Jump to content

kara çarşaftan utanmıyor musunuz?

Recommended Posts

Sizler sadece genler olarak bilinen bencil molekülleri korumak için körce programlanmış robot taşıtlarsınız, sadece hayatta kalım makinelerisiniz. (Hz. Richard Dawkins)

Dawkins'in ne düşündüğü beni hiç ama hiç ilgilendirmez. Kul olduğunu yine göstermiş oldun. Özgürlüğü hiç tatmamış zavallı bir kul. Herkesi kendisi gibi zanneden, tabi olabileceği çobanlar arayan...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 330
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu yüzden admin değilsin.

Admin olmak gibi bir derdim hiçbir zaman olmadı. Herkesi kendin gibi boş adam zannetme. İlgilenmem gereken çok daha önemli işler var... Zaten bir yerde admin olmak istesem doğrudan kendi sitemi kurarım...

Sitelerde Paylaş

Amerıkadada diğer ulkelerdede örtunmeye karar verenler örtunuyor zaten

Dış devletlerde burda kendı ulkemızdekı kadar bu işi sorun halıne getırmıyor.

Kımsenın eğitim hakkı elınden alınmıyor.Medenıyet demek medenıyız bız demekle olmuyor

demokrasının gereklerını hiç yerınmeden gücenmeden yerıne getırmekle oluyor maalesef.Bırbırınızı kandırmayın

o ülkelerin zaten kendi oturmuş düzenleri var.

islam o toplumlar için tehdit değil..

ama fransa,ingiltere,almanya'da olduğu gibi müslüman nüfus artarsa

ve bunun toplumsal sonuçları oluşursa tabii ki önlem alabiliyorlar...alacaklardır..

gelecekte neler olacak göreceğiz.

batı'nın islam konusundaki ikiyüzlü tavırları ayrı bir tartışma konusu olur..

tarihinde cehane27 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tedavi konusun da aydınlatmadın bizi .

Ne anlamda aydınlatmak?

Kadın uyuşturucu bağımlısıymış, kurtulamamış, Allah'ın Fransa'sında kalkıp müslüman olup çarşafa girmiş ki arınsın..

Ben de diyorum sağlık bir zihin onun yaptığını yapmaz zaten. Tedavi olup da açık beyne kavuşaydı böyle yeni bir uyuşturucu aramazdı.

Ailede ki bireyleri korumak için ille de müslüman olmak gerekmiyor.Eşinizi gecenin üçün de gönül rahatlığyla bırakabilr misiniz ? Evet menepoza girdiğim de istersem çarşaf giymeyebilirim , hoş istesem şimdi de giymem , menopoza girdiğimde de ,bu benim bileceğim iş.

Valla ben bilmem, İslam öyle der. Kadınlar yanlarında erkek olmaksızın sokağa çıkamazlar. O erkek küçük bir oğlan çocuğu olsa da razıdır İslam. Sen de kalkmış çalışmaktan falan bahsediyorsun.. Senin yerin belli. Mutfakla yatak odası arasında mekik dokuyacak, efendini memnun edeceksin. Arada keyfi isterse tarlaya ekim yapacak, hepsi de bu. Madem gönül rızasıyla, kendi özgür iradenle seçmişsin bu dini ve o çarşafı, bunları da bil dedim.

Aynen öyle, senin bileceğin iş. İster menopoza kadar bekleyip aratsın o çarşafı ister sonra, istersen de şimdi.

Biz gelip de soyacak değiliz seni, sadece olanı söylüyoruz. Madem buraya kadar gelmişsin, ateistlere İslam anlatıp çarşaf pazarlıyorsun, olanı duymaya da katlanacaksın.

Sitelerde Paylaş

Örtunme zorla olmaz ıslamda zorlama yoktur yobaz zıhnıyetı başka muslumanlarla kıyaslamayın lutfen.Allahın emrını bılen örtunmenın geregını kavrayan olgun musluman zaten bu işi rızasıyle yapar.Örtunmek şekılcılık veya sıyası bır sımge değildir.Örtunmek allahın emrını yerıne getırmektır.Amerıkadada diğer ulkelerdede örtunmeye karar verenler örtunuyor zaten.Dış devletlerde burda kendı ulkemızdekı kadar bu işi sorun halıne getırmıyor.Kımsenın eğitim hakkı elınden alınmıyor.Medenıyet demek medenıyız bız demekle olmuyor demokrasının gereklerını hiç yerınmeden gücenmeden yerıne getırmekle oluyor maalesef.Bırbırınızı kandırmayın

Amerika'da devlet okulları çocuklara İslam öğretip türban taktırmıyor. Orada İslam hakim değil, tehdit bile değil.

