Jump to content

Avrupa'da Artan Tecavüz Olayları ve Müslümanlar

Recommended Posts

• İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu dediğinin din ile ne ilgisi var? Dinini doğru düzgün öğrenmiş, günümüz çağdaş toplumuna ayak uydurmuş bir müslüman bu dediğini asla yapmaz. Senin o dediğin genellikle güneydoğuda oluyor. Ufak kızlarla evlilik var. Ama oğlanlar ne ayak? Öyle olsa yer yerinden oynardı.

yalandan kim ölmüş.

Sitelerde Paylaş

Astığım videolarda neden müslüman çetelerin suçlarında etnik kökenin gizlendiğiyle ilgili bilgiler de var.

Bunu anlamak için geniş bir araştırma yapmanız gerekiyor. Suçları inceleyeceksiniz. Ayrıntılı istatistikler halka açık değil.

Ben burayı çarşaf çarşaf belgelerle donatacak değilim. Merak eden kendi araştırı görür.

Sitelerde Paylaş

kanıt kardeş kanıt.

iki saattir senden bunla ilgili kanıt istiyorlar, duymuyor musun.

İlk astığım videoda Norveç'in en ciddi haber kaynaklarından birisi bunu söylüyor. Onların yalan söylediğini iddia edecek haliniz yok. Bunun için hiçbir sebepleri yok. Bunu polis kayıtlarına atfen söylüyorlar. Orada haber kaynakları böyle yalan söyleyemez. Adamı mahfederler.

Sitelerde Paylaş

Ayrıntılı istatistikler halka açık değil.

Ben burayı çarşaf çarşaf belgelerle donatacak değilim. Merak eden kendi araştırı görür.

madem elinde belge yok, böyle palavralar da atmayacaksın, o zaman:

>>>Oslo'da gerçekleşen hiçbir tecavüz vakasının oralılarca gerçekleştirilmediği bir gerçek.

Sitelerde Paylaş

İlk astığım videoda Norveç'in en ciddi haber kaynaklarından birisi bunu söylüyor.

ben de sana bunu neden yaptıklarını yazdım yukarıda, orda bir mesaj var, bir tuzak.

senin gibi sazanları avlamak için.

Sitelerde Paylaş

Sizler dindar denince aklınıza hep sakallı, sarıklı, yobaz, çirkef insanları getiriyorsunuz. Halbuki gerçek öyle değil. Belkide çoğunuzun ateist olmasının altında yatan gerçek bu tür düşünmenizdir. Fakat Türkiye öyle değil. Hakimi, avukatı, cumhurbaşkanı, başbakanı, öğretmeni, işçisi, çöpçüsü, eskicisi, inşaatçısı, okuru, yazarı,,..... hepimiz müslümanız. Ve çokta mutluyuz. Ama siz bir avuç ateist açmışsınız kendinize bir forum sayfası bol keseden atıp tutuyorsunuz. O değil atışlarınız desteklide değil. Eğer biraz yürekli iseniz toplanın, birleşin, parti kurun. Bakalım müslümanlar dediğiniz gibi çirkef, kelle avcısımı. Ama emin olun size o partiyi kurmak için izin verilir. Demokratik bir ülke burası. ama kaç oy alırsınız orası belli olmaz.

Sitelerde Paylaş

"For the last three years, the police in Oslo have investigated 41 assault rapes.

And the figures show that every rape has been committed by non-Western immigrants."

Bu da işte ciddi haber geçen ifade. İngilizce bilmiyorsanız tercüme ettirin. Sizinle daha fazla uğraşacak değilim. Dünyadaki herkes yalancı. Bir siz doğru söylüyorsunuz. Herkes size komplo kuruyor. Evrim de zaten sırf size inat icat edildi.

Sitelerde Paylaş

Ama oğlanlar ne ayak? Öyle olsa yer yerinden oynardı.

siz trolsünüz..

linkte yapıştırırım ama çabaya değmez.

bu toplu tecavüz olayları tüm türkiye'de oluyor.

oğlanlara da yapılıyor..rahat ol..

Banane yıllar öncesinden. Falanca filanca devletten. Şu an cariye varmı? Yok. Bitmiştir.

kafa yapısı ve toplumsal -siyasi yapı aynen duruyor.

islam ülkelerinde 1400 yıldır zaman durmuş gibidir..

yasal köleliği en son islam ülkeleri kaldırmıştır..

ama modern cariye ve kölelik dönemindeyiz.

s.arb.da kaç tane kadın hizmetçi var araştır..

belki de milyonlarca..

yıllar öncesinin yaşantılarını anlatıp duruyorsunuz.

Yıllar önce o gerekiyormuş, öyle yapılıyormuş.

müslümanlara göre kuran ayetleri tüm zamanlara gönderilmiştir.

kuran'a göre allah'ın kanunları asla değişmez.

dininize size anlatıyoruz.. :)

Kendini teşhir eden bir kadını kuytuda görüpte

tecavüz etmeyen ateistin aklından ve ateistliğinden şüphe ederim :)

seks fantezilerinizi anlatmanıza şaşmadım.

tipik tebliğci müslüman..

müslümanlar ahlaklı..

ateistler tecavüzcü..

asla genelleme yapma...

tarihinde cehane27 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sizler dindar denince aklınıza hep sakallı, sarıklı, yobaz, çirkef insanları getiriyorsunuz. Halbuki gerçek öyle değil. Belkide çoğunuzun ateist olmasının altında yatan gerçek bu tür düşünmenizdir. Fakat Türkiye öyle değil. Hakimi, avukatı, cumhurbaşkanı, başbakanı, öğretmeni, işçisi, çöpçüsü, eskicisi, inşaatçısı, okuru, yazarı,,..... hepimiz müslümanız. Ve çokta mutluyuz. Ama siz bir avuç ateist açmışsınız kendinize bir forum sayfası bol keseden atıp tutuyorsunuz. O değil atışlarınız desteklide değil. Eğer biraz yürekli iseniz toplanın, birleşin, parti kurun. Bakalım müslümanlar dediğiniz gibi çirkef, kelle avcısımı. Ama emin olun size o partiyi kurmak için izin verilir. Demokratik bir ülke burası. ama kaç oy alırsınız orası belli olmaz.

