Jump to content

kara çarşaftan utanmıyor musunuz?

Recommended Posts

• İleti 330
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Fikirlerini bilmiyorsun ama mal varlığından haberdarsın. İlginç...

Bütün fikirlerini değil, çocuk eğitimi konusundaki fikirlerini bilmiyormuş iyi oku. Ayrıca ben bile biliyorum bu adamı ki ifeelgood nasıl bilmesin.

Cübbeli, kızının eğitimi için IFG'ye muhakkak danış, tavsiyelerini al derim. Kendi başına iş yapma, yazık etme kızına. Allah aşkına diyorum bak :lol:

Sitelerde Paylaş

Cübbeli, kızının eğitimi için IFG'ye muhakkak danış, tavsiyelerini al derim. Kendi başına iş yapma, yazık etme kızına. Allah aşkına diyorum bak :lol:

Ben ne yapıyorum sanıyorsun? ıfeelgood aklıbaşında biridir. Fikirlerine hep saygı duymuşumdur.

Sitelerde Paylaş

Şimdi Güney Afrika'lı Zulu'lar medenimi değilmi ne oluyor bu insanlar ? Kadın erkek anadan üryan geziyor!

Kara çarşafa girmek hangi akla hizmettir,peygamber eşleri bile kara çarşaflı değildi size ne oluyor.

Ama diyorsanız ki bu kara çarşaf dini bağnazlığın,karanlığın,yobazlığın sembolüdür o nedenle giriyoruz çarşafa amenna...

tarihinde ziobelle tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kara çarşafın zorla giydirilmesine bende karşıyım. Ama giyeninde fikrine saygılı olmalıyız. Kara çarşaf günümüz modern toplumuna yakışmıyor. ama demokrasi var. İsteyen istediğini yapar saygı ve sevgi çerçevesinde.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Cariye nikli üyenin cahilce astığı resmi şiddetle kınıyorum. Kadın hakkında fikir sahibi olmak demek onu görmekten geçmez. Zaten görülmüş ise o kadının işi zordur.

Niye görülmüş ise onun işi zor oluyor? Resmen kadın olmak ve sıfatını görmek suç öylemi?
Sitelerde Paylaş

Kadının kişiliğini kıyafetiyle ölçen zihniyete ne anlatılır?

Bizde ondan bahsediyoruz cübüş, size ne bedenimizden? Kara çarşafı savunup bize kişiliksizlik yükleme derdindesiniz hep. Beden bizim siz erkeklere ne oluyorda ne hakla bedenimize kendi bedeniniz gibi müdahale etmeyi bir hak olarak görüyorsunuz?
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...