Biz burada birtakım önlemler almazsak boğulur gideriz dinde. Boğulduk da zaten.

Düne kadar türbanlı hatunlarla türban tartışırdık, şimdi level atladık, çarşaf tartışıyoruz.

Medeniyetten sözetmeyin bence, pek komik oluyorsunuz.

Bakıyorum yobaz dostlara desteğe koşmuşsun kenank. Yobazlar ne güzel birleşmiş bu başlıkta..

Türkler çarşaf giymez ama müslümandırlar. Hadi bizi geçtim, biz zaten dinsiziz ve rengimiz çok belli ama diğerlerini ne yapacaksınız?

Sitelerde Paylaş

Ne ilgisi var cübbeli?

Bütün yobazlığına, insana saçını başını yolduran düşüncelerine rağmen

saygı duyarım sana, severim de.Bunu daha önce de söyledim.

Bunun nedeni her şeyi açıkça ifade etmen,kıvırmaman ve karşındakini perde olarak kullanmaman.

Zorlamayan bir forum yazarısın, netsin, bel altı çalışmazsın vs vs..

cehane27 ve inmanah okusun lütfen. Özellikle son cümleyi.

Tşkkr ederim ıfeel...

okudum ama sen de şu cümleyi oku..

eski bir mod şunları demiş. :)

Eyvahcubbeli misin nesin

konulara dalarak alakasız iletiler ile kirletmeme devam edersen ceza alacaksın.

http://www.ateistfor...03

yaklaşım farkı olması normal denebilir mi bilemem..

ama zor adam değilsin cübbeli.

bütün iddiaların saçmalık.

günlük eğlence ve deşarj ihtiyacını burada karşılıyorsun.

hiç dayak yemediğin de belli.

çünkü karşındaki insanları aptal yerine koyan tipik bir trolsün..

oltayı at..zokayı tut..

değil mi.

neyse..bundan sonra hiçbir mesajına yanıt vermeyeceğim..

yok kabul edeceğim..senin gibi bir sürü üye var onlara yanıt vermek de saçmalık.

çünkü yaşamım değerli.

laf sokmak serbest.

naş..

Sitelerde Paylaş

cehane27,

Cübbeli size benim onun hakkındaki öznel düşüncelerimi gösterip güya referans göstermiş..

Tabii benim gibi düşünmek zorunda değilsiniz, ben öyle düşünüyorum diye de hiçbir biçimde etkilenecek değilsiniz.

Cübbeli'yi atmışımdır, cezalar vermişimdir, uyarılarım olmuştur.. Cübbeli çok defa atılmıştır bu forumdan.

Her defa yeniden gelmiş, kaldığı yerden devam etmiş ve asla vazgeçmemiştir. Benden de eskidir belki, bilmiyorum.

Çok istikrarlı bulurum onu. Evet, cıvıttığı ve karşısındakileri aptal yerine koyduğu durumlar da var, onları onaylamak mümkün değil.

Adamın iddiaları da inandıkları da saçmalık elbette. Ona bunun için kızmak delilik.

Bazen özellikle fitil etmek için abarttığı da gerçek, o kadarını da okuyan tartışan görüyor zaten.

Ben bu forumda kaliteyi yükseltecek olanların ateistler olduğunu, bu anlamda inanırlardan bir beklenti içine girmenin büyük bir hata ve yanılgı sayılacağını düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

Ben bu forumda kaliteyi yükseltecek olanların ateistler olduğunu,

bu anlamda inanırlardan bir beklenti içine girmenin büyük bir hata ve yanılgı sayılacağını düşünüyorum.

sağolun..

bu güzel sözler için.. :)

Sitelerde Paylaş

Çok kereler duymuşumdur , güzelliğini çarşaf örtmüyor diye. Bu nasıl baktığınla alakalı tamamen .

Sen ezik ,gudubet görüyorsun , kimisi masum , güzel görüyor.

Üstünü örtmeye kalktığına göre kadın olmayı bir sorun, bir suç olarak görüyorsun ama kötü bir haberim var ne kadar örtersen ört kıçını filan evde bırakacak bir teknoloji icat edilmediği sürece kadın olarak kalacaksın.

Bazısı çarşafına baktığında gudubetlik, bazısı masumiyet görüyorsa demek ki olay senin ne giydiğin değil karşındakinin bakış açısında. Kimi güzel bulur, kimi komik bulur kimi de seksi bulur.

