Jump to content

Moderatörlere sesleniyorum...

Recommended Posts

• İleti 84
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

üye uyarılacakmış :) biz olsak anında atarsınız. Çifte standarta bak.

Adaletten dürüstlükten bahsederler sonra müslümanlara bunlara sahip olmadıkları için laf söylerler ama aynaya hiç bakmazlar

kardeşim biz islami sitelere hiç bir şey yazamıyoruz ateist olduğunu anladıkları anda atıyorlar...kendi aralarında inşallahlı maşaallahlı takılıyorlar

burdaki adaletten şikayet ediyorsun ama o aynaya önce siz bakmalısınız...bu forum sizinkilerden çok daha adil...

Sitelerde Paylaş

Karaoas yanılıyorsun malesef..çooook müslüman var senin Allahını diye küfür eden bu bizim kültürümüze ait bir küfür olmuş malesef, orada yüce Allaha demiyor SENİN Allahını diyor, senin dinini der gibi.......1000 kere şahit oldum dindar geçinenlerin bu şekilde küfür ettiğine, he sarıklı cübbelilerden görmedim ancak müslümanım diyen kısacası Türk işi müslümünlardan çok duydum halada duyuyorum..

Ateistler bu ülkede kimi öldürmüş acaba ? Ama tersini sayarsan kaç tane aydın yakıldı, dayak yedi, öldürüldü hatta videoda bir tane beyin özürlü madımak olayında aşağılık bir yaratık Allahım bu senin ateşin diye bağırıyordu, Allahı kişisel görüşlerine alet edenleri yakmak lazım..

Bkz. İstiklal Mahkemeleri

Bkz. Darbeler

Cübbeli sende ben henüz yetişkin olmamış kızla evlenirim yada kızımı yetişkin bir ehli müslümana veririm dedin, o ne oluyor o zaman? Türkiye' de bu çok büyük bir suçtur, seni ne yapacağız şimdi hıı?

Batı'da da suçtur ancak oradaki küçük kızlarla evlenmek isteyen kişiler kendilerini ifade edebiliyor; parti kurup seçimlere katılabiliyorlar. Bkz. Hollanda

görüş olarak zaten devlet,hukuk,insanlar,herkes onun yanında.

TC İslam devleti değil, gayrimuslim devletidir yani sizin yanınızdadır. Bu yüzden ezik ayaklarına yatmaktan vazgeçin, yemezler.

Sitelerde Paylaş

Benim en fazla nefret ettiğim yarım yamalag inancına bakmadan milleti eleştirenler o kişilere gerçekten çok kızıyorum, hakiki bir müslümana baskıcı bile olsa o kadar kızmam emin olun, kendimi savunurum savaşırım ve okişiyi bir tür gibi algılarım o öyledir artık kim kazanırsa derim ancak her b.ku yiyipte modern görünümlü ama karşındakini dinsel boyutta eleştirmeye kalkanlara tahammülüm 0...

Mesela adam her türlü ahlaksızlığı yapar gelir ezan okununca hişşt kardeş bacağını indir der yada kaşarın önde gidenidir, başkasının kaşarlığını dinsel olarak günah münah der, kendi extacy içer, domuz eti yiyene kafir der akıl öğretir, işte bunlardan nefret ediyorum ki çoğunlukta böyle lanet olsun..hem gerçek müslümanlara hemde Dinsizlere hakaret eden bence bu mahluklardır...Başkalarının günahları üzerinden kendilerini masum hisssetmeye çalışırlar..Dinsizden çok daha rahat vede müslümandan çook daha sorumluluksuz bir yaşam sürer dilide pabuç gibidir..sanarsın ki en müslüman o..

İnternettin hoca senin yazdıklarında çok doğru, iş arkadaşım vardı, o kadar modern giyinirdiki, ama ağzından günde 3 saat sünni yobazlığı düşürmezdi, birde ben evlenince öyle bir kapanacağımki gören birdaha bakacak derdi bu kız, her türlü ahlaksızlığı yapıp ezan okundumu karşısındındaki kişi bacak bacak üstüne atıp oturmuşsa direk eliyle bacağını düzeltmye çalışıyorlar, bizzat yaşadım, kız öyle bir otururduki dışarda ben bayan olarak utanırdım onun oturuş şeklinden, ama ben bacak bacak üstüne atıp oturunca ezan okunuyor diyip resmen bedenime müdahale ederek oturuşumu kendi istediği eksenine çevirdi, neye uğradığımı şaşırdım, kendi oturuşunu görseniz utanırsınız, bir bayanın asla oturmayacağı pozisyonda otururdu bu kaşarlanmış müslüman kız, işte bu tür acayip müslümanlar da çok bu ülkede, hem yobazlığı savunur hemde en modern kıyafetleri giyerler utanmadan, ondan sonra evlenince kapanacağım ama nasıl kapanacağım görürsünüz diye birde hava atıyordu iki yüzlü. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bkz. İstiklal Mahkemeleri

Bkz. Darbeler

Batı'da da suçtur ancak oradaki küçük kızlarla evlenmek isteyen kişiler kendilerini ifade edebiliyor; parti kurup seçimlere katılabiliyorlar. Bkz. Hollanda

TC İslam devleti değil, gayrimuslim devletidir yani sizin yanınızdadır. Bu yüzden ezik ayaklarına yatmaktan vazgeçin, yemezler.

