Jump to content

Moderatörlere sesleniyorum...

Recommended Posts

Hepimiz, sümerlerde dahil Hz. Adem den geliyoruz. Hz Adem de müslümandı ve Allah inancına sahipti. Asıl sümerler bu fikirleri eski atalarından yani Hz. Ademden beri gelenlerden almışlardır. Tabi zamanla değişmiştir. ama Hz. Muhammed gelip hepsini derleyip toparlayıp asıl islamiyeti yaymıştır. Benim teorimde bu.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 84
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bence çok iyi bir fikir, gündüzleri hep forumdayım. Eğer adam kayırdığımı görürseniz, adaletsizlik veya kuralsızlık yaparsam beni görevden alırsınız.

Bu ilk olur ve tarihe altın harflerle geçersiniz. :)

cubbeli bu forum ateistforum . Genel bir forum değil ve ateistlerin yazıp çizebildiği tek mekan neredeyse burası. EN GÜVENİLİR ÜYE bile olsan müslüman olduğun için yönetici olamazsın sanırım. Çok riskli çünkü...

Sitelerde Paylaş

I feel good haklısın o konuyla ilgili 12. gezegen diye bir kitap okuyorum, ne varsa sümerlerde var, o kadar benzerlik olamaz nuh tufanı bile var..

Belkide onlarada nebiler gelmiştir yahut onlardan önceki topluluklara gelmiştir onlarada bu elçiler bildirmiştir nuh tufanını.

İnsanın inanmamaya niyeti olunca sizin gibi düşünmesi normal tabi.Boşuna kalpleri eğri denmiyor ya :)

Sitelerde Paylaş

cubbeli bu forum ateistforum . Genel bir forum değil ve ateistlerin yazıp çizebildiği tek mekan neredeyse burası. EN GÜVENİLİR ÜYE bile olsan müslüman olduğun için yönetici olamazsın sanırım. Çok riskli çünkü...

Kardeşim en ufak bir kural dışılıkta tekrar modluğu geri alırlar. Ne var bunda bu kadar sorun edilecek?

Sitelerde Paylaş

ıfeelgood bu konuyu modlar arası bir tartışın derim.

Cübbeli buradan dinsiz herhangi biri, Dİn sitesinde yönetici olsa ?

Ha önemli olan forumun işleyişi olduğu için senin yönetici olmana ben karşı çıkmam, ama sen özgür bir bakış sağlayamazsın taraf tutarsın, bir mahkeme olsa çok dindar biri bence objektif olamaz, düşünsene niye vurdun Allaha küfretti..

Sitelerde Paylaş

Ayrıca ip adreslerimizi görebilirsin ve buradan kim olduğumuzu rahatlıkla bulabilirsin.

Ben kafaya koyduktan sonra ip değiştirir. Fazla değil 6 ay ateist olarak forma takılır. Gece gündüz uğraşır. Mod olurum. Ve sizin ip lerinizi ele geçiririm. Bu kadar paranoyak olmayın. Yaptığınız şey kötü bişeymiki korkuyorsunuz. :)

Sitelerde Paylaş

Ha önemli olan forumun işleyişi olduğu için senin yönetici olmana ben karşı çıkmam, ama sen özgür bir bakış sağlayamazsın taraf tutarsın,

Böyle yaptığım an geri alırlar modluğumu.. Ayrıca karşı çıkmadığın için tşkkr ederim.

Sitelerde Paylaş

senin kuranın okdunmu benim muhmede inmayanlra nasıl küfür ediyor allahına küfürü yakıştırıyorsunda ben gerçekleri yazınca timsah göz yaşları döküyorsun mağdur edebiyatı yapıyorsun burda site yönetimini zordurmda bıraktığım için özür dilerim ve cübeli tartışmıcam senile nedeni var

Bu açıdan bakmamıştım, gerçektende inanmayanlar için bir dünya hakaret var bunları kime şikayet edeceğiz, inanmayanları hapsedin öldürün onlar sağırdır kördür....bu konuda hassasiyetini anlıyorum ama dinde vardır kısasa kısas :) sende onlara sağır de öldürülmeleri iyi olur de falan ama küfür edince farklı oluyor dostum, aptal falan demek gibi değil ki..

Sitelerde Paylaş

Öncelikle bu konuyu öneriler bölümüne taşıyalım. Cübbeli'nin moderatör olma işi biraz fanteziye kaçıyor. Ateist bir platformda müslüman bir üyenin moderatör olması tehlikeli. Neticede burada herkes birbirini yazdığı kadarıyla tanıyor. Büyük bir risk ve zaten ateistlerin rahat rahat tartışabildiği tek platformda üyelerin içine şüphe düşürecek bir durum yaratılamaz.

Sitelerde Paylaş

Yalan size hiç yakışmıyor. bir kere Allah'a ve Muhammed'e inanmayanlara küfür etmiyorlar. İki asıl Allah ve Muhammed'e inanmayanlar ağzından küfürü eksik etmeyip en ufak bir olayda eşine, çocuklarına veya arkadaşına veya döğüştüğü birine senin Allah'ını..... diye başlıyor. Halbuki bizim size söveceğimiz ne bir Allah'ınız nede bir peygamberiniz olmadığı için siz bu konuda rahatsınız. Türkiye'de aşırıya kaçmadığı sürece ben hiçbir ateistin öldürüldüğünü hatırlamam.

Sitelerde Paylaş

Yalan size hiç yakışmıyor. bir kere Allah'a ve Muhammed'e inanmayanlara küfür etmiyorlar. İki asıl Allah ve Muhammed'e inanmayanlar ağzından küfürü eksik etmeyip en ufak bir olayda eşine, çocuklarına veya arkadaşına veya döğüştüğü birine senin Allah'ını..... diye başlıyor. Halbuki bizim size söveceğimiz ne bir Allah'ınız nede bir peygamberiniz olmadığı için siz bu konuda rahatsınız. Türkiye'de aşırıya kaçmadığı sürece ben hiçbir ateistin öldürüldüğünü hatırlamam.

Bu ülkede islamda kapanma yoktur diyen insanlar öldürüldü , bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...