Normal bir alışveriş poşetini koy masaya 100 erkeğe sor içinde ne var diye,

bir kısmı illa ki poşetin içinde dantelli don-sütyen, dildo vs seks cinsellik içerikli birşeyler hayal edecektir.

Normal bir poşetten bahsediyoruz...

Senin poşetinin altında kadın bedeni olduğunu biliyor bu erkekler.

Kim bilir neler hayal ediyorlardır...

Üstelik iddian erkekler tahrik olmasın diye çevrende yaşıyan kadınların çoğundan farklı bir kıyafet seçmen.

Buz dolabı kutusuna iki göz deliği açıp dolaşsan çarşafla aynı derecede dikkat çekerdin. Üzerine de tahta kalemiyle "Dikkat tahrik edecek malzeme yazsan" tam olurdu...

Sitelerde Paylaş

Biraz ileri gitmiyor musunuz sizce ? Şahsen bir düşünceyi doğru bulursam hak vermekten utanmam.Siz ki yaşadığınız toprakta kimlerin emeğinin olduğunu unutmuşsunuz.

Fatma Seher Erden (KARA FATMA ) , NENE HATUN , SAİME HANIM ,KILAVUZ HATİCE ,Bir diğer benzer lakaplı ,TARSUSLU KARA FATMA ( ADİLE ON BAŞI ) TAYYAR RAHMİYE .

Daha niceleri , dikkat edin hepsi örtülü , bu kahramanlar mı gerici ,iğrenç ,lağım faresi ,meta ,aklıma gelmeyen bir çok hakaret?

Lütfen , kendinize gelin .Kendilerinin yaptıkları değilde giydikleri kıyafete takılan bir nesil görseler ...

Bu insanlar dinleri için namusları için dövüştüler.İnanıp inanmamakta tabi ki özgürsünüz , haddimizi aşmayalım yeter.

Zararın neresinden dönülse ....

post-39761-0-78995000-1349213246_thumb.j

post-39761-0-21015500-1349213392_thumb.j

post-39761-0-71960600-1349213494_thumb.j

post-39761-0-51109900-1349213579_thumb.j

post-39761-0-93868900-1349213652_thumb.j

post-39761-0-28174700-1349214229_thumb.j

tarihinde Myra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

dikkat edin hepsi örtülü ,

bu kahramanlar mı gerici ,iğrenç ,lağım faresi ,meta ,aklıma gelmeyen bir çok hakaret?

Lütfen , kendinize gelin .

Kendilerinin yaptıkları değilde giydikleri kıyafete takılan bir nesil görseler ...

Bu insanlar dinleri için namusları için dövüştüler.

bu kadınlar savaşta mı dövüşmüşler...bu elbiselerle mi..

süngü hücumuna kalkmadılar herhalde.

çünkü o tür hücumda sağ kalma olasılığı sıfıra yakın..

ayrıca osmanlıda her etnik grubun kadın ve erkek giyimi katı kurallarla belirlenmiştir.

bunun dışına çıkmak suçtu..

bu kadınlar devlet zoruyla çuval giydiler..

batı'da kadınlar 1.dünya savaşı ve sonrasında kurtuldular garip elbiselerinden..

ve şimdiki rahat giyime kavuştular..60'ların devrimci cinsel özgürlük dalgası da son damgayı vurdu..

ama bizim ülkemizde karşı devrimci kafa hep kadına saldırdı..

hristiyan destekli müslüman dinciler bizim ülkemizi mahvettiler.

ama değişim ve uygarlığa direnenler hep yenilmiştir..

siz de öyle..

sen o şalvar ve kara çarşafın altına ne giyiyorsun.

veya türban ve uzun pardesünün altında ne var...

normal etek veya pantolon giyiyorsun değil mi o çuvalın altına...

niye o etek veya pantolonla sokağa çıkman yasak..

niye..niye..

erkek beslemesi seni.

Sitelerde Paylaş

bu kadınlar savaşta mı dövüşmüşler...bu elbiselerle mi..

süngü hücumuna kalkmadılar herhalde.

