Jump to content

ELEMAN ARANIYOR

Recommended Posts

Haci:

Kara deliklerde zamanın yavaşladığı sanılıyor. Hatta bu dünyada kanıtlanmış bir deney.

Dünya üzerindeki saatlerin dünyadan uzak olan saatlerden daha yavaş ilerlediği atom saatleri ile ölçülmüş bir gerçek.

Kara deliklerde de zaman yavaşlıyor. Hatta çok yavaşlıyor. Ama durmuyor.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 136
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=36334&st=60 ileti no 75

haci:

Sicim teorisi bir saçmalıktır.

En saçma tarafı da onun matematiğidir. 10 boyutlu bir uzayın matematiği yapılamaz.

Zaten 10 mu 25 mi boyut var belli değil.

Tanrı kuramı çok daha mantıklıdır.

Sitelerde Paylaş

İslamcılar yokluk içindeki veya sakat insan fotoğraflarını sevmezler. Öbür taraf sınavına hazırlananların morali bozuluyor diye.

Motivasyonu engelliyormuş.

Aynı şekilde mutlu mesut batılı insan fotoğraflarını da sevmezler.

Bizim sevmediğimiz aklınız çalışmadığı halde akıllı taklidi yapmanızdır. En iyi taklidi maymunlar yapar.

Sitelerde Paylaş

Aferin sana. Kandırmaya devam diyorsun.

Kandırdığımı nerden çıkardın? Elinde bilimsel veri var mı dedim, sen de var mı dedin, ben de astım, zahmet edip okumadın. (ha bişey daha diyeyim, sana cevap veriyor olmam seni kapasiteli görüp de adam yerine koyduğumu sanmayasın, ben misafirlere yazıyorum.)

Sitelerde Paylaş

İnsanın imanı ne denli güçlüyse o denli sıkıntılara maruz kalır. Gitgide levellar yükselir.

Burada bir ters oranı yok mu?

İmanı güçlü insan Allah'ın sevgili kulu olmalı. Allah böyle söylüyor. O halde onlara, karşılığını vermeyecekse bile sıkıntı azap vermesi epeyce saçma, mantıksız ve sadistçe.

Allah kötüleri mi ödüllendiriyor bu durumda? Dünyadaki bütün sıkıntı ve azaplar imanı kuvvetli sevgili kullarına, ferahlık bolluk da kötüye.. öyle mi?

Bu yine diğer ayetlerle filan çelişir. Çünkü Allah çalışan, kurallarına uyan müminlerin yanında olduğunu, onların dualarını dinlediğini, onların bu dünyada da diğer dünyada da kazanacağını söyler.

Her yanınız çelişki cübbeli.

Şu yazdığın cümle fukara tesellisi sadece.. İşinize geldi mi öyle, gelmedi mi böyle..

Sitelerde Paylaş

Bak cüppoş.

Eline bir kamera al ve git allahınla konuş. Şu bize vaat ettiğin cennetten ve ordaki hurilerden bir iki kare alıp hemen çıkacağım de. Ordaki şarap, bal ve süt ırmaklarından birer deney tüpü örnek de al getir.

İçeri almıyorsa, emniyet kemeri takmadan istanbul trafiğinde 160 km hızla git, kesin içeri girersin. Bir iki kare çekip çıkarsın. Biz de görmüş oluruz ortam nasıl diye. Sen de görürsün. Hatta bir de hurileri incele. Gılmanlara da bak ne giymişler?

Bütün bu dediklerini yapsam da çoğunuz c seçeneğini seçeceksiniz...

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=53249

Sitelerde Paylaş

Burada bir ters oranı yok mu?

İmanı güçlü insan Allah'ın sevgili kulu olmalı. Allah böyle söylüyor. O halde onlara, karşılığını vermeyecekse bile sıkıntı azap vermesi epeyce saçma, mantıksız ve sadistçe.

Allah kötüleri mi ödüllendiriyor bu durumda? Dünyadaki bütün sıkıntı ve azaplar imanı kuvvetli sevgili kullarına, ferahlık bolluk da kötüye.. öyle mi?

Bu yine diğer ayetlerle filan çelişir. Çünkü Allah çalışan, kurallarına uyan müminlerin yanında olduğunu, onların dualarını dinlediğini, onların bu dünyada da diğer dünyada da kazanacağını söyler.

Her yanınız çelişki cübbeli.

Şu yazdığın cümle fukara tesellisi sadece.. İşinize geldi mi öyle, gelmedi mi böyle..

Ben hep sıkıntılı hayat yaşayanların cennette daha yüksek dereceler elde edeceğini söyledim. Tersini söylediğime rastladıysan veya rastlarsan buyur, ben buralardayım.

Sitelerde Paylaş

Pis aklınla uyanıklık edip olaya bilinmeyen taraftan yaklaşıyorsun. Fark var mı?

Yine kaçtın sığındın imtihanın arkasına, olmayan öbür tarafa.

Hadi gene iyisin.

Çayı demledim, sen hala çaydanlığı getirmedin. Bu forumda olman foruma hiçbirşey katmıyor.

Sitelerde Paylaş

Ben hep sıkıntılı hayat yaşayanların cennette daha yüksek dereceler elde edeceğini söyledim. Tersini söylediğime rastladıysan veya rastlarsan buyur, ben buralardayım.

Ben senin ne dediğini sormuyorum cübbeli. Allah ideal müminlere özel olarak eziyet ederek .elişkili bir iş yapmış olmuyor mu diyorum?

Çünkü öte yandan ideal müminin her iki dünyada da ödüllendirileceği söylenir. Çalışın, dürüst olun, üstüne de ibadetinizi yerine getirip duanızı edin, Allah size yağdırır falan denir özetle.

Yani saçma.. İşine nasıl gelirse öyle konuşan din...

Allah'ın makbul müslümana özel olarak işkence etmesi de ayrı tuhaflık. Ne yapsak yaranamayacak, "Belki cennette rahat ederiz, Allah bizi diğerlerinden daha çok sevdiği için eziyet ediyor" tesellisiyle koyunluğa devam edeceğiz.

Sitelerde Paylaş

Allah ideal müminlere özel olarak eziyet ederek .elişkili bir iş yapmış olmuyor mu diyorum?

Başarılı bilim adamlarının hayatlarını oku, kaç saat uyurlar, kaç saat okurlar. Niye bu adamlar bedenlerine bu eziyeti revağ görmekteler? Yattığın yerden de çok rahat bilim adamı olursun :)

Sitelerde Paylaş

Başarılı bilim adamlarının hayatlarını oku, kaç saat uyurlar, kaç saat okurlar. Niye bu adamlar bedenlerine bu eziyeti revağ görmekteler? Yattığın yerden de çok rahat bilim adamı olursun :)

Ne ilgisi var? Bilimadamı yaptığı işten büyük zevk alıyor. Mutlu..

Kendine işkence mi yapıyor sanıyordun?

Başarısız bir örnek.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...