Biz evvela bu malum sapığı bir atalım, sonra biz bize devam ederiz.

Yine gözden kaçmış. Oysa her gün defalarca üye olmaya çalışır ama IP'den tanır onaylamayız. Bir tanesi arada kaçmış demek..

Sitelerde Paylaş

Biz evvela bu malum sapığı bir atalım, sonra biz bize devam ederiz.

Yine gözden kaçmış. Oysa her gün defalarca üye olmaya çalışır ama IP'den tanır onaylamayız. Bir tanesi arada kaçmış demek..

Sayın IFeel ben bundan ilk iletisinden itibaren şüphelendim fakat ikide bir şikayet eden gibi gözükmekten çekiniyorum,
Sitelerde Paylaş

Sayın IFeel ben bundan ilk iletisinden itibaren şüphelendim fakat ikide bir şikayet eden gibi gözükmekten çekiniyorum,

Gördüğünde hiç ihmal etme, hemen raporla -inmanah- Ortaya yazınca göremeyebiliriz hem, hem de bir sürü polemik olur. En güzeli sessizce raporlamak ve bize direkt ulaştırmak.

Raporlarsanız biz hemen gerekli incelemeyi yapar gereğini yerine getiririz.

İletileri raporlamanız bizler için çok önemli.

Sitelerde Paylaş

senin kuranın okdunmu benim muhmede inmayanlra nasıl küfür ediyor allahına küfürü yakıştırıyorsunda ben gerçekleri yazınca timsah göz yaşları döküyorsun mağdur edebiyatı yapıyorsun burda site yönetimini zordurmda bıraktığım için özür dilerim ve cübeli tartışmıcam senile nedeni var

Bu açıdan bakmamıştım, gerçektende inanmayanlar için bir dünya hakaret var bunları kime şikayet edeceğiz, inanmayanları hapsedin öldürün onlar sağırdır kördür....bu konuda hassasiyetini anlıyorum ama dinde vardır kısasa kısas :) sende onlara sağır de öldürülmeleri iyi olur de falan ama küfür edince farklı oluyor dostum, aptal falan demek gibi değil ki..

http://www.ateistfor...17

Sitelerde Paylaş

Hepimiz, sümerlerde dahil Hz. Adem den geliyoruz. Hz Adem de müslümandı ve Allah inancına sahipti. Asıl sümerler bu fikirleri eski atalarından yani Hz. Ademden beri gelenlerden almışlardır. Tabi zamanla değişmiştir. ama Hz. Muhammed gelip hepsini derleyip toparlayıp asıl islamiyeti yaymıştır. Benim teorimde bu.

Şeker kardeşim,

Kuran'da koskoca Sümer/Zümer suresi var. Onu nereye koyacan, halının altına sürüp saklayacak mısın?

Sümerler de bizim kavmin atalarındandır. Bunu ırkçılık olarak değil tarihi olgu olarak algıla.

Bu sure sümerlere atıftır tıpkı Ali İmran'daki imran kavmine atıf gibi.

Burada açıklananlar kavme özel sureler değil; bunların yaptıkları iyi ve kötülükler ve bu iyilik ve kötülüklere karşılık başlarına neler geldiği ve sonuç olarak bize yapılan uyarılar; eğer aynı hatalarda ısrar ederseniz başınıza onların başına ne geldiyse aynı veya benzerlerinin geleceği ve sonraki nesillere deliller.

Bu arada Kuran, sümerlerden kalan yazıtların derlemesi, insan yapımı değil. Böyle bir iddia boş ve kuru gevelemedir.

Sitelerde Paylaş

Bu arada farkeden oldumu ama benim farkedebildiğim son 1,5 yıllık aktif kişi rekoru 700'lerdeydi bugünlede tavan yaptı.Hemde öyle böyle değil.

1.931Ayni andaki aktif kişi rekorumuz

Bu olay bence hiç normal değil. Bir süredir ne zaman baksam 500+ misafir görüyorum ve görüntülenme sayım kısa sürede çok hızlı arttı. Bence üyelerin profiline girip eski mesajları tek tek okuyorlar ve dava açacak malzeme arıyorlar. Veyahut fişleme amacıyla yapılıyor olabilir. Bu adnancıların işi olabilir ama o kadar büyük bir cemaat değiller, geriye diğer cemaat kalıyor.

Sitelerde Paylaş

Bu olay bence hiç normal değil. Bir süredir ne zaman baksam 500+ misafir görüyorum ve görüntülenme sayım kısa sürede çok hızlı arttı. Bence üyelerin profiline girip eski mesajları tek tek okuyorlar ve dava açacak malzeme arıyorlar. Veyahut fişleme amacıyla yapılıyor olabilir. Bu adnancıların işi olabilir ama o kadar büyük bir cemaat değiller, geriye diğer cemaat kalıyor.

Yani diyorsun ki "günün 24 saati bir cemaate mensup yüzlerce kişi işi gücü bırakmış, Ateistforum'da suç unsuru olacak malzeme arıyorlar"... Yahu hayal gücünüz ne kadar da geniş!! Merak eden baktığında google'ın bot'larının her zaman yaptığı gibi forumu dolaştığını görecektir. Sizinki öküz altında buzağı aramanın Arapçasıdır..

Korkanlar foruma girmesin arkadaş, ama böyle safsataları yayarak insanları ürkütmeye de hakkınız yok...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...