çünkü o tür hücumda sağ kalma olasılığı sıfıra yakın..

ayrıca osmanlıda her etnik grubun kadın ve erkek giyimi katı kurallarla belirlenmiştir.

bunun dışına çıkmak suçtu..

bu kadınlar devlet zoruyla çuval giydiler..

batı'da kadınlar 1.dünya savaşı ve sonrasında kurtuldular garip elbiselerinden..

ve şimdiki rahat giyime kavuştular..60'ların devrimci cinsel özgürlük dalgası da son damgayı vurdu..

ama bizim ülkemizde karşı devrimci kafa hep kadına saldırdı..

hristiyan destekli müslüman dinciler bizim ülkemizi mahvettiler.

ama değişim ve uygarlığa direnenler hep yenilmiştir..

siz de öyle..

sen o şalvar ve kara çarşafın altına ne giyiyorsun.

veya türban ve uzun pardesünün altında ne var...

normal etek veya pantolon giyiyorsun değil mi o çuvalın altına...

niye o etek veya pantolonla sokağa çıkman yasak..

niye..niye..

erkek beslemesi seni.

Şekilciliğin zirvesine ulaşmışsın haberin yok , dövüşmek sırf meydana çıkıp erkek erkeğe dövüşmek midir ?Sanırım kim olduklarını okuma ihtiyacı hissetmediniz.

Kimisi hemşire , kimisi yazar .

Hep bir mantık hatası , çanakkele şehitlerini de hatırlatırım .Bu kimseler '' Aman aman çarşafım elden gidiyor .'' diye değil vatan ,din ,namus elden gidiyor diye savaştılar.

Bak arkadaşım , din ,kemalizm kisvesi altın da ülkeyi yıkmaya çalışanları elbet bulacaksın .

Sen , ben bu toprakların torunuyuz ,çarşafımı sevmesen de bir gün sırt sırta vermek zorun da kalıp kalmayacağımızı bilmiyoruz.

Benim çarşafım senin ülkeni yıkmaz ,ülkem de bunu rahat rahat giydiğim için sevmemi , korumamı sağlar.

Benim size anlatmak istediğim , çarşaf vucudu örter aklı değil.

Bugün sokaklar da niçin örtündüğünü bilmeyen çok kişi var.Çoğu yazınız da bunları baz alarak yazdığınızı biliyorum .Elbette eğitim şart.

post-39761-0-52548900-1349262524_thumb.j

tarihinde Myra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hep bir mantık hatası , çanakkele şehitlerini de hatırlatırım .

Bu kimseler '' Aman aman çarşafım elden gidiyor .'' diye değil

vatan ,din ,namus elden gidiyor diye savaştılar.

ne dini.. ne vatanı..

savaşa türkiye girdi.ingilizler savaşa girmememiz için çok uğraştılar

çanakkale'de alman top ve silahları ile..

ve yine alman komutanların yönetiminde almanya için savaştınız.

biriniz bile bunu anlayamadınız.

hala öylesiniz..

http://www.ateistfor...160#entry911525

Sitelerde Paylaş

Yüz yıl önceydi o, anlayamıyor musun bunu? O kadınların başka şansları yoktu, hilafetle idare edilen bir ülkede yaşıyorlardı çünkü.

Cumhuriyetle birlikte Türk kadını çarşafını attı sevine sevine. Senin ve senin gibiler aradan geçen o yüz yıla yakın zamana rağmen çarşaf savunuyorsanız bu utanç duyulacak bir şey zaten. Sizin utancınız.

Referanslarınız hep karanlık çağlardan kalma. Korkunç.

O yapıştırdığın resme ne demeli esas, onu bilmiyorum...

Sitelerde Paylaş

Yüz yıl önceydi o, anlayamıyor musun bunu? O kadınların başka şansları yoktu, hilafetle idare edilen bir ülkede yaşıyorlardı çünkü.

Cumhuriyetle birlikte Türk kadını çarşafını attı sevine sevine. Senin ve senin gibiler aradan geçen o yüz yıla yakın zamana rağmen çarşaf savunuyorsanız bu utanç duyulacak bir şey zaten. Sizin utancınız.

Referanslarınız hep karanlık çağlardan kalma. Korkunç.

O yapıştırdığın resme ne demeli esas, onu bilmiyorum...

:) Yüzyıl önce bu vatanı kurtardılar ama. tarihinde Myra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bana kalırsa bu tartışma uzar gider, kimseye fayda sağlamayacağı gibi kin ve öfke tohumlarını daha da arttırdığı aşikardır. Buna son vermekte müslümanlara yakışır. Mira beni duyacağını umut ediyorum.

Benim için kin tohumları atılmıyor ,insanların düşüncelerini öğreniyorum ,amacım da bu.
Sitelerde Paylaş

Hemen hedefe onları oturtma, kimsenin onlara bir şey dediği yok, hedef sensin.

Burda yazılanlar hep kişisel miydi yani ?Sadece benim örtümden mi nefret edildi ? tarihinde Myra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...