Jump to content

science dergisinde yayımlanmış makalelerin türkçe çevirisini

Recommended Posts

Bilime meraklı değildim ama hacının yazdıklarını okuyunca ve Kuran ayetleriyle birebir uyumlu görünce bilime yöneldim. Yaşasın bilim.

Cehane´yi uyarıyorsun burası bilim forumu dini bulaştırma diye, sen kendin yapıyorsun..müslüş..
Sitelerde Paylaş

Bilime meraklı değildim ama hacının yazdıklarını okuyunca ve Kuran ayetleriyle birebir uyumlu görünce bilime yöneldim. Yaşasın bilim.

İlla suya tersinden dalacaksın değil mi?

Neyse bilime devam et.

Umulur ki gerçeği bulursun :)

Sitelerde Paylaş

Araştırmana ne gerek var ki? Zaten bilimin temelinde kuran var. Kuran olmasaydı bilim olur muydu ha bre zındık!?

Sitelerde Paylaş

Cübbeli bilim forumu yazar arıyormuş başvurak mı ? islami bakış açınla bilimi harmanlayarak ilginç bulgular elde edebilirsin, hatta kendi tarikatın bile olabilir. :)

Arapça öğreneceğim diye uğraşacağına ingilizce öğrenseydin keşke cübbe dostum..

İngilizce yüzünden senin gibi islam bilginleri ile benim gibi elit tabaka insanları sıkıntı çekiyor bunu halletmemiz lazım ki farkımız olsun yoksa rezil olup geri kalırız ...hadi sen geri kafalısın belki daha az ihtiyacın olur ama benim gibi bir aydın ve araştırmacı kişiliğin ingilizce bilmesi şart...

Rosetta stone seti indirdim çok güzel bir dene istersen..birde ingilizce sesli hikayeler var 1.levelden 6 levele geldiğimizde zaten artık hemen herşeyi okuruz diye düşünüyorum...10 tane 1 seviye 20 tane 2 seviye 30 tane 3 seviye kitap okuma şeklinde ilerlesek mükemmel olur..ha sen starter seviyesinden başla..

ha senin ingilizce amacın bilimsel değilde Turist kız düşürürüm belki diyorsan konuşma egzersizleri yapman lazım, sen şimdilik sadece okumayı öğrende gerisi kusur kalsın böyle aceleci olursan hiç bir şeyi öğrenemezsin amaan düşündüğün şeye bak yahu sanada laf anlatanda kabahat..

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...