Jump to content

kara çarşaftan utanmıyor musunuz?

Recommended Posts

nedir bu be?ninjalar gibi...kapatmışsınız her yerinizi.hatta yüzünüzü gözlerinizi...kara fatmalar gibi...yahu başı açık olanı .. yor muyuz biz?bu nasıl anlayıştır.hangi çağda yaşıyoruz?modern, çağdaş, kültürlü türk kadını başı açık gezer.hadi yazma takar köylü kadınları, onu anlıyorum da..bu kara çarşaf nedir ya?aydınlanmanın, bilimin, medeniyetin içine ettiniz...utanmıyor musunuz gerçekten?

tarihinde rembrandt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 330
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

nedir bu be?ninjalar gibi...kapatmışsınız her yerinizi.hatta yüzünüzü gözlerinizi...kara fatmalar gibi...yahu başı açık olanı .. yor muyuz biz?bu nasıl anlayıştır.hangi çağda yaşıyoruz?modern, çağdaş, kültürlü türk kadını başı açık gezer.hadi yazma takar köylü kadınları, onu anlıyorum da..bu kara çarşaf nedir ya?aydınlanmanın, bilimin, medeniyetin içine ettiniz ey arap özentileri...utanmıyor musunuz gerçekten?

kilyos da plajda gördüm adam denizde eğlenirken karısı simsiyah kara çarşafın içinde güneşin altında oturuyordu...üstelik ellerindede siyah eldivenleri vardı...kimbilir insanları seyrederken aklından neler geçiyordu.....

Sitelerde Paylaş

Lafa gelince amerikalılar da insan hak ve özgürlükleri diyor.

Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Adamlar anayasa ile insan hak ve özgürlüklerini garanti altına almış, ya senin kitabın? Başka yerlerde insan hak ve özgürlükleri kanuna rağmen çiğneniyor olabilir ama senin kitabın bizzat izin veriyor.

Sitelerde Paylaş

Aydın olmak, insan hakları, özgürlük,adalet vs... bunlar çok derin ve göreceli kavramlar.

Sana hak ve özgürlük gelen şey bir başkasına gelmeyebilir Veya tamtersi.

Mesela?

Modern toplumlarda köleliğin yasaklanarak köle edinme hak ve özgürlüğünü engellemesi gibi mi?

tarihinde sağduyu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Medeniyet bedeni kapatmaktadır demiyorum. Bedeni açmanın veya kapamanın medeniyetle bir ilgisi yoktur diyorum.

güzel diyosun da böcek gibi giyinmenin insan olmakla yakından uzaktan alakası yoktur bence. ilginc bi modda takılıyo çarşaflı kadınlar

Sitelerde Paylaş

Bir insanın, bir yönetimin istenmeyen bir olayı yapması ile herşeyi yaratan bir tanrı ve onun peygamberinin yapması başkadır.

Bir erkek karısını kapatabilir, dövebilir. Bunu bir allahın veya ben peygamberim diyen birinin söylemesi abestir.

Senin allahın madem erkeklerin kadınların saçlarından tahrik olacağını biliyordu neden saçlı yarattı? Ya da neden erkeğe saçtan tahrik olma içgüdüsü verdi?

Herşey Allah'tan beklenmez.

Bu olay "başım kaşındı Allah niye kaşmadı ki?" ye kadar gider...

Sitelerde Paylaş

Kölelik hiçbir zaman kalkmadı, adı değişti sadece.

Şimdi de ücretli kölelik var.

Kölelik kalktı ama senin gibi insan taklidi yapanlar hala köle ticareti yapıyorlar. Bir insanlık ayıbını savunmak için böyle ucuz numaralara başvuranlara insan demek bile hata zaten.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...