Jump to content
internettin_hoca

Bilinçaltı kurgulama teknikleri-Tehlike ve fayda.

Recommended Posts

Değerli forum üyeleri, geçen bir konuya denk geldim dikkatimi çekti, çizgifilmlere, filmlere reklamlara bizim farketmediğimiz gizli duyamayacağımız ancak beynin algılayabileceği şekilde subliminal ses yüklemesi yapılıyormuş ve kişide bir eğilim gerçekleşiyormuş.

Bu teknikleri ingilizce vb yöntemlerde kullandıkları gibi psikolojik telkinlerdede kullanıyorlarmış..

Neyse bir site var orada indirip dinleyenlerde baş ağrısı uykusuzluk falan olmuş..

Bunun nedenini merak ettim bilinçaltı direniş gösteriyormuşta ondan ağrıyormuş diye öğrendim sonra geçiyormuş önyargı kırmasıyla ilgiliymiş...

Fikirleriniz nelerdir..

Coca cola yahudi malı olduğu halde ramazanların vazgeçilmez lezzetidir :) bunun konuyla ilgizi yok bu reklam başarısı tabi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu başlığı ateist cafeye açacaktım yanlışlıkla buraya açtım kusura bakmayın, sonuçta gerçekliği tartışılır bir durum, bundan faydalanmaya çalışan çıkar gruplarıda var hayal satıyorlar ancak düşününce mantıksız gibi değil, yeteneklerin anası tekrardır lafında olduğu gibi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...