Jump to content

Ateist insan en az teist kadar huzurludur

Recommended Posts

ya senin kendine bile saygın yok hala aynı şeyleri yapıştırıyorsun buraya

"Onu benim evime niçin soktun? Hanımlarının arasında bunu bana neden yaptın? Benim sana olan sevgimden mi yaptın?" Rasulullah (s.a.v.) ona:

"Sen bunu Aişe'ye söyleme. Eğer Mariye'ye bir daha yaklaşırsam, o bana haram olsun." buyurdu. Hafsa dedi ki:

"O, senin cariyen olduğu halde sana nasıl haram olur?" Rasulullah (s.a.v.) ona yaklaşmamaya yemin etti ve Hafsa'ya buyurdu ki:

"Bunu kimseye söyleme."

nedir bu ya :D

Yapan senin peygamberin, anlatanlar da cennetlik dediğiniz sahabeler, bana ne vıdı vıdı ediyorsun? Kuran'ı yazanlar da, bunları yazanlarda aynı kişiler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 309
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yapan senin peygamberin, anlatanlar da cennetlik dediğiniz sahabeler, bana ne vıdı vıdı ediyorsun? Kuran'ı yazanlar da, bunları yazanlarda aynı kişiler.

ne yapan benim peygamberim nede anlatan dediğimiz sehabeler

"Onu benim evime niçin soktun? Hanımlarının arasında bunu bana neden yaptın? Benim sana olan sevgimden mi yaptın?" Rasulullah (s.a.v.) ona:

"Sen bunu Aişe'ye söyleme. Eğer Mariye'ye bir daha yaklaşırsam, o bana haram olsun." buyurdu. Hafsa dedi ki:

"O, senin cariyen olduğu halde sana nasıl haram olur?" Rasulullah (s.a.v.) ona yaklaşmamaya yemin etti ve Hafsa'ya buyurdu ki:

"Bunu kimseye söyleme."

bu ancak ve ancak efendim hz.marya ve hz.hafsa dışında birinin anlatması gerekir sana soru sordum sen cevap veremdin senin eşin evinizde olan şeyleri dışarıda anlatıyormu daha sabah efendimin allahın helal ettiği şeyi kendine haram ettiğini söyledin senin bilgin bukadar işte kopyala yapıştır biryere kadar sen internette yazan herşeye inanıyorsan bunada inan hesap günü gelecek ve sende hesap vereceksin öyle olduğunu düşün o zaman orada allaha karşı ne söyleyeceksin kimi suçlayacaksın hakkını hangi konuda arayacaksın bunları düşün sen had eyvallah

Sitelerde Paylaş

ne yapan benim peygamberim nede anlatan dediğimiz sehabeler

"Bunu kimseye söyleme."

bu ancak ve ancak efendim hz.marya ve hz.hafsa dışında birinin anlatması gerekir sana soru sordum sen cevap veremdin senin eşin evinizde olan şeyleri dışarıda anlatıyormu daha sabah efendimin allahın helal ettiği şeyi kendine haram ettiğini söyledin senin bilgin bukadar işte kopyala yapıştır biryere kadar sen internette yazan herşeye inanıyorsan bunada inan hesap günü gelecek ve sende hesap vereceksin öyle olduğunu düşün o zaman orada allaha karşı ne söyleyeceksin kimi suçlayacaksın hakkını hangi konuda arayacaksın bunları düşün sen had eyvallah

Sana ayetleri vereyim de neyin ne olduğunu gör.

Tahrim:

3. Hani peygamber eşlerinden birine, gizli bir söz söylemişti. Fakat eşi o sözü (başkasına) haber verip Allah da bunu peygambere bildirince, peygamber bunun bir kısmını bildirmiş, bir kısmından da vazgeçmişti. Peygamber, bunu ona (sırrı açıklayan eşine) haber verince o, “Bunu sana kim bildirdi?” dedi. Peygamber, “Bunu bana, hakkıyla bilen ve hakkıyla haberdar olan Allah haber verdi” dedi.

4. (Ey peygamber’in eşleri!) Eğer siz ikiniz Allah’a tövbe ederseniz, ne iyi. Çünkü kalpleriniz kaydı. Eğer Peygamber’e karşı birbirinize arka çıkarsanız bilin ki Allah onun yardımcısıdır, Cebrail de, salih mü’minler de. Bunlardan sonra melekler de ona arka çıkarlar.

5. Umulur ki sizi boşarsa Rabbi ona, sizin yerinize sizden de hayırlı Müslüman, inanmış itâatli, tövbekâr, ibâdette bulunan, ömrünü itâatle geçiren dul ve kız eşler verir.

