Jump to content

Homofobi sınırları içerisinde miyim?

Recommended Posts

Eşcinselliğin kişisel bir tercih olduğuna, kimseyi ilgilendirmediğine ve doğal olduğuna inanıyorum.

Onların hayatlarını diledikleri gibi yaşamalarını, mutlu olmalarını ve en az heteroseksüeller kadar normal karşılanmalarını istiyorum.

Eşcinsellikle ilgili okuduğum bir kitapta abd'li bir askerin "savaşta ... tane erkeği öldürdüm ve bana madalya verdiler fakat 1 erkeği sevdim ve beni ordudan attılar." şeklinde bir söz söylediğini hatırlıyorum, kendimi çok değişik hissetmiştim.

Fakat gözümün önüne öpüşen 2 erkek geldiği vakit, refleksif olarak içimde bir tür iğrenme hissiyatı oluşuyor, Ben buna engel olamıyorum. Onlardan asla nefret etmiyorum ve fiziksel-duygusal ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir birliktelik buldukları için şanslı olduklarını hissediyorum.

Ben niçin böyleyim, sorunum nedir? Homofobik miyim?

Bastırılmış eşcinsellik olduğunu vs. düşünmüyorum, kadın bedenini müthiş derecede arzulanabilir buluyorum.

tarihinde Aberforth tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bilakis, çok sağlıklı bir heteroseksüelsin.

Heteroseksüel bir erkeğin, kendini eşcinsel bir ilişki içinde düşündüğünde şiddetle iğrenmesi gayet doğaldır. Eğer aksi olsaydı gizli eğilimlerim mi var diye düşünmekte haklı olurdun.

Homofobikler eşcinsellikteki seksüel aktiviteden iğrenmez sadece. Onlar eşcinsellerden şiddetle nefret eder ve sürekli saldırgan tutumlar gösterirler. Çok fazla düşünürler, mümkünse bütün eşcinseller ölsün isterler vs..

Seninki normal, doğal, hatta görülmesi beklenen doğal tepki.

Sitelerde Paylaş
Guest ateizmlight

Eşcinselliğin kişisel bir tercih olduğuna, kimseyi ilgilendirmediğine ve doğal olduğuna inanıyorum.

Onların hayatlarını diledikleri gibi yaşamalarını, mutlu olmalarını ve en az heteroseksüeller kadar normal karşılanmalarını istiyorum.

Eşcinsellikle ilgili okuduğum bir kitapta abd'li bir askerin "savaşta ... tane erkeği öldürdüm ve bana madalya verdiler fakat 1 erkeği sevdim ve beni ordudan attılar." şeklinde bir söz söylediğini hatırlıyorum, kendimi çok değişik hissetmiştim.

Fakat gözümün önüne öpüşen 2 erkek geldiği vakit, refleksif olarak içimde bir tür iğrenme hissiyatı oluşuyor, Ben buna engel olamıyorum. Onlardan asla nefret etmiyorum ve fiziksel-duygusal ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir birliktelik buldukları için şanslı olduklarını hissediyorum.

Bastırılmış eşcinsellik olduğunu vs. düşünmüyorum, kadın bedenini müthiş derecede arzulanabilir buluyorum.

bence küçükken hepimize öğretilenlerden dolayı,bence homofobinin sebebi bize öğretilenler,bence duyguların ne söylüyorsa onu yapmalısın bu eşcinsellikte olsa..herkese saygı duymalıyız.

Sitelerde Paylaş

17 yaşında kız gibi parlak güzel yüzlü bir oğlan olacak..off..nasıl yerim ben..

Sen eşcinsel değilsin ki. Bu ne ? Manyadın mı?.

Ve eşcinsellik suç değil, doğada hayvanlardada var bu tür olaylar, bizde doğanın bir parçası olduğumuza göre bunların olmasıda muhtemeldir, yanlış anlaşılmasın yazım..

tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aklın olağan karşılaması heteroseksalite için yeterlidir.

Duyguların itirazı ise,net olarak heteroseksual kimliğe sahip olduğunuzu gösterir.

Homofobide akıl ve duygular aynı düzlemde itiraz eder ve bu itiraz, zarar verme ölçüsünde güçlüdür.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...