Türkiyedeki müslümanlar neden farklı hiç düşündün mü? Laiklik sayesinde medeniyeti biraz ucundan gördüler de onun için. Şeriatı arkalarına attılar da onun için. Onları göstererek müslümanları aklayamazsın. Kuran'a göre onlar kafir, fasık...

Biliyoruz merak etme.

Sitelerde Paylaş

Bu da işte ciddi haber geçen ifade. İngilizce bilmiyorsanız tercüme ettirin. Sizinle daha fazla uğraşacak değilim. Dünyadaki herkes yalancı. Bir siz doğru söylüyorsunuz. Herkes size komplo kuruyor. Evrim de zaten sırf size inat icat edildi.

sen böyle her gördüğün habere her gördüğün videoya inanıyorsan, sana bir haberin var:

fener, ronaldinhoyu alıyomuş, youtubeda izledim, kaynak sağlam yani.

Sitelerde Paylaş

Elbette norveç'te yaşayan yerli halktanda tecavüz suçu işleyenler vardır. Ama oranlar çok farklı. Norveç, Oslo için istatistik burada buldum. Ama müslüman değil göçmenler olarak istatistik yapılmış ayrılıyor.

http://gatesofvienna...statistics.html

tarihinde ozgur_dusun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Valla kardeş benim bir suçum yok. Bize anllatılan ve mantığımıza yatan bu. Değitiremezsin bir iki link kopyalamakla. Ateistler hiçbirşeyden çekinmez. Hiçbirşey onları engellemez. Bir şey itiraf edeyim, buluğ a girdiğimde bende ateist olmaya karar vermiştim. Herşey serbest nede olsa :)

Müslümanlar ahlaksız diye genelleme yapma. Ben müslümanım, hiç kimseye tecavüz etmedim. Hiç bile bile haram lokma yemedim. Oğlancılık asla yapmadım. Kimsenin kalbinide bile bile kırmadım. Kırmamda.

Sitelerde Paylaş

Dindar denilince tabikide sarıklı , sakallı , yobaz insanları getiricez gözümüzün önüne çünkü onlar dinin gerçek emirlerine uyup uygulayan insanlar.

Oyunu kömüre satan bir ülkede kalkmış parti kurun diyosun , ateist yazarların mahkemeye verildiği , öldürüldüğü bir ülkedeyiz söylesene neyin kafasını yaşıyosun ?

Sitelerde Paylaş

Valla kardeş benim bir suçum yok. Bize anllatılan ve mantığımıza yatan bu. Değitiremezsin bir iki link kopyalamakla. Ateistler hiçbirşeyden çekinmez. Hiçbirşey onları engellemez. Bir şey itiraf edeyim, buluğ a girdiğimde bende ateist olmaya karar vermiştim. Herşey serbest nede olsa :)

Müslümanlar ahlaksız diye genelleme yapma. Ben müslümanım, hiç kimseye tecavüz etmedim. Hiç bile bile haram lokma yemedim. Oğlancılık asla yapmadım. Kimsenin kalbinide bile bile kırmadım. Kırmamda.

Ben müslümanlar ahlaksız demedim. Asla böyle bir genelleme yapmam. Sadece gerçek İslam'ın söz konusu ahlaksızlığı onaylıyor ve buna sürüklüyor.

Sitelerde Paylaş

buluğ a girdiğimde bende ateist olmaya karar vermiştim.

Herşey serbest nede olsa :)

Müslümanlar ahlaksız diye genelleme yapma.

Ben müslümanım, hiç kimseye tecavüz etmedim. Hiç bile bile haram lokma yemedim.

tecavüz bir suçtur.

suç işlemek için ateist olmak absürt bir şey.

çünkü hakim ve polis karşısında bunu söylersen ceza indirimi alamazsın..

bir ülkede eğer polis örgütünde isen suç nedenlerini araştırmak zorundasın.

suç ve etnik-dinsel köken arasında bağlantı varsa ne yapacaksın....

basın,nefret suçu olmasın diye çoğu zaman bunu gözardı ediyor.

ama bu gözardı ediş de ahlaksızlara yarıyor.

Sitelerde Paylaş

Ben kendi adıma genelleme yapmadım. Ancak olan bu olaylarda dininizin kadına bakış açısı ve yaklaşımı büyük rol oynuyor.

Sitelerde Paylaş

Elbette norveç'te yaşayan yerli halktanda tecavüz suçu işleyenler vardır. Ama oranlar çok farklı. Norveç, Oslo için istatistik burada buldum. Ama müslüman değil göçmenler olarak istatistik yapılmış ayrılıyor.

http://gatesofvienna...statistics.html

Eksik ifade ettim "assault rape" %100 üçünücü dünya göçmenleri tarafından işlenmiş. Yani saldırarak tecavüz etme. Bu gerçek bir istatistiktir. Ve böyle istatistiklerde dine göre ayrım yapamazlar. Ortalık çok fena karışır. Ayrıntılarına giremeyeceğim politik başka nedenleri de var. Yani gerçek gizlenemeyecek kadar açık.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...