Jump to content

İnançlı İnsanlar ile Tartışma Üzerine

Recommended Posts

• İleti 108
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sünnete devammı yahu kaç defa sünnet oldun sen?:))

MUTAFFİFÎN suresi 29- Şüphesiz günahkârlar, dünyada iman edenlere gülüyorlardı.

30- Mü’minler yanlarından geçtiğinde, birbirlerine kaş göz ederek onlarla alay ediyorlardı.

31- Ailelerine dönerken zevk ve neşe içinde gülüşe gülüşe dönüyorlardı.

32- Mü’minleri gördükleri vakit, “Hiç şüphe yok, şunlar sapık kimselerdir” diyorlardı.

33- Hâlbuki onlar, mü’minlerin başına bekçi olarak gönderilmemişlerdi.

34- İşte bugün de mü’minler kâfirlere gülerler.

Sitelerde Paylaş

MUTAFFİFÎN suresi 29- Şüphesiz günahkârlar, dünyada iman edenlere gülüyorlardı.

30- Mü’minler yanlarından geçtiğinde, birbirlerine kaş göz ederek onlarla alay ediyorlardı.

31- Ailelerine dönerken zevk ve neşe içinde gülüşe gülüşe dönüyorlardı.

32- Mü’minleri gördükleri vakit, “Hiç şüphe yok, şunlar sapık kimselerdir” diyorlardı.

33- Hâlbuki onlar, mü’minlerin başına bekçi olarak gönderilmemişlerdi.

34- İşte bugün de mü’minler kâfirlere gülerler.

Yahu ben başarısız bir insanım sense başarılı bir mümin olduğunu söylüyorsun.E Senle neden alay edeyimki?

Muıtafifiyi mifiyi bırak Cübbeli .sen şarkı söylemeyi öğren bak yaşam kısa.İçini rahat tut tuttuğun yol Yobazlıktan başka bir şey değil cidden.

bak üstadlarından Ednana Ne güzel dans ediyor avradlarla:)))) Zıppıda Zıppı

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

E dimi ama Bir kerre olunur.Zunnetçimisin yoksa sen? Ne bilim:)))

Enam istiyordun buyur:

70. Dinlerini oyun ve eğlence edinenleri ve dünya hayatı kendilerini aldatmış olanları bırak. Hiç kimsenin kazandığı yüzünden mahrumiyete sürüklenmemesi için Kur’an ile öğüt ver. Yoksa ona Allah’tan başka ne bir dost vardır, ne de bir şefaatçi. (Kurtuluşu için) her türlü fidyeyi verse de bu ondan kabul edilmez. İşte onlar kazandıkları yüzünden helâke sürüklenmiş kimselerdir. Küfre saplanıp kalmalarından dolayı onlara çılgınca kaynamış bir içecek ve elem dolu bir azap vardır.

Sitelerde Paylaş

Enam istiyordun buyur:

70. Dinlerini oyun ve eğlence edinenleri ve dünya hayatı kendilerini aldatmış olanları bırak. Hiç kimsenin kazandığı yüzünden mahrumiyete sürüklenmemesi için Kur’an ile öğüt ver. Yoksa ona Allah’tan başka ne bir dost vardır, ne de bir şefaatçi. (Kurtuluşu için) her türlü fidyeyi verse de bu ondan kabul edilmez. İşte onlar kazandıkları yüzünden helâke sürüklenmiş kimselerdir. Küfre saplanıp kalmalarından dolayı onlara çılgınca kaynamış bir içecek ve elem dolu bir azap vardır.

Iıııhhhhhh Bana okuma ben rahatım.Onları kendinden kendine oku

Sitelerde Paylaş

Seni yemliyorum işte daha ne istiyorsun?

Yemmi fasulya piyazı ,yeşil salata çoban salatası,Turşu,Kavurma ve haşlama söğüş koyun eti,Pastırma,Sucuk ,Beyaz peynir ve Mutlaka Beyaz pilav,Haydari, İrmik helvası ,Aşure ve Sofranın sonunda İşkembe çorbası isterim.Bu arada sofranın birde Sakisi olacak Dem sunacak,zakirler Nefes okuyacak saz çalacak .Bak Bunları isterim senden.Yoksa bana Allah bile dedirtemezsin!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...