Jump to content

Batı karşıtı, Arap sever Dincilere Ayar veriyorum toplanın..

Recommended Posts

İki yüzlü müslümanlara sesleniyorum, diğer müslümanların üzerine alınmasına gerek yok..

Sevgili evlatlarım; Lütfettim, Kerem ettim değerli vaktimi ayırdım neden sizin içün...bu bilgileri şeyh hz verse elini eteğini öperdiniz ama ben öyle biri değilim..

Sorularıma adam gibi dürüstçe cevap verene helal olsun diyeceğim..

İşine geldiği zaman en önce gelen politikacılar bile Avrupayı örnek gösteriyor geçen tv'de gördüm çağdaş ülkelerde böyle diyor ancak işine gelmediği zaman Avrupayı karıştırmıyor muasır medeniyetlerden olmak istemiyor bu nasıl çelişkidir.dinde özgürlük olmuş örnek alın ee bir zahmet daha kıyaslanacak çok şey var onlarada bir baksaydın ya...

Sorularım;

1- Batı karşıtı olan iki yüzlülerin ve Arap ülkelerini ve şeriatı övenlerin kendi çocuklarını Avrupaya Amerikaya göndermelerinin sebebi nedir ? yada kendileri yurt dışına çıkacağı zaman yaşamak için vesaire neden Arap ülkesine defolup gitmiyor ?

En koyu Türbanlı Atatürk düşmanı kadın bile gitti Fransaya orada rahat ama gene gelir o ülkenin yaşamına müdahale eder, işte aradaki fark genede en ufak şeyde batı bize baskı yaptıda der münferit bir olayda kıyameti koparırlar...Kendisi Atatürkün işaret ettiği ve olmak istediği Batıda yaşamayı seçiyor..

Ülkede dini baskı gördüm batıya kaçayım ee git irana kaç sudi arabistana kaç dinin kralını yaşa...Ben burada tersi dincilerden baskı görsem irana kaçsam mantıklı olur mu?

Bu ülkenin Batı gibi olmasını engelleyen siz, Batı kafir diyen siz, Batı vicdansız diyen siz, insan hakları yok diyen siz, Batıda rahat yaşayan ama kınayan gene siz, İşinize geldiğinde sadece Dini örneklerde Türkiyeye örnek gösterip ama çağdaş olayları hiç görmezden gelen öven siz oranın çağdaşlığından faydalanan gene siz..elinizden gelse oraları İrana çevirecek olan gene siz.......özellikler son cümleye siyah vurgu yaptım dincilerin beyni mantıklı yazıları algılayamadığı için sonlara doğru uykusu geliyor o yüzden gözden kaçmasın..

Nedir bunların sebebi ?

Not; tamamen doğaçlama ve zeka ürünü bir yazıdır güle güle okuyun..

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Feytullah gülen vesaire kısacası tamamı ama tamamı Avrupa ve amerikada bu nasıl bir şey yahu, kılıçdaroğlu falan irana gitsin mesela mantıklı mı?

Avrupada Amerikada göçmen arap kaynıyor ve bu kişiler icabında hükümeti protesto ediyorlar toplanıyorlar falan acaba hayal edin tersi olsun bir grup avrupalı toplacacak iranda hakları için proteesto yapacak..

Sitelerde Paylaş

kim kuyruğunuza bastı olum sizin, haaa.

naptılar olum size.

naptılar, dayak mı yediniz olum hepiniz, bu ne la böyle.

heryer kemalist başlık dolmuş.

bu ne telaş be.

şeriatçılar dövdüler mi olum sizi

anlaşılan dövmekten beter etmişler.

kuyruk acınız çok agır, anlaşılan, e bu kadar başlık açtığınıza göre.

dedik olum size atın şu adamları diye, rezil olacaksınız dedik, bilmediğiniz konularda yazmayın dedik

ama dinleyen kim.

bir şeriatçının karşısında hangi kemalist durabilmiş ki sizin gibi çürük elmalar dursun.

artı savunduğunuz şey zaten kökten çürük.

e iki çürük bir olunca böyle olursunuz işte.

ulan uyarmasam kızmicam haa, uyardım o kadar be.

daha ne yapalım, ALLAH ALLAH

Sitelerde Paylaş

naptılar olum size.

bu ne telaş be.

dedik olum size atın şu adamları diye, rezil olacaksınız dedik, bilmediğiniz konularda yazmayın dedik

ama dinleyen kim.

bir şeriatçının karşısında hangi kemalist durabilmiş ki sizin gibi çürük elmalar dursun.

allahınıda al yanına islam sitelerine git yoksa kafirlikten hoşlanıyorsa kal bende seni uyarıyorum kafir seni

Sitelerde Paylaş

Adamlar 2 dünya savaşı çıkarmış, dünyayı sömürmüşler,insanların kanını emmişler bizim ateistler kalkmış bu zalimleri övüyor.

Zalimi övmek mazlumu dövmekten daha beterdir.

İnancınızla birlikte vicdanınızıda geride bırakmışsınız.

