Jump to content

Ateist insan en az teist kadar huzurludur

Recommended Posts

• İleti 309
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Müslümanlık ölümle karşılana kadardır :) sonra kafatasınızdan şarap içecek arkeologlar..

Ateist uçak sallanınca dindar oluyormuş ya ne çok ateist görüyorsunuz uçakta hayret doğrusu her yer ateist dolu her ateistim diyende ateist tabi :) müslümanlar aslında ölüm gelince altına sıçıp ölmemek için direnişce geçiyorlar, bol bol yaptırdıkları camiye değil yapılmasını engelledikleri hastanelere ve Bilim dalı olan tıp dalında hizmet eden doktorlara koşuyorlar, savaş olunca ne cihat ne birşey birbirlerini vuruyorlar, ama güçlü olunca cihat etmek kolay değil mi? :) nerede cihat yapında görelim.. yenince Allah yardım etti bize yenilince onlar cehennemde göecek empati yoksunları sizi Allah onlara yardım etti biz ne hata yaptık deseniz belki birşeyler düzelir :) yok yani başkaları cihat edip ölünce ne mutlu ona falan demeyi biliyorsunuz başkasını maşallah gazlıyorsunuz ancak kendize geldimi o şerefe nail olmaktan pekte korkuyorsunuz...çelişkinin KRALI sizde bu konuda yarışamaz kimse sizinle emin olun..

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak şöyle diyim, ben Allahın kölesiyim. Sahibim ne emrederse ben onu yaparım, sorgulamam, neden, niçin, bu haksızlık demem. Vardır bir hikmeti der ve ibadetlerime bakarım. Ben bir koyunum. Rabbim beni nasıl güderse gütsün.

Ben sadece meeeee, meeeeee derim.

Medeniyet = Bilim ve sanat mıdır?

Boş verin bunları sayın cübbeli,

Bunlar koyunlara göre meseleler değil. Ne anlarmış koyun sanattan, bilimden.

Koyun, koyunluk bilir ancak. Sizin tek derdiniz kaval ve otlamak olsun. Koyunlar uygar olsalar ne olmasalar ne...

Sitelerde Paylaş

Neden olmuş bu acaba? Sizin gibi zihniyetlerin ata erkilliğiyle süregelen bu düzende kadının aklı yokmuş gibi sadece bedenine takan sizin gibi mağara adamları sayesinde kadınların fikirleri düşünceleri hep baskılanmış, birde gelmiş dünyayı yerinden oynatmış 5 kadın bilim insanı say diyor, övünün bu durumla emi, senin düşüncen sakat Carvantes, çünkü sen insanları, kadın erkek olarak birbirini tamamlayan iki insan gibi görmüyor tarih boyu erkekliğinin verdiği haksız ayrıcalığını bir haltmış gibi övünç kaynağı yapıyorsun, aslında, sizin tek korkunuz kadının fikirleri, çünkü kadınlarında bu güne kadar özgür bir biçimde erkekler gibi düşünceleri olduğu ön plana atılmamış, bu olsaydı vay halinize, terkedilmen acayip koymuş, nasıl olur değilmi? Nasıl olurda değersiz bir kız beni terkedebilir, şeriat olsaydı bu kadınlardan bütün intikamımı alırdım diye iç geçiriyorsundur, biraz bilimsel yazı oku tamam mı, kadın erkeği seçer, kadın istemezse hiç bir halt edemezsin, bunu içine yedir yada yedirme bu böyledir ama, yediremediğin için bu çarpık zihniyetin var ya, o reddedilmenin verdiği duyguyla, islam kadını mal yerine koyarak, hayvanların bile dişisine yapmadığı zulümleri yaparak senin adına intikamını alıyor değil mi? Ama eriyorsunuz, bu korkularınız elbet olacak sizin zihniyetiniz çarpık çünkü, 1400 yıl öncesindeki aklını hiç bir biçimde bilimsl olarak çalıştırmayıp sadece güç, iktidar, yağma, talan ve kadın hırsıyla bürümüş arap zihniyeti var kafanızın içinde , modern çağdan ne kadar nefret edersen et erimeye mahkum sizin bu zihniyetiniz, değişim değişmeyen çünkü, arabın kıytırık zihniyetine hapsolmuş bir yobazsın.

Geçin bu palavraları ve geçreklerle yüzleşin artık. Günümüzde batı toplumlarında kadınlara erkeklerle eşit olanaklar sunulmuyor mu? E ne diye o zaman bir marc Zuckenberg gibi bir Bill gates gibi veya Gazi yaşargil gibi birini çıkaramıyorsunuz?

Eskiden "kadınmlar baskı altındaydı o yüzden ilerlemeleri engelleniyordu" diye savunulabilirdi bu durum ama şuan cidden komik kaçıyor.

Sitelerde Paylaş

E ne var bunda? Sonuçta bir kadın tarafından reddedilen sensin. Benim bakış açıma görede bu resmi asarak benim anlatmaya çalıştığımı tastiklemişsin sadece. Yine burda kadınları aşşağıladığını sanıyorsun, yarası olan gocunur ve böyle ucuz dalga geçme taktikleriyle ego tatmini yapar anca :)

Dünyaya damgasını vuran değiştiren, dönüştüren, yönmeten, yapan eden kısacası herşey erkek elinden çıkmadır.

Sitelerde Paylaş

Geçin bu palavraları ve geçreklerle yüzleşin artık. Günümüzde batı toplumlarında kadınlara erkeklerle eşit olanaklar sunulmuyor mu? E ne diye o zaman bir marc Zuckenberg gibi bir Bill gates gibi veya Gazi yaşargil gibi birini çıkaramıyorsunuz?

Eskiden "kadınmlar baskı altındaydı o yüzden ilerlemeleri engelleniyordu" diye savunulabilirdi bu durum ama şuan cidden komik kaçıyor.

Çıkar zamanla çıkar Carvantes, bunlar insanlık uygarlığına baktıkmı daha çok yeni, ilerde siz gibi zihniyetler bu medeniyetin getirdikleriyle tamamen eriyecekler, bu kaçınılmaz sonunuz, kadınların yeri değişti değişiyor, zoruna gidiyor işte, gelmiş batıdaki erkek ve kadınları kıyaslıyor, sen git ortadoğudaki kadınla batıdakini bir kıyasla da aradaki uçurumu gör, bu uçurum varsa, ki var, bu demektirki kadının yeri sizin dediğiniz ve istediğiniz yerden çıkıyor demektir, her şey zamanla tamammı :)
Sitelerde Paylaş

Dünyaya damgasını vuran değiştiren, dönüştüren, yönmeten, yapan eden kısacası herşey erkek elinden çıkmadır.

O erkeklerde kadından çıkıyor değil mi? Biz olmazsak siz olmazsınız, siz olmazsanız biz olmayız, kadını istediğin kadar aşşağılık gör, yarası olan senin gibi gocunur işte, önceki iletim bu dediğine de cevap niteliğinde..
Sitelerde Paylaş

Öyle deme, o laf, senin bittiğinin, iflas ettiğinin göstergesiydi...

Lafımın tamamını almaz bir bölünü alıp asimetriklik yaparsan tabiki haksız gibi görünürüm ve sen üçkağıtçı cübbeli haklı olursun tabiki, tamamını okuyan ne demek istediğimi anlar.
Sitelerde Paylaş

Lafımın tamamını almaz bir bölünü alıp asimetriklik yaparsan tabiki haksız gibi görünürüm ve sen üçkağıtçı cübbeli haklı olursun tabiki, tamamını okuyan ne demek istediğimi anlar.

Emin ol tamamını okumazlar. Sadece benim alıntıladığım kısmı okurlar. Benim hayranlarım çoktur.

Sitelerde Paylaş

O erkeklerde kadından çıkıyor değil mi? Biz olmazsak siz olmazsınız, siz olmazsanız biz olmayız, kadını istediğin kadar aşşağılık gör, yarası olan senin gibi gocunur işte, önceki iletim bu dediğine de cevap niteliğinde..

Evet o yüzden sayfalar dolusu Atatürk'ü değil de Zübeyde hanımın hayatını öğreniyoruz zaten :D

Sitelerde Paylaş

kadınlardan da başarılı insanlar çıkıyor. örn. alm. başbakanı angela merkel, bizden tansu çiller. adı tarihe geçmiş istisna olsada madam curie.

Daha haritada kendi ülkesi bile göstermekten aciz alman başbakanı ve sayısız gafı olan çiller mi tarihe geçmiş?

Olsa olsa maskara olarak tarihe geçerler.

Sitelerde Paylaş

Evet o yüzden sayfalar dolusu Atatürk'ü değil de Zübeyde hanımın hayatını öğreniyoruz zaten :D

Komik, yazdığım yazı bu dediklerinin hepsine cevap niteliğinde, Atatürk kadının erkekle eşit olduğunu biliyordu ve gereğini insanlık olarak yerine getirdi, kötümü yaptı?
Sitelerde Paylaş

Daha haritada kendi ülkesi bile göstermekten aciz alman başbakanı ve sayısız gafı olan çiller mi tarihe geçmiş?

Olsa olsa maskara olarak tarihe geçerler.

Evet ama bu tüm kadınları bağlamaz, ona bakarsan iki erkeğin bilgisi ve zaka seviyeside aynı olmayabilir, sen o muhammed denilen yaşadığı mechul saçma manyağın uydurduğu ve kuranda yazılan birbirinden çelişkili ayetlerine ve gaflarına bak, hemde başban falanda değil bu, peygamber, arkasına allahı almış ama gafları allahını ele veriyor :) Ve bunu kendine örnek alıyorsun, birde gelmiş savunmak için kırk takla atıyorsun bu forumda :)
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...