Jump to content

kara çarşaftan utanmıyor musunuz?

Recommended Posts

Bilsem ki gerçekten faydacısın ,okuyayım .

Senin derdin üzüm yemek değil ki.

paralı ve anlayışlı modern bir erkek bulduğunda..

türbanı atıp hemen onunla kaçarsın değil mi.

seni etrafındaki müslüman erkekler yarattı.

özgür iraden,seçme hakkın hiç olmadı..

tarihinde cehane27 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 330
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

paralı ve anlayışlı modern bir erkek bulduğunda..

türbanı atıp hemen onunla kaçarsın değil mi.

seni etrafındaki müslüman erkekler yarattı.

özgür iraden,seçme hakkın hiç olmadı..

Ben özgür olmayan bir hanımdım ,bedenimi kimsenin görmesini istemeyen bir bayan oldum ,özgürlüğü seçtim.

Buna hakkım yok mu ?

Senin için bu olmayabilir,senin tercihlerin seni ilgilendirir.

tarihinde Myra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İyi de çarşafı böyle hanımefendilik, nezaket ambalajına bürüyüp de "amanın da mini etek giyiyordum da taciz edildim, anladım ki çarşaf beni koruyor" ilkelliği altında pazarlamaya kalkarsan seni aşağılamayıp da ne yapayım..

Sen beni ve benim gibileri nasıl aşağıladığını, etek vs giydikleri için taciz edilseler de hiç şikayetçi olmadıkları gibi üstü örtülü bir mesaj ilettiğini, namuslu ahlaklı geçinip asil takıldığını göremiyoruz mu sandın?

Biz sizin o bağı iyi biliyoruz. Üzümünüzle şarap yapıp sarhoş oluyorsunuz hepiniz.

O kafayla yazdıklarınız da ortada işte. Biz ayık olduğumuz için görebiliyoruz sadece, hepsi bu.

Arkadaşım , karşımdaki insana insan muamelesi yaparım ben.Görüntüsü ,fiziği ,boyu beni ilgilendirmez.

Açıkça anlattım daha önce böyle bir şiddete maruz kaldığımı ve bundan rahatsız olduğumu.Öyle üstü kapalı mesajlar verecek kadar zeki birisi değilim malesef.

Anlamak istediğini anlıyorsun .Kimseye çarşaf giysin daha namuslu olur demedim ,bunun öncelikle kafa da olduğunu biz de biliyoruz.

Aslın da şöyle bir geçmişte yaptığım yorumları okuyabilsen , kadınlar hakkın da ne düşündüğümü anlayabilirdin .

Sitelerde Paylaş

Ben özgür olmayan bir hanımdım ,

bedenimi kimsenin görmesini istemeyen bir bayan oldum ,özgürlüğü seçtim.

Buna hakkım yok mu ?

Senin için bu olmayabilir,senin tercihlerin seni ilgilendirir.

dini kesimden biri ömrünün bir bölümünde asla mini etek giyemez sokakta.

ayrıca motorlar hariç hiç kimse kendi isteği ile türban giymez.

müslüman bir kadın troll vardı o sen misin..

http://www.ateistfor...200#entry912244

Müslümanlara duyduğu kin ve öfke onu sağlıklı düşünmekten alıkoyduğu için mantıklı düşünemiyor.

Derhal tedavi görmesi lazım.

sen tedavi gör.

eli yüzü düzgün kadın kızları görünce kafayı yiyorsunuz.

aşırı seks istek ve bağımlılığı bir hastalıktır.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım , karşımdaki insana insan muamelesi yaparım ben.Görüntüsü ,fiziği ,boyu beni ilgilendirmez.

Açıkça anlattım daha önce böyle bir şiddete maruz kaldığımı ve bundan rahatsız olduğumu.Öyle üstü kapalı mesajlar verecek kadar zeki birisi değilim malesef.

Anlamak istediğini anlıyorsun .Kimseye çarşaf giysin daha namuslu olur demedim ,bunun öncelikle kafa da olduğunu biz de biliyoruz.

Aslın da şöyle bir geçmişte yaptığım yorumları okuyabilsen , kadınlar hakkın da ne düşündüğümü anlayabilirdin .

Ifeelgood bu forumda ateistler içinde en mantıklı, en adil olan katılımcısıdır. Sert bir kayaya tosladın bence. Tartışmayı uzatmamak müslüaman yakışır.

Sitelerde Paylaş

dini kesimden biri ömrünün bir bölümünde asla mini etek giyemez sokakta.

ayrıca motorlar hariç hiç kimse kendi isteği ile türban giymez.

müslüman bir kadın troll vardı o sen misin..

Arkadaşım , ailem benim yaşam tarzımı uygulayan kimseler değiller.

Kendi yaşadıkları şekil de büyüttüler ,ben kendi yolumu çizdim. Tercihlerini değiştiren kimse görmediniz sanırım.

Sitelerde Paylaş

İki lafından biri sex olan birisin.

