Jump to content

Büyük Müslüman Hüseyin Üzmez...

Recommended Posts

Böyle bişeyi nasıl söylüyorsun anlamıyorum.Biz mesela alevilerle iç içe yaşıyoruz.Ramazanda oruç tutmuyorlar.Rahatca yemeklerini yiyorlar ve daha bi kere olsun ben bi tepkiyle karşılaşmadım.Eğerki öyle olsa hergün kan gövdeyi götürürdü ülkemizde.Hayır biz size bişey söylemiyoruz hakaret felan etmiyoruz.Siz inanmışsınız inanmamışsınız bizene.Ama aynı saygıyıda sizden bekliyoruz

Sitelerde Paylaş
  • İleti 186
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evvettt

Vakit gazatasi:

Hüseyin Üzmez’e çirkin komplo

Gazetemizin 78 yaşındaki yazarı Hüseyin Üzmez, maruz kaldığı çirkin komplo sonucu dün tutuklandı. Ailece görüşüp yardım ettiği bir ailenin kızının kandırılarak yazarımız aleyhine iftira ettirilmesi sonucu gözaltına alınan Üzmez, daha sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı .

Evet,adam güzel is yapsaydi,güzel komployla karsilasirdi,ama cirkin yaptigi icin cirkin komployla yüz yüze gelmis.

Bu gayetenem normal.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
Böyle bişeyi nasıl söylüyorsun anlamıyorum.Biz mesela alevilerle iç içe yaşıyoruz.Ramazanda oruç tutmuyorlar.Rahatca yemeklerini yiyorlar ve daha bi kere olsun ben bi tepkiyle karşılaşmadım.Eğerki öyle olsa hergün kan gövdeyi götürürdü ülkemizde.Hayır biz size bişey söylemiyoruz hakaret felan etmiyoruz.Siz inanmışsınız inanmamışsınız bizene.Ama aynı saygıyıda sizden bekliyoruz

ben kaba etimden uyduruyorum :D

sizin içiçe yaşadığınız aleviler kanada'da mı??

anadooluyu bilmiyorsun sanırım??

http://www.milliyet.com.tr/2007/10/16/pazar/apaz.html

bak burdan bir kaç olay oku..ç

sivas olaylarını bir okuyuver..

:D

Sitelerde Paylaş

Bizim aramızda o güne kadar bi sorun yoktuda niye o zaman çıktı?ayrıca ondan sonra aramızda başka bi olay duydunmu?Eeğerki bizde öyle şeyler olsaydı değil bir madımak binlerce madımak yaşanırdı.Ya olan tek bi kötü olayı hemen söylüyorsunuz ama yüzlerce yıl beraber kardeşce yaşayınca takdir etmesini bilmiyorsunuz

Sitelerde Paylaş

anadoludaki diğer illerde de farklı değil uygulama.. denemesi bedava, misal, erzurum'da ramazan ayında elinde poacanla gündüz vakti sokaüa cık, sokakta yürüye yürüye poacanı yemeye basla..

bakalım bitirbilcek misin bitirmeyecek misin o poaca'yı :D

Sitelerde Paylaş

Ya iyide birazda saygı gerekmiyormu yani atesit olman diğer tarafı görmemezlikten geleceğin anlamına gelmezki.Ben gazete antalyada yaşayan almanların ramazanda milletle beraber oruç tuttuğunu okumuştum hristiyan oldukları halde yani.Sende poğaçadan bahsediyorsun

Sitelerde Paylaş
Ya metatron ramazanda canın ne zaman poğaça isterse sen Sivasa gel öyleyse valla rahat rahat yersin.Korkma yakmayız :D

yaptıklarınız yapacaklarınzıın garantisidir ;) :Dimajiniz öyle.. müşrikleri gördüğünüz yerde öldürünüz diyen bir dine inanıyorsun, bişey yapmazsan zaten sen de müslüman değilsin ;)

Sitelerde Paylaş

Ya bi kere haberin olduğu gazeteye bakarım ben.Milliyetten ne zaman islam adına güzel haber çıkmışki.Kasıtlı haberler.Ama bu kasıtlı haberde bile ne diyor bak zaralı.Biz iç içe yaşıyoruz ve gayetmutluyuz işte sivas hoşgörüsü :D

Sitelerde Paylaş
Ya bi kere haberin olduğu gazeteye bakarım ben.Milliyetten ne zaman islam adına güzel haber çıkmışki.Kasıtlı haberler.Ama bu kasıtlı haberde bile ne diyor bak zaralı.Biz iç içe yaşıyoruz ve gayetmutluyuz işte sivas hoşgörüsü :D

benim kalbim senin beynin mühürlü :D

Sitelerde Paylaş

aslında bu haber ibret olarak saklanmalıdır. bu zihniyetin adamları aynı arap dünyasında olduğu gibi kendi kızlarını kendileri pazarlamaktadır. ortaya çıkan olaylar tecavüze uğrayan kızların aileleri ile değil, kızların kendi şikayetleri ile ortaya çıkmaktadır. eğer kızcağız şikayet etmeseydi bu dinci deve hala kıza tecavüz ediyor olacaktı. buna benzer haberleri yemenli kızda da olduğu gibi defalarca okuduk. okuduk ama ahlaksızlar bu sapıklığı dindar biri yaptığı için sahiplenmekten de geri kalmıyorlar. sonra islam ile sapıklığı ayrı tutmak için çaba gösteriyorlar.

islam ile sapıklığı ayrı tutmak için ne söyleseniz boş. bu işler söz söyleme ile değil, icraatlerