Jump to content

Hollandalı Türbanlıdan Türkiye-Holanda din özgürlük kıyaslaması

Recommended Posts

sadece din özgürlüğümü dedi, aman aman, bunlar bu konuya da fransız, pardon hollandalı.

türkiye de ne özgürlüğü var ki din özgürlüğü olsun.

muhalif olmanın yasak olduğu bir ülke: TURKİYEEEEEEEEEEEEEEEEE, yeah!.

tarihinde charisma tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gercekci,

Ben de (Turk asilli) bir Hollandali olarak rahatca diyebilirim ki burada Turklerin cogu oldukca muhafazakar ve dindardir. Cunku Turklugun buyuk bir parcasi onlar icin Muslumanliktir.

Dolayisiyla yine diyebilirim ki Turkiye'deki Turkler buradaki Turklerden cok daha sekuler (bu ozellikle buyuk sehirler icin gecerli).

Sitelerde Paylaş

Ayna programı böyledir gider böyle bir yerde bir türbanlı bulur propaganda yapar bir keresinde finlandiyada mı ne böyle birini bulmuşlardı kadın diyorki kimse bana baskı yapmadı özgürlük var vs.

Tabiki Finlandiyada tek bir türbanlı başını örtünce ilgi çekiyor millet sampati bile duyuyor mesela buna benzer bir örnekle 1994 yılında Türkiye karşılaştım büyük bir şirketin bir tanesinde türbanlı bir kız vardı eskiden rakçı falanmı sonradan örtünmüş o zamanlar bunlar aynı finlandiye gibi hollanda gibi tek tük olduğu için sempati duyuyordu millete ilginç geliyordu.

Peki bu insanlar üç beş tane değilde bindirilmiş kıtalar şeklinde sistemli bir şekilde yetiştirilse seculer düzeni yıkmaya heryeri doğmalarla domine etmeye kalkalar. Bilimi özgürlüğü insan haklarını köreltmeye insanları arap mitleri ile köreltmeye çalışsalar. O hallandalıya böyle sempatik geleceklermi.

Peki örgürlükten bahsedilir 11, 13, 15 yaşında türban taktırılan kız kendi iradesi ilemi takıyor burada insan haklarından behsediliyor aile mahalle din baskısı ile türban takan çocuğun özgürlüğü ne olacak.

Sitelerde Paylaş
Peki örgürlükten bahsedilir 11, 13, 15 yaşında türban taktırılan kız kendi iradesi ilemi takıyor burada insan haklarından behsediliyor aile mahalle din baskısı ile türban takan çocuğun özgürlüğü ne olacak.

11, 13, 15 yaşlarındaki orta okullu-liseli kızlar kendi iradeleri ile mi mini etek giyiyorlar? Din düşmanı ebeveynleri, çevresi yüzünden türban takamayan kızın durumu ne olacak peki?

Sitelerde Paylaş

11, 13, 15 yaşlarındaki orta okullu-liseli kızlar kendi iradeleri ile mi mini etek giyiyorlar?

Din düşmanı ebeveynleri, çevresi yüzünden türban takamayan kızın durumu ne olacak peki?

sen bu saçmalıkları niye ateist forum köşelerinde yazıyorsun anlamadım....

bu siyasi bir konu..git ankara'daki vekil dostlarının kulağını çek.

dünya görüşü aileden geçer.

din düşmanın kızı çuval giymez.

ufacık kızları cinsel meta olarak gören zavallıya ne denebilir.

hadi görüyorsun ve tahrik oluyorsun....niye bunun kampanyasını yapıyorsun.

seks açlığın varsa evlen.

geneleve git..imam nikahı yoluyla metres tut..

ne bileyim .

islam erkek cinselliğini korumuş bir dindir.

Sitelerde Paylaş

sen bu saçmalıkları niye ateist forum köşelerinde yazıyorsun anlamadım....

bu siyasi bir konu..git ankara'daki vekil dostlarının kulağını çek.

dünya görüşü aileden geçer.

din düşmanın kızı çuval giymez.

ufacık kızları cinsel meta olarak gören zavallıya ne denebilir.

hadi görüyorsun ve tahrik oluyorsun....niye bunun kampanyasını yapıyorsun.

Anlayacak bir kapasite yok ki anlayasın.

Türbanın tartışıldığı yerde yazmayacam da, kanarya severler derneği forumunda mı yazacam, Allah'ın cahili?

Benim Ankara'da vekil dostum yok ama senin koskoca bir put tapınağın var, gidip orada bizlere bol bol beddua, putuna da dua edebilirsin.

Din düşmanının paçavra kızı, kendisine yakışanı yapıp çuval giyer, mümin kızı ise baş örtüsü.

Ufacık dediğin mini mini birler, mini mini etekler giyerek kendilerini mal gibi teşhir ederlerse, biz de haliyle onlara mal gözüyle bakıp mal muamelesi yaparız.

Sitelerde Paylaş

Türbanın tartışıldığı yerde yazmayacam da, kanarya severler derneği forumunda mı yazacam, Allah'ın cahili?

Benim Ankara'da vekil dostum yok ama senin koskoca bir put tapınağın var, gidip orada bizlere bol bol beddua, putuna da dua edebilirsin.

Din düşmanının paçavra kızı, kendisine yakışanı yapıp çuval giyer, mümin kızı ise baş örtüsü.

Ufacık dediğin mini mini birler, mini mini etekler giyerek kendilerini mal gibi teşhir ederlerse, biz de haliyle onlara mal gözüyle bakıp mal muamelesi yaparız.

allahın chili demek ne oluyor tam tersini söylersek cahil allah uyarmı

Sitelerde Paylaş

Türbani kafasina takan kadin, Hollanda'da yasantini nasil oldugunu aciklasaymis iyi olurmus.Türbanini takar dolasir hepsi o kadar...Inanclarini ulu orta dillendiremez icinde ve özel alaninda yasar. Günlük yasantisinda dini, allahi kurani kullanirsa karsit ve olumsuz cikislarin olacagini cok iyi bilir.

Sitelerde Paylaş

Defol git pislik herif.

Bütün forumu çöpe çevirmişsin sapık sapık yazılarınla.

Azıcık boş bırakmaya gelmiyor, bütün sapıklar doluşuyor.

Atıldın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...