Sitelerde Paylaş

Adamlar 2 dünya savaşı çıkarmış, dünyayı sömürmüşler,insanların kanını emmişler bizim ateistler kalkmış bu zalimleri övüyor.

İşte klasik bir cahil :) konuyu bile okumamış övdüğümüz yerlerde yaşamayaın o halde.... Diyoruz ki; Avrupayı kınayıp, işine gelen yönlerini övüp özgürlüğünden, eğitiminden, insan haklarından yararlanmak için irana değilde Avrupaya giden müslümanları tartışıyoruz, yani vicdanı geride kalan sizsiniz, zalimin ekmeğini yemek ve nimetlerinden faydalanmak sizin işiniz, bu ülkenin ekmeğini suyunu içiyor hain lafları dilinizden düşmez ya o yüzden diyorum....biraz objektif olda bu davranışı yapan müslümanlarıda bir zahmet kınayıver lütfen. Nasılda kendi rahatınızın ve özgürlüğünüzün kıymetini biliyorsunuz, övdüğünüz şerita göre gidip yaşamak sizin gibi sahte müslümanlara baskı oluyor değil mi? çakallar sizi :)

Sitelerde Paylaş

naptılar olum size.

bu ne telaş be.

ama dinleyen kim.

bu forumun adı artık incir çekirdeği olsun.oda dolmuyorya.

Bunlara ayar veremenin bir önemi yok ki bunlar ayar verilmekten yalama olsalarda vazgeçmezler dogmalarından laf anlatmaya değmez.Bak örnekleri.

Sitelerde Paylaş

Bu sayfada Cervantesi tebrik ederim, sevmesemde diğerlerinden daha objektif bakmayı başardı, sırf müslümanım diyor diye hemen gerçek müslüman ilan edip kayırmak doğumudur ? ben müslümanım vay bizdenmiş koruyun bumudur yani..

Diğer müslüman arkadaşların zeka dolu yazıma tepki göstermesinin nedeni ise tamamen o kişiler gibi olmalarından kaynaklı böylece aslında kendilerini korumaya çalışıyolar.. yoksa yazımda kızılacak bir şey yoktur sen öyle bir müslüman değilsen Avrupa karşıtıyım vee orada yaşamak bana zulümdür şeriat isterim İran tercihimdir diyorsan ne kızıyorsun ?

Sitelerde Paylaş

müslüman kitabini bilse, müslüman olmaz zaten.

biliyorda hala müslümansa, müslüman gibi görünen ahlaksiz bir din taciridir sadece..

Herkesi kendiniz gibi görmeyin. Evet okuyorum, iyice araştırıyorum ve sizin gibi ahlaksız da olmuyorum. TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN DİNİ İSLAMDIR => Zoruna gidiyorsa Hollandaya taşın...

tarihinde CaN06 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Herkesi kendiniz gibi görmeyin. Evet okuyorum, iyice araştırıyorum ve sizin gibi ahlaksız da olmuyorum. TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN DİNİ İSLAMDIR => Zoruna gidiyorsa Hollandaya taşın...

İşte bu ya sizi gaza getiren, yok yaa, bu ülkede sadece müslümanlar yok canım, bu bir ayıptır laik bir ülke için, yeri gelecek ve bu ibare kalkacak, siz istesenizde istemesenizde kalkacak, dünya değişiyor, ülkelerin kendi iç yasalarıda ister istemez bu değişimden nasibini alıyor, ama bu gün ama yarın, bu islam denilen çöplük ve insan haklarına hakaret din elbet yokolmaya başlayacak, reeldeki baskısını hissettirsede yok olacak, taki inanç bazına inene kadar, yoksa siz kim islamla bir yere gelmek kim, orta çağ antikleri sizi..Sırf bu dinin bulaştıkları toplumlar bu dinden zor sıyrılıyor diye umutlanma, şuna bakın sanki islam medeniyet, sevgi diniymiş gibi gelip ego tatmini yapıyor, madem islam bu kadar güzel, şeriat yaşanılan bir ülkeye sen defolup gitsene, hazıra kon yani tam yaşanan islam babında...
Sitelerde Paylaş

Türkiye Cumhuriyeti Laiktir, zoruna gidiyorsa İrana git diyeceğim ama malum sizde Hollandayı tercih ediyorsunuz... :)

Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık çok güzel belirtmiş İnternetin hoca.Dahası bakıyorum şimdi birde içkili gazinolarada dadandılar.Hani katresi dahi haram olan bir zıkkımın içildiği yerde ne işleri var?Tekirdağda İçkili gazinoda Rakı içerken bir baktım Türbanlı bir Elem tera fiş kem gözlere şiş!garsonluk yapıyor?!Plajlarda artık mayoludan çok Haşimağalar çöreklendi! Yahu bunlar güzel nefslerini hiçbir şeyden mahrum etmiyorlar. Sahi yarın versek bunlara acaba Rakıda içerlermi?Belki o zaman ayılırlar?

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...