Kimin neye düşkünlüğü çoksa zikri de çok olur. sapıksın.

lafı söyleyene bak..

kutsal kitabınız bir hedonist seks tarikatının elinden çıkmışa benziyor.

aptal bir kadın orospu olur..

aklı biraz fazlaysa metres olur..

daha da akıllanırsa eş olur..

ve en akıllısı ise kocasının her şeyine sahip olup ona tekmeyi basar.

her şey akılda.

o da bende fazlası ile var.

Sitelerde Paylaş

Ifeelgood bu forumda ateistler içinde en mantıklı, en adil olan katılımcısıdır. Sert bir kayaya tosladın bence. Tartışmayı uzatmamak müslüaman yakışır.

Bana hiç adil gelmedi doğrusu ,tartışmaktan kasıt benim bildiğim fikirler öne sürülür hakaretler değil.

Güzel bir uslup tercih ederim ben .

Farklı görüşlere saygısı olmalı insanın .

Ne zaman , nerede öfkeli birisini görsem , ne kadar çok şefkate ihtiyacı olduğunu düşünürüm.

Sitelerde Paylaş

Yo, çok tipiksin. İnan bana yöntem hiç değişmez.

Ölçülü, hanım hanımcık, edepli, ahlaklı ve elbette namuslu kadınlar örtünürler. Mini etek giyerken taciz edilmiş ve çarşafa bürünmeyi tercih etmişsin, çünkü o zaman erkekler senden tahrik olabilecek bir malzemeye sahip olamayacaklar diye düşünmüşsün. Ve söylediğine göre özgürleşmişsin.

İşte ben de diyorum ki özgürlük sapkın seks açlarının, erkeklik müsveddesi çapulcuların tayin edebileceği bir şey değil. Sen sadece erkekleri bedeninle tahirk etmek için yaratıldığına ikna olmuşsun.

Akıllı ve özgür bir kadın tacize uğradığında bunun suçunu kendinde aramaz. Çünkü erkeği tahrik etmek gibi özel amaç bir gütmemişse, başına gelen şey basit istatistik sonucudur. Bu tür erkekler vardır ve sana denk düşmüştür, hepsi o.

Akıllı ve özgür bir kadın tacizden böyle etkilenmez. Bunun bir şiddet olduğunu bilir. Birinden dayak yemekle birinin cinsel tacizine maruz kalmak arasında bir fark olmadığını bilir. İkisi de şiddettir, tek fark birinin cinsel şiddet olarak tanımlanmasıdır.

Cinsel şiddeti uygulayan aslında bizzat sensin. "Ben tehlikeliyim, erkekler kolumu bacağımı görünce tahrik oluyor, o nedenle de çarşaf giyip görünmez olmalıyım".

Görünmez olmanın nesi özgürlük? Sen daha kendi cinsiyetinle barışıp sahip çıkamamış, kendini savunamayıp görünmez olmayı seçmişsin, hangi akılla buna özgürlük diyorsun?

Sitelerde Paylaş

Bana hiç adil gelmedi doğrusu ,tartışmaktan kasıt benim bildiğim fikirler öne sürülür hakaretler değil.

Güzel bir uslup tercih ederim ben .

Farklı görüşlere saygısı olmalı insanın .

Ne zaman , nerede öfkeli birisini görsem , ne kadar çok şefkate ihtiyacı olduğunu düşünürüm.

Ben senin fikirlerine gram saygı duymadığımı ta en başında söyledim. Elbette duymuyorum.

Saygı dileneceğinize sorularımıza yanıt verin.

Senin şefkatine de saygına da ihtiyacım yok benim. Sen de benimkine duyma lütfen.

Senin yazdığın her satır hakaret. Savunduğun şey ve öne sürdüğün gerekçeleri zinhar hakaret...

Sitelerde Paylaş

İki lafından biri sex olan birisin. Kimin neye düşkünlüğü çoksa zikri de çok olur. sapıksın.

cehane'nin suçu ne?

İnandığınız kitap ve savunduğunuz değerler direkt seks üzerine. Tacize uğrayıp da kendini örtmek, erkeği tahrik etmek için yaratıldığına inanmak, kadın olmayı sadece seks objesi olmaya indirgemek ne cübbeli?

Biz ne diyoruz?

Bırakın bu işleri. Kadın da erkek gibi bir insandır ve kimsenin onu rezil çuvallarla dolaştırma hakkı yoktur. Bunu kendine yapan kadın da aptal kadındır, hatta kadın bile değildir.

Sitelerde Paylaş

cehane'nin suçu ne?

İnandığınız kitap ve savunduğunuz değerler direkt seks üzerine. Tacize uğrayıp da kendini örtmek, erkeği tahrik etmek için yaratıldığına inanmak, kadın olmayı sadece seks objesi olmaya indirgemek ne cübbeli?

Evlendiğimiz kadın bizim gözümüzde (islam) çocuk doğuran, erkeğine yemek yapan, çocukları terbiye eden ve bizi zinadan koruyan bir canlıdır.

Sitelerde Paylaş

Yo, çok tipiksin. İnan bana yöntem hiç değişmez.

Ölçülü, hanım hanımcık, edepli, ahlaklı ve elbette namuslu kadınlar örtünürler. Mini etek giyerken taciz edilmiş ve çarşafa bürünmeyi tercih etmişsin, çünkü o zaman erkekler senden tahrik olabilecek bir malzemeye sahip olamayacaklar diye düşünmüşsün. Ve söylediğine göre özgürleşmişsin.

İşte ben de diyorum ki özgürlük sapkın seks açlarının, erkeklik müsveddesi çapulcuların tayin edebileceği bir şey değil. Sen sadece erkekleri bedeninle tahirk etmek için yaratıldığına ikna olmuşsun.

Akıllı ve özgür bir kadın tacize uğradığında bunun suçunu kendinde aramaz. Çünkü erkeği tahrik etmek gibi özel amaç bir gütmemişse, başına gelen şey basit istatistik sonucudur. Bu tür erkekler vardır ve sana denk düşmüştür, hepsi o.

Akıllı ve özgür bir kadın tacizden böyle etkilenmez. Bunun bir şiddet olduğunu bilir. Birinden dayak yemekle birinin cinsel tacizine maruz kalmak arasında bir fark olmadığını bilir. İkisi de şiddettir, tek fark birinin cinsel şiddet olarak tanımlanmasıdır.

Cinsel şiddeti uygulayan aslında bizzat sensin. "Ben tehlikeliyim, erkekler kolumu bacağımı görünce tahrik oluyor, o nedenle de çarşaf giyip görünmez olmalıyım".

Görünmez olmanın nesi özgürlük? Sen daha kendi cinsiyetinle barışıp sahip çıkamamış, kendini savunamayıp görünmez olmayı seçmişsin, hangi akılla buna özgürlük diyorsun?

Türkçe çok güzel ,ayrıca lastik gibi bir dil ,nereye çekmek istediğini anlıyorum lakin ben orda değilim.

Güzel huylar çarşafla örtünemez dedim ...Açık giymeyi tercih eden bayanlar bu tür güzellikleri kendilerin de barındırmazlar demedim .

Her durum da sebep sonuç ilişkisi vardır.

Benim mine etek giymem bir suç değil sebepti.

Ben sokakta kimsenin alnın da bu namusludur yazısı görmüyorum veya bu abazadır diye. Çarşafı direk islam i olarak görme.

Ben böyle görmüyorum çünkü çarşaf bir şekil sadece ,ben işin aslı örtüyü savunuyorum.

Senin bu savunmandan gidersek eğer sokakta kadınlar çırılçıplak dolaşsa bile kendilerine bir zarar geldiğin de ,sadece karşısındakini suçlayabilir.

tarihinde Myra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir kadın kara çarşafı seçip, birde kendi özgür erademle yaptım diyorsa onda art niyet vardır, abimden duydum, ayrıntısıyla anlatmadı fakat arabistana işçi olarak giden bazı arkadaşlarının anlattıkları, başlarına gelen bazı hadiseler, karaçarşafın kadınlarıda daha sapık yaptığını ortaya koyuyor, rezalet yahu, insan doğasına ters hareket ederek ne halt ettiklerini bilmiyor bazı ya uyanıklar ya aklı kıtlar, kendi isteğinle yapıyorsan bu en başında kendini bir namussuzluk abidesi olarak görmektir, sizin gibi yada bu dinin getirdiği kadınları karaçarşaflara dolama olayı resmen insan davranışları üzerinde toplumsal olarak asıl sapıklıklara sebebiyet veriyor, hatta bu tür sapıklıklar oranın kanunları ne kadar sert olursa olsun dahada çok oluyor, gizli saklı, yada kadının başına birşey geldimi devletten yardım istemeyi en son çare olarak düşünüyor kadın, haklıda, devlet bu tür olaylarda yapılan sapıklığın tecavüzün derdinde değil, direk kadınlar karaçarşaflara dolanılması gereken namussuzluk abidesidir diyor kitapları ve kanunları, bunları kitapları yazıyor nede olsa, adamın suçu ne, suçlu varsa ahada başına ne gelirse gelsin kadındır....afferim bunu ben kendi özgür irademle seçtim diyip kadınlığını bir insan değil sadece cinsel obje olarak gören kafalara..

Sitelerde Paylaş

fakat arabistana işçi olarak giden bazı arkadaşlarının anlattıkları, başlarına gelen bazı hadiseler, karaçarşafın kadınlarıda daha sapık yaptığını ortaya koyuyor,.............

Bu adiliğe izin verilmemeli. Öyle ben duydum da, o dedi de, bilmem ne de....

Ne kadar aşağılık bir olay. Çamur at izi kalsın hesabı...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...