Jump to content

Moderatörlere sesleniyorum...

Recommended Posts

........................

Moderatörlere sesleniyorum, bu tarz iletileri ve bunu yazanları bu forumda tutmaya devam ederseniz, forumun eski kaliteyi yakalaması mümkün değil. Bu konuda birşeyler yapmayı düşünüyor musunuz?

Edit: Alıntılanan küfür içerikli ileti silindi.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 84
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Forum kuralları madde 5:

Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'na aykırı (ör: Bölücü terör örgütleri, ırkçılık, savaş yanlısı propaganda ve sloganlar) resim, yazı ve link içeren ileti ve başlık gönderilemez. Bu tarz yazılar görüldüğü an derhal kaldırılır ve iletiyi yollayan kişi forumdan uzaklaştırılır. Gözden kaçması halinde Ateistforum yönetimi bu tarz mesajlardan sorumlu tutulamaz, yazılan mesajların sorumluluğu yazan şahısa aittir.

Sitelerde Paylaş

Nahl 76

(Mekkî 70) Allah, şu iki kişiyi de misal verir: Onlardan biri dilsizdir, hiçbir şey beceremez ve efendisinin üstüne bir yüktür. Onu nereye gönderse bir hayır getiremez. Şimdi, bu adamla, doğru yolda yürüyerek adaleti emreden kimse eşit olur mu?

tarihinde atılan2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cübbeli,

Sen de dahil herkes biliyor ve bilmeye devam etmeli ki biz bu tür iletileri onaylamıyoruz, forum içinde bulunmalarını istemiyoruz, gördüğümüz yerde siliyoruz.

Fakat moderasyon konusunda bir süredir sıkıntımız var ve her başlığı takip etmemiz, her iletiyi okumamız mümkün olmuyor.

O nedenle böyle başlıklar açarak şikayet etmek yerine ileti raporlama seçeneğini kullanırsanız hem diz hem de biz rahat ederiz, forumu da el birliğiyle temiz tutmuş oluruz.

Yukarıdaki ileti silinecek, üye uyarılacak.

Hemen belirtmekte yarar var, yasalar böyle istediği için değil, biz zaten uygun bulmadığımız siliyoruz ve elimizden geldiğince engellemeye çalışıyoruz.

Forumda küfür etmek yasak zaten.

Ateist arkadaşlar Allah'a küfürler ederek (bu ara ona pe..k demek pek bir moda gördüğüm kadarıyla) forumu ve dolayısıyla bizleri zor durumda bırakmak yerine daha sağlam, daha akla hitabeden eleştiriler getirmeli. Bu forum önce onların, burayı temiz tutmak ve yarar sağlamak en önce onların sorumluluğu.

Sitelerde Paylaş

Cübbeli,

Sen de dahil herkes biliyor ve bilmeye devam etmeli ki biz bu tür iletileri onaylamıyoruz, forum içinde bulunmalarını istemiyoruz, gördüğümüz yerde siliyoruz.

Fakat moderasyon konusunda bir süredir sıkıntımız var ve her başlığı takip etmemiz, her iletiyi okumamız mümkün olmuyor.

O nedenle böyle başlıklar açarak şikayet etmek yerine ileti raporlama seçeneğini kullanırsanız hem diz hem de biz rahat ederiz, forumu da el birliğiyle temiz tutmuş oluruz.

Yukarıdaki ileti silinecek, üye uyarılacak.

Hemen belirtmekte yarar var, yasalar böyle istediği için değil, biz zaten uygun bulmadığımız siliyoruz ve elimizden geldiğince engellemeye çalışıyoruz.

Forumda küfür etmek yasak zaten.

Ateist arkadaşlar Allah'a küfürler ederek (bu ara ona pe..k demek pek bir moda gördüğüm kadarıyla) forumu ve dolayısıyla bizleri zor durumda bırakmak yerine daha sağlam, daha akla hitabeden eleştiriler getirmeli. Bu forum önce onların, burayı temiz tutmak ve yarar sağlamak en önce onların sorumluluğu.

eyvahcübbeliyi moderatör yapın sizde.

Sitelerde Paylaş

Cübbeli haklısın dostum, eleman dozajı fazlasıyla kaçırmış, bu tarz bir üslup o dini değil kendisini küçültür, terbiye sınırlarını aşmış..Hakaret ederek karşındakini kızdırmaya çalışarak haklı olunacağını sananlar var.

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu arkadaş bu bilgileri nerden edinmiş? Kuran Sümerlilerden gelmişmiş. Olur. 1.5 milyar insan geri zekalı. birtek siz akıllısınız.

eyvahcubbeli ye katılıyorum.

Arkadaş o konuda elbette haklı. Bütün dini metinlerin kaynağı büyük oranda Sümerlerdir.

Bu iş sayıyla olmuyor. Zeka meselesi de değil. İnanç geldi mi akıl uçuyor sadece.

Sitelerde Paylaş

Arkadaş o konuda elbette haklı. Bütün dini metinlerin kaynağı büyük oranda Sümerlerdir.

Bu iş sayıyla olmuyor. Zeka meselesi de değil. İnanç geldi mi akıl uçuyor sadece.

Arkadaş o konuda haklıysa neyi tartışıyoruz. Siz inanmıyormusunuz? Sizde elbet bişeye inanıyorsunuz. Ölüp toprak olmak çok berbat bir duygu olsa gerek.

Sitelerde Paylaş

Moderatörlere sesleniyorum, bu tarz iletileri ve bunu yazanları bu forumda tutmaya devam ederseniz, forumun eski kaliteyi yakalaması mümkün değil. Bu konuda birşeyler yapmayı düşünüyor musunuz?

senin kuranın okdunmu benim muhmede inmayanlra nasıl küfür ediyor allahına küfürü yakıştırıyorsunda ben gerçekleri yazınca timsah göz yaşları döküyorsun mağdur edebiyatı yapıyorsun burda site yönetimini zordurmda bıraktığım için özür dilerim ve cübeli tartışmıcam senile nedeni var

Sitelerde Paylaş

Bu pek iyi bir fikir gibi durmuyor...

Onun yerine ileti raporlama seçeneği kullanmak daha iyi.

Bence çok iyi bir fikir, gündüzleri hep forumdayım. Eğer adam kayırdığımı görürseniz, adaletsizlik veya kuralsızlık yaparsam beni görevden alırsınız.

Bu ilk olur ve tarihe altın harflerle geçersiniz. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...