Hem Muhammed'in Marya ile Hafsa'nın yatağında basılması sana neden bu kadar ağır geldi? Daha büluğa ermemiş kız çocuklarıyla evliliği normal karşılayan birinin bu olayı haydi haydi normal karşılaması lazım.

Lafın en sonunda da putu ve Muhammed'i taklit etmeyi unutmamışsın, söyleyecek söz kalmayınca cehennem tehditi hazırda duruyor.

Sitelerde Paylaş

Sana ayetleri vereyim de neyin ne olduğunu gör.

Tahrim:

3. Hani peygamber eşlerinden birine, gizli bir söz söylemişti. Fakat eşi o sözü (başkasına) haber verip Allah da bunu peygambere bildirince, peygamber bunun bir kısmını bildirmiş, bir kısmından da vazgeçmişti. Peygamber, bunu ona (sırrı açıklayan eşine) haber verince o, “Bunu sana kim bildirdi?” dedi. Peygamber, “Bunu bana, hakkıyla bilen ve hakkıyla haberdar olan Allah haber verdi” dedi.

4. (Ey peygamber’in eşleri!) Eğer siz ikiniz Allah’a tövbe ederseniz, ne iyi. Çünkü kalpleriniz kaydı. Eğer Peygamber’e karşı birbirinize arka çıkarsanız bilin ki Allah onun yardımcısıdır, Cebrail de, salih mü’minler de. Bunlardan sonra melekler de ona arka çıkarlar.

5. Umulur ki sizi boşarsa Rabbi ona, sizin yerinize sizden de hayırlı Müslüman, inanmış itâatli, tövbekâr, ibâdette bulunan, ömrünü itâatle geçiren dul ve kız eşler verir.

Hem Muhammed'in Marya ile Hafsa'nın yatağında basılması sana neden bu kadar ağır geldi? Daha büluğa ermemiş kız çocuklarıyla evliliği normal karşılayan birinin bu olayı haydi haydi normal karşılaması lazım.

Lafın en sonunda da putu ve Muhammed'i taklit etmeyi unutmamışsın, söyleyecek söz kalmayınca cehennem tehditi hazırda duruyor.

Ayette bahsedilen hadiseyle senin anlattığın hadise aynı şeymi? senin anlattığın şeyi çocuk tiyatrosunda bile göremezsin neyse ya düşünüyorumda birşeyi değiştirdin bende oda ateistlere bakış açımı kalpleri katı olan ateistleri göremedim burdakilerin kalbi yok..

Sitelerde Paylaş

Ayette bahsedilen hadiseyle senin anlattığın hadise aynı şeymi? senin anlattığın şeyi çocuk tiyatrosunda bile göremezsin neyse ya düşünüyorumda birşeyi değiştirdin bende oda ateistlere bakış açımı kalpleri katı olan ateistleri göremedim burdakilerin kalbi yok..

Hadiseyi ben anlatmıyorum, Kuran'ı yazanlar anlatıyor, ben onların dediğini aktarıyorum.

Sitelerde Paylaş

Evvelemirde bir din İlahi kitap Hadis sunnet ve ilmi içtihatlar üzerine kurulur.Hadisleri inkar mazallah adamı dinden çıkarır.Resullullah aleyhissalatı vesselam efendimizin ne derece büyük bir Cinsel iktidara sahip olduğu hadislerde malumdur.Amma Bu Güç ve kuvvat öyle Beşeri bir kuvvat değilki?Hz Resul efendimiz Nurdur nur!Değil onun mübarek menisi mübarek idrarı bile dertlere Deva hastalıklara şifadır! O zaman Onun beraber olduğu mübarek zevcelerde öyle sandığımız kadınlar gibi değildirler!

Onların Ataşı mazallah bu dönyayı yakar yıkar kavururdu.Teşbihte hata olmaz ise"Devlerin aşkı büyük olur!"Burda Dev mevde cüce kalır.İşte Resulullah efendimizin en önemli görevlerinden biride bu mübarek kadınların ataşlarını sırlamak idi!Ne yaptı Hz Hafza validemizin evine gittiii.Eee Onu evde bulamadı! İşte Bu Hz Hafza validemizn bir zellesidir.(Küçük gunah)Halbuki evde Resulullah efendimizi beklemeliydi! Emme Hafzanın cariyesi Maryada oradaydı.Oda yanıyordu cayır cayır.Efendimizde onun ataşını sırlamak için yanıyordu!!!Sırlamasaydı şayet mazallah kıyamete yakın bir afet çıkardı bu Dönyada.Efendimizde görevini yaptı!Tam sırada Hz Hafza validemiz geldi vede kıskandı!!Ne Yapsın Resul efendimizde" Vallahi ya Hafza bir dahi Maryaya yaklaşmayacağım"dedi.Amma Allahü taalada Resulü Zi şan efendimize görevlni hatırlatarak ayet indirdi.Ne var bunda?

