Jump to content

Ateist insan en az teist kadar huzurludur

Recommended Posts

sende kafayı erenlerle ruhlarla bozmuşsun arkadaş.

senin gibi Gözle görünmeyen nane ruhu molla ruhuyla uğraşmıyorum.Yaşayan insandaki ruhla uğraşıyorum.Boş İnançlarla değil.Başarının ilk şartı olan yaşamdaki azim inancıyla uğraşıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 309
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sende kafayı erenlerle ruhlarla bozmuşsun arkadaş.

senin gibi Gözle görünmeyen nane ruhu molla ruhuyla uğraşmıyorum.Yaşayan insandaki ruhla uğraşıyorum.Boş İnançlarla değil.Başarının ilk şartı olan yaşamdaki azim inancıyla uğraşıyorum.

Sitelerde Paylaş

Öldükten sonra Cennete gidip gitmemek insanlara tek başına huzur vermez.Çünkü insan yaşamaktadır. Ve hayat gaileleri vardır.O gaileleri aşabilmek için Önce Güvene ve O Güvenin vereceği huzura ihtiyacı vardır.SSCB de müsabakaya çıkacak olan sporculara psikologlarda nezaret ederdi.Her fabrikada emekçilerin daha fazla üretim yapabilmeleri için psikologlar bulunurdu.O zaman ateistler Ruha inanmaz diye bir şey yoktur.Ateistler Teistlerin ortaya attığı nane ruhuna inanmazlar.

Kapitalist sistemde işyeri,Ticarethanesi batan ve İcra takipleri içinde çaresizlikler yaşayan Teistler çokmu huzurlu? Haa İmtihan bak bunlar sözleri acaba onların huzurlarını ne kadar geri getirir?

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Öldükten sonra Cennete gidip gitmemek insanlara tek başına huzur vermez.Çünkü insan yaşamaktadır. Ve hayat gaileleri vardır.O gaileleri aşabilmek için Önce Güvene ve O Güvenin vereceği huzura ihtiyacı vardır.SSCB de müsabakaya çıkacak olan sporculara psikologlarda nezaret ederdi.Her fabrikada emekçilerin daha fazla üretim yapabilmeleri için psikologlar bulunurdu.O zaman ateistler Ruha inanmaz diye bir şey yoktur.Ateistler Teistlerin ortaya attığı nane ruhuna inanmazlar.

Kapitalist sistemde işyeri,Ticarethanesi batan ve İcra takiplari içinde çaresizlikler yaşayan Teistler çokmu huzurlu? Haa İmtihan bak bunlar sözleri acaba onların huzurlarını ne kadar geri getirir?

Sitelerde Paylaş

Başarının ilk şartını verene de bak sen:)

Bak Benim şahsi durumumu ikide bir ortaya koyarak tartışma yapma.Adam gibi kafanı çalıştır İnancını ve fikrini söyle:Ha sonra kadehleri değiştirmeyelim.

Kaldıki başarısız olan Başarıyı daha iyi bilir.Çünkü her şey zıddıyla kaimdir.

Sitelerde Paylaş

sahte avuntular arayorsan müslümanlar haklıdır

gerçekcilik arıyorsan ateistler haklıdır diyorum.

Sende %99 luk müslümanlar gibi okudğunu anlamktan acizsin.

Anlamak nedir, okuduğunu nasıl anlarsın. Beyninde ne gibi işlemler oluyor?

haci:

Beyinde sinyaller kimyasal olarak ve saltatory (sıçrama ile) denen bir mekanizma ile iletilirler.

Elektronların sinyal iletiminde kullanıldığı yalnız birkaç yer vardır. Doğa burada elektronları yeğlemez.

Çünkü elektronların hareketi ısınmaya neden olacaktır. Isınma ise enerji kaybıdır. Doğa, fazla enerji kaybına neden olmayan çok daha farklı bir sistem bulmuştur.

Sinyaller sinirlerin üzerindeki miyelin kılılarında hareket eder. Arada bir Ranvier boğumları vardır. Orada sinyaller karşı tarafa atlarlar.

Bu sinyallerin doğası kimyasaldır. Elektrik değildir. Sinyallerin yayılması kısaca bu şekildedir.

Nöronlar sürekli olarak birbirleri ile şifreli sinyallerle iletişim kurarlar. O şifrelerin doğası henüz bilinmiyor.

Beynin fizyolojisi sanıldığından çok daha kompleksdir. Bilinen fazla birşey yoktur. Hatta diyebiliriz ki bilinen nerdeyse hiçbirşey yoktur.

Sitelerde Paylaş

sahte avuntular arayorsan müslümanlar haklıdır

gerçekcilik arıyorsan ateistler haklıdır diyorum.

Sende %99 luk müslümanlar gibi okudğunu anlamktan acizsin.

Bunların çoğu riyakar. Bakmayın ha hu İnandık derlerde inanmazlar.Etrafı soyar sağarlar paranın verdiği rehavetle mutlu olurlar ama Mutluluklarına din maskeleri takarlar.

Sitelerde Paylaş

Her başarılı insan yalancı, uydurukçu, sahtekar ve riyakar mıdır?

Benim Mesleğimde O gerektirir.Avanta vereceksin! veremedim yüzüm kızardı! Yalan söyleyeceksin üç kuruş para koparabilmek için müvekkiline! Söyleyemedim Yüzüm kızardı! Adamın evine gitreceksin ailesinin yanında nesi varsa alacaksın! alamadım Yüzüm kızardı! hapishaneye gerekirse Uyuşturucu cep telefonu taşıyacaksın! taşıyamadım Şerefimin yok olmasından korktum! daha sayayımmı.Yılışık herif!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...