? Diye soruyoruz savunuya bak yüzsüzün ( aldıysa aldı ne var bunda), gelini be gelini utanmaz, kadın kız ala ala bitirememiş, birde gelinine sulanıp ayet uydurmuş,...... kişisel şeylerimizi burda yazacak halimiz yok heralde, ne biliyorsun bizim nasıl insanlar olduğumuzu? Sen şu sapık peygamberi savunurken, bu dinin hiçbir evrensellik barındıramayacağı pislik bir din olduğunu bizzat teyid ediyorsun sağol..
Sitelerde Paylaş

Benim iletilerimi nasıl alıntılıyorsun, bildirim gelmiyor,....Koca peygambere yakışıyormu o kadar kadın almış, bir bu eksik olsaydı ne olurdu? Diye soruyoruz savunuya bak yüzsüzün ( aldıysa aldı ne var bunda), gelini be gelini utanmaz, kadın kız ala ala bitirememiş, birde gelinine sulanıp ayet uydurmuş,...... kişisel şeylerimizi burda yazacak halimiz yok heralde, ne biliyorsun bizim nasıl insanlar olduğumuzu? Sen şu sapık peygamberi savunurken, bu dinin hiçbir evrensellik barındıramayacağı pislik bir din olduğunu bizzat teyid ediyorsun sağol..

asıl sen kendi benimsediğin ahlak kurallarını evrensel mi sanıyorsun? arabsistnda doğsaydın bambaşka düşünecektin. çinde avrupada veya afrikada doğsaydın da keza öyle.

Sitelerde Paylaş

asıl sen kendi benimsediğin ahlak kurallarını evrensel mi sanıyorsun? arabsistnda doğsaydın bambaşka düşünecektin. çinde avrupada veya afrikada doğsaydın da keza öyle.

Bak, şimdi çok iyi bir noktaya değindin. Aynı durumda sen olsan Muhammed'e sapık, Allah'a da put diyecektin, İslam'ı da putperest bir din olarak görecektin.

Sitelerde Paylaş

Ha şunu bileydin, sen arapmısınki arabın sapık dinini savunuyorsun burda? Başka bir öğretimi kalmadı? Bula bula bu sapıklıklar kitabını mı buldun? Sırf islam kılıç zoruyla kültürümüze girmiş bal gibi biliyorsun ondan sonra gelip başka yerde doğsaydın farklı olurdun diyor, tabiki farklı olurdum, diyelimki arabistanda dünyaya gelseydim ve 9 yaşında 50 yaşına bir adama verilseydim, başıma gelen bu sapıklığı idrak edemezdim ama bir şekilde insanlığımdan çıkardım çünkü çocukluğumu bilmeden, ergenliğimi yaşamadan, yetişkinliğe erişmeden benim her şeyimi elimden alırlardı, bu savunuyla sen bu dinin doğru olmadığını bizzat savunuyorsun ama ne hikmetse onsuzda yapamıyorsun, bu nedir biliyormusun? Bile bile sapık bir dini kendine referans almaktırki buda seni masum yapmıyor..Yahu gör şu kitabın içindeki antik kokan, vahşet kokan ayetlerini, o dönemin insan yaşantısındaki ilkelliği yansıttığını artık.. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Artık şu tepkisel ateistliği gerçek ateistlikle bir tutmaktan vazgeçin, adam Allaha söverek, kitaba söverek metal müzik dinleyerek ateist olduğunu sanıyor isyankar yani Allah var ama yasaları yanlış kurallarını beğenmiyorum demekten ne farkı var?......

aslında bu kişilerde tıpkı müslümanım diyip kafir gibi yaşayan insanların ateist versiyonundan başka birşey değil...

Her zaman dediğim gibi gerçek müslüman ve gerçek Ateist kolay bulunmuyor, bilinmezci ve sahteci vede arayış içinde olan kitle çoğunluktur...

Sitelerde Paylaş

Tüm fikirler silahla yayılmıştır. Doğru ve gerçek olan budur. Zamanında kemalistler de bunu yaptı dinciler de komünistler de hepsi.Kalem kılıçtan keskindir sözüne aldanmayın.

Bula bula bu dini kendime referans olarak buldum diyorsun yani.........afferim sana, büyüksün Carvantes....
Sitelerde Paylaş

Hollanda gibi olmaya Atatürkçüler karşı olmazdı ama dinciler karşı onlar için herkese eşit özgürlük asla olamaz çünkü yasa koyucu Allahtır.. nasıl dediğini yapmazsın der keser kelleni, sonrada Hollanda'da insanlar özgür derler...İşte İranda Ataist olduğunu öğrensinler öldün demektir, hollandada durum ortada....kemalistlere laf atılıyor silah zoruyla yapmış amaç önemli baskıyı kaldırmak için Avrupa gibi olmak için yaptı kötü mü oldu? ha sonra serbest orada türban diyorsunuz ama....siz ne için silah kullanırsınız köleleştirmek için aradaki farkı anlayın..

Sitelerde Paylaş

Sence en mantıklısı hangisi?

Mantıklı din mi varmışta ben bilmiyorum Carvantes? Referans yazdım başka yerinden anlama olayı, hiç bir din mantıklı değildir, çünkü dogmalar bütünüdür hepsi..Senin kendi aklın yok mu? Kendi kişiliğine saygın olsun, illa bir dine beynini esir ederek bütün herşeyi o dinde görmek ne kadar mantıklı? İslam dünyanın her yerinde yaşansaydı sen bu bilgisayarı kullanıyormuydun şimdi? Buna samimi cevap verebilir misin?
Sitelerde Paylaş

Mantıklı din mi varmışta ben bilmiyorum Carvantes? Referans yazdım başka yerinden anlama olayı, hiç bir din mantıklı değildir, çünkü dogmalar bütünüdür hepsi..Senin kendi aklın yok mu? Kendi kişiliğine saygın olsun, illa bir dine beynini esir ederek bütün herşeyi o dinde görmek ne kadar mantıklı? İslam dünyanın her yerinde yaşansaydı sen bu bilgisayarı kullanıyormuydun şimdi? Buna samimi cevap verebilir misin?

Dünyada herşey mantıklı olmak zorunda değil.

Daha doğrusu insanın kısıtlı mantık yapısı herşeye uymak zorunda değil.

Herşeye mantık çerçevesinden bakacaksak bana göre de herşey mantıksız..

Sitelerde Paylaş

Dünyada herşey mantıklı olmak zorunda değil.

Daha doğrusu insanın kısıtlı mantık yapısı herşeye uymak zorunda değil.

Herşeye mantık çerçevesinden bakacaksak bana göre de herşey mantıksız..

İyi o zaman, bizzat ben bu mantıksız dinde kendimi daha rahat hissediyorum çünkü önüme konulanla yetinirsem beynimi yormam ve tabiri caizse koyunluk iyidir diyorum diyorsun........o zaman burda ne diye bu dinin şakşakçılığını yapıyorsun git dinini bizzat yaşa ve koyunluğun verdiği anlamsız iç huzurunla mutlu mesut ol......lafa bakın ya, mantık kötü birşeye getirdi,........ beyinsizlik iyidir Carvantes iyi, ama müslümanlara, yani sana <_< bendende onay aldın tepe tepe kullan, pardon kullanma koyunluğunla öylece kal :D
Sitelerde Paylaş

Sen aristo mantığına sahipsin ben ise saçaklı (kuantum) mantığına. Kuantum da bir gün çöp olacka elbette ama senin aristo mantığı çöp olalı yüzyıllar oluyor.

tarihinde Cervantes tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...