Jump to content

FLAŞ! Suriye'deki noktalar vuruldu !

Recommended Posts

• İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Baasçılık şu an ortadoğu için en iyi ideolojidir.

Muhalifler de yakında kaybedecek zaten.

sen hangi gezegende yaşıyorsun.

iyi-kötü demek şu anda anlamsız.

çünkü esat hanedanı hariç, orta doğu'daki tüm baasçı diktatörler devrildi.

yerlerini şeriatçılar aldı..

esat ise bu baskıya daha uzun süre dayanamaz.

iran'a kaçış bileti çoktan hazır.

Sitelerde Paylaş

savaş iyidir merkezi hükümetler birbirine düşer ve zayıflar böylece onlara karşı daha rahat cihat yapılır

tüm dengeler alt üst olur nasıl olsa bu rejimler islama ait değil bırak birbirine girsinler

Son dediğine katılıyorum dostum bencede bütün ülkeler birbirilerini yıksınlar ve anarşistik kardeşlikte hepimiz coke çekip sex partileri verelim......... ama sana yok heheheh

tarihinde GoldCobra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gerizekalı turnusolu tadında bir konu olmuş bazı yorumlara bakarsak..

İnsan ateistforum'da olunca üniversite öğrenci kafetaryasındaki heyecanlı grupların zevzekliklerinden daha fazla şey bekliyor biliyor musunuz?

Neyse, ilk mesajımda da yazdığım ile başlayarak ile devam edeceğim.

"Zaten iç karışıklığa karşı yaşam mücadelesi veren hiçbir rejim, bilinçli olarak 75 milyon nüfusa sahip bir nato üyesi ülkeyi karşısına almaya kalkışmaz. Türkiye'nin ege bölgesindeki adalar yüzünden Yunanistan ile çok ciddi restleşmeler yaşadığını; yakın geçmişteki gürcistan olayını ve ırak tezkeresini unutmayınız. Gençliğin heyecanına kapılmayın ne diyeyim..."

Demek istediğim bu tür gerilimlerin hep olduğu, savaş ilanına kadar daha çok aşama olduğu ve küreselleşmenin doruk noktasında yaşadığımız bir dünyada, hele hele petrol sahalarının bu kadar yakınında, herhangi bir savaşa o kadar kolay katılınmayacağı idi..

Ben insanları anlayamıyorum. Her ulus kendi bağımsızlığından kendisi sorumludur.

Eğer siz bunu başkaları adına -iyi niyetle veya kötü niyetle fark etmez- yapmaya kalkarsınız, bu emperyalist olmak-emperyalizmin gölgesine sığınıp hareket etmek olmaz mı? Oysa ki ülke kurucumuz "yurtta sulh, cihanda sulh" diyordu; biz ise şimdi başka ülkenin isyancılarına lojistik destek verer olduk.

Benim halkım bu insanları yönetici olarak nasıl seçer?..

Ben şimdi Türk olmaktan, kültürel kimliğimden nasıl gurur duyayım?

tarihinde Aberforth tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...