Jump to content

bdp liler türban yasağına karşıdır..

Recommended Posts

işte böyleeee...

pkk nın siyasi kanadı olan bdp şeriatçı bir partidir.bdp liler ve kürtler dinlerine son derece bağlıdırlar.hatta yobazlık derecesinde...bdp liler türban yasağına karşıdır mesela.istediğiniz bdp liye sorabilirsiniz.yüzde 99 u üniversitelerdeki türban yasağına karşıdır.

tarihinde rembrandt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

işte böyleeee...

pkk nın siyasi kanadı olan bdp şeriatçı bir partidir.bdp liler ve kürtler dinlerine son derece bağlıdırlar.hatta yobazlık derecesinde...bdp liler türban yasağına karşıdır mesela.istediğiniz bdp liye sorabilirsiniz.yüzde 99 u üniversitelerdeki türban yasağına karşıdır.

BDP'nin üst düzeyi şeriatçı falan değildir. Böyle bir politika uygulaması tamamen seçmeninin çoğunun dindar olmasından kaynaklanıyor.Tabanının kaymaması için ellerinden geleni yapıyorlar.Cümle alem ne halt olduklarını biliyor ama bir sen bilmiyorsun sanırım.

Sitelerde Paylaş

işte böyleeee...

PKK ve akabinde BDP dünyanın en cinsel anlamda eşitlikçi siyasi yapılarındandır. Siyasi kanadı kadınlı ve erkeklidir. BDP nin üst düzey siyasetcilerinin neredeyse yarısı kadındır. 1996 da Viranşehirde askerlik yaptım ve değişimi gördüm. Türkiye Cumhuriyetinin başaramadığını ne yazık ki bu siyasi yapı başarmak üzeredir. Bu dönemde Türkler ne kadar gerici olduysa kürtlerde o kadar ilerici olmuştur.

Ülke dünyadan bir haber gerici bir iktidar tarafından yönetiliyor. Mesele BDP yi savunmak değil. PKK nın bu dönem güçlü olmasının nedenide budur.

tarihinde apsimon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

PKK ve akabinde BDP dünyanın en cinsel anlamda eşitlikçi siyasi yapılarındandır. Siyasi kanadı kadınlı ve erkeklidir. BDP nin üst düzey siyasetcilerinin neredeyse yarısı kadındır. 1996 da Viranşehirde askerlik yaptım ve değişimi gördüm. Türkiye Cumhuriyetinin başaramadığını ne yazık ki bu siyasi yapı başarmak üzeredir. Bu dönemde Türkler ne kadar gerici olduysa kürtlerde o kadar ilerici olmuştur.

Ülke dünyadan bir haber gerici bir iktidar tarafından yönetiliyor. Mesele BDP yi savunmak değil. PKK nın bu dönem güçlü olmasının nedenide budur.

Terör örgütene de eşitlikçi yapı dedin yaa pes artık

Sitelerde Paylaş

. 1996 da Viranşehirde askerlik yaptım ve değişimi gördüm. Türkiye Cumhuriyetinin başaramadığını ne yazık ki bu siyasi yapı başarmak üzeredir. Bu dönemde Türkler ne kadar gerici olduysa kürtlerde o kadar ilerici olmuştur.

viranşehirde kalmasam kandıracaksın beni.ulan viranşehir çöl gibidir.insanı ilkeldir, yobazdır.kadınlar köle gibidir.hepsi poşulu çarşaflı.okuma yazma bilmezler.değişimmiş..yesinler değişimini..kimi kandırıyorsun sen?

tarihinde rembrandt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bir sürü kürt arkadaşım var, genelleme yapmak doğru değil.

aynı safta namaz kıldığım iki kürt arkadaşımdan birinin sempatizan, diğerinin akpli olduğu günleri biliyorum.

başka bir arkadaş vardı, bildiğin pkklı, fırsatını bulsa hemen dağa çıkar, o tip biri. ama Allah İslam, Peygamber dedin mi, akan sular durur. Abdullah öcalanın her çatışmadan önce namaz kıldığını, her çatışmaya abdestli gittiğine, gelince şükür namazı kıldığına falan inanırdı, anlatırdı

başörtüsüne serbestlik de şeriatçılık arasında bir bağlantı göremiyorum.

Sitelerde Paylaş

Terör örgütene de eşitlikçi yapı dedin yaa pes artık

Cinsel anlamda eşitlikçi dedim. O cümleyi nasıl anladın bilmem. Bizim askerlik erkek işidir. Ancak adamların hakkını teslim edeceksin. Kadın erkek beraber çatışır karavanadan yer mıntıka yapar. Adamlar süs olsun diye serpiştirmiyor. Birçok kadın terör örgütü mensubu öldürülmüştür. Bizim kadın kayıplarımız ya hemşiredir ya öğretmen. Sen hiç Şehit Ayşe diye başlıyan bir sokak yaa çadde gördün mü?

Sapla samanı karıştırmayalım. PKK nın terör örgütü ancak sonuç olarak bir örgüt. Benim yazdığım ergüt mensuplarının yapısı ile ilgilidir. Sonuçta bu adamlar uzaylı değil. Yada şeytan.

viranşehirde kalmasam kandıracaksın beni.ulan viranşehir çöl gibidir.insanı ilkeldir, yobazdır.kadınlar köle gibidir.kimi kandırıyorsun sen?

Çöl gibi :)

Ya harbiden komedisin. Diyarbakıra da dağın başı dersin.

Bugünkü yapısı ile BDP kürtlerin CHP sidir. Ve yırtınmaya gerek yok. Şu an laik anlamda Türklerin önündedir.

tarihinde apsimon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zaten adamların misyonu, halkımızın demokrasisi falan, yoksa nasıl türk-kürt kardeşliğini bozacaklar.

Ama bizim koyunlar hemen demokrasi, özgürlük laflarını duyunce içinden küfredesi ve GOMANİST, ATAYİZT, diyesi gelir. Böyle halka lanet etmiyorum, bilgisizliğinden olabilir amma, türk aydınlarının laik düzeni bozana engel olamaması daha üzücü.

Sitelerde Paylaş

Bdp şeriatçı değil. dinci ve şeriatçı kürtler bdp'yi hiç sevmez. bdplilere ve pkklılara dinsiz derler. bu yüzden akp'ye oy verirler. doğu illerine bakın, bdpye oy vermeyen kürtler akpye oy veriyor hep. şeriatçı gazetelere vs. bakın, pkk ve bdp için hep dinsiz, din düşmanı vs. derler.. ama bdpnin tabanında dinci çoktur..

fakat şöyle bir ilginç durum var, bdp olmasa doğudaki bütün kürtler akpye oy verir. doğuyu komple akp alır.. yani bdp olsa bi türlü olmasa bi türlü.. iki ucu şeyli bir durum.. (alevi kürtler dışında, onlar zaten chpye ve sol partilere oy veriyorlar).

Sitelerde Paylaş

Bdplilerin turban yasagina karsi olmasi bdpnin nasil bir parti oldugunu mu acikliyor, yoksa turban yasaginin ne kadar hakli/haksiz bir yasak oldugunu mu acikliyor ?

Ayrica bdp de pkk da marksisttir nerden cikti seriatcilik.

tarihinde execute tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...