Jump to content

Enam Suresi'nin 162'nci ayetini okuyarak noel baba bıçaklamak

Recommended Posts

İslamın nasıl bir evrensellik barındırdığını bire bir yansıtmışlar, bu nasıl bir kin yaa :huh: Sanki anasını, babasını, kardeşini, çocuğunu öldürmüşler gibi tepki veriyorlar, dinin kişiyi birey değil kölelik mümtelası yaptığının somut kanıtları bunlar.....

tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Suriye'de Allahüekber diyerek kafa kesme görüntülerini izlediniz mi you tubeden

İzleyenler izliyor, sende izlemişsin galiba, bunu nasıl kaldırıyor psikolojileri ben bunu çözemedim ama, çoğu etkileniyordur bu kesin ama nasıl sonradan alışılabiliyor bu tarz görüntülere? Bir sırrı varsa söyleyin.
Sitelerde Paylaş

Bir müslüman olarak bende yılbaşı kutlamıyorum, çevremde kutlayanlarada neden kutlamadığımı eğer müslümanlarsa kendilerininde kutlamamaları gerektiğini düzgün bir şekilde anlatıyorum.

Bu işler böyle olmaz.Yıllarca böyle davranarak islama hizmet ettiklerini sandılar ama zarar veridiler. Bu zihniyeti de değiştireceğiz inşallah

Sitelerde Paylaş

İzleyenler izliyor, sende izlemişsin galiba, bunu nasıl kaldırıyor psikolojileri ben bunu çözemedim ama, çoğu etkileniyordur bu kesin ama nasıl sonradan alışılabiliyor bu tarz görüntülere? Bir sırrı varsa söyleyin.

Yok ben videoyu gördüm ama izlemedim, izlemek istemedim

Sitelerde Paylaş

Musa ile İsa ile mizah yapan karikatürler resmi gazetelerimizde bile yayınlanabilirken basın özgürlüğü olur, dandik biyerdeki dandik bir dergi bile İslam ya da Muhammed'i aynı teraneye katsa olay çıkar, seferberlik başlar.. Aynı zihniyetten başka bişi beklenmemeli yani başkasına yaparken şaka mizah eğlence, sana yapılınca "saygı duycaksın lan!" oluyor

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...