Sitelerde Paylaş

Hz Muhammed Tarihte yaşayan bir beşer olmadığına göre nasıl oluyorda bu zamparalıkları yapabiliyor?Hz Muhammet Don Juanmı?Yahuu:))

Bütün bu anlatımlar şakacı sofilerin yazdıkları Müteşabih ve kapalı anlatımlardır. Çözün bakalım

Cinsel birleşme neyi sembolize eder,Cariye Nedir?

Bunlar sadece İslama özgü değildir. Toradada bunlar vardır. Lut Öz kızlarını döller! :))

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hristiyan olmaya ne dersin?

Hiristiyanlıkla ne ilgisi var Nuraniliğin.Siz Beşer olarak Mutluluğu buluncaaya kadar birçok karşı cinsle beraber olabilirsiniz.

Ama benim Peygamberim Tarihte yaşamış bir zat değilki?O nefsimde oluşan bir makamdır.Muhabbettir,aşktır.Kadınlar ise Ruha musallat olan Problem ve dertlerdir.Şayet İnsanda Muhammediyet olmasa. O dertler karşısında duramaz,ezilir gider.Yaşam sevgisidir o nur.Onun Sayesinde O dertleri aşar Onlara Yeni yeni Sevgiler ve Mutluluklar doğurturuz.

Sitelerde Paylaş

Birden fazla ilişkisi olduysa size ne bundan?

Birden fazla ilişkisi derken herif harem kurmuş be. Ayrıca cariyeler de cabası. Adam güya hem yaşantısı ile örnek hem de dini anlatacak ama nerede! Örneğe bak örneğe! Adamın bildiğimiz sıradan ortaçağ krallarından hiç bir farkı yok.

Sitelerde Paylaş

Birden fazla ilişkisi derken herif harem kurmuş be. Ayrıca cariyeler de cabası. Adam güya hem yaşantısı ile örnek hem de dini anlatacak ama nerede! Örneğe bak örneğe! Adamın bildiğimiz sıradan ortaçağ krallarından hiç bir farkı yok.

Ve bunlar Ebu Davut şerhinde yazıyor.Kaç tane ravi aynı olayı anlatıyor.Bu insanlarsa ateist,islam düşmanı falan değil.O zaman biraz düşünmek gerekir.

Tamam koyun olduk ses anladık ölüye saydılar bizi der Sofide.O Sofi aynı zamana Uyur idik uyardılar diriye saydılar bizide der.

Bunun esası nedir soralım soruşturalım düşünelim yok.Birden fazla ilişkisi olmuş bize ne bundan?Neden ne maksatla bunları yazmış o Raviler?

Yalanmı yazmışlar? O zaman Hadislerin hiç birine itibar etmeyeceksiniz.Hadis ve Sünneti kaldıracaksınız!

Onlar ortadan kalktımıda Kaldırın O Dini Kütüphanenin bir köşesine.

Sitelerde Paylaş

Hala bulunduğunuz çağın ahlak kurallarını tüm çağları kapsayan genel geçer ahlak kuralları zannederek hareket ediyorsunuz.

Olurmu öyle şey sen habibullah makamısın.Yani Sen zatta bulunan Noktayı İrfanı Alinin seçtiği sevgilisin!Senin elinden belinden ve dilinden hiç kimseye zarar gelmemeli..Hayır kabul edilemez ne aklen nede gönlen.

Sitelerde Paylaş

Sallama, Hz. Nuh'un duası var, Ya Rabbi yeryüzünde bir tane kafir bırakma diye...

Sen kendi ruhundaki kafirliğe bakacaksın.ve senin Ruhunun mümin tarafı sana dua edecekler llisanı hal ile.Ey Rabbimiz Cübbeli Bu Vücut ikliminde bir tane kafir bırakma! diye..Ama Şunu bil Sen İki tarafada tarafsız olmak zorundasın.Çünkü O kafirlerdende yararlanıyorsun

Sitelerde Paylaş

Çok yanlış bir cümle. Müslümanın yanında, kafirin karşısında olacaksın. Yani olacağım. Sen de artık ne tarfta duracağına karar ver. Kafir misin, müslüman mısın?

Kafirde ,müminde,cennette ,Cehennemde,şeytanda Resulde,melekte,cinde ,Allahta..........v.s mushafta ne varsa hepsi bende..

Gel ne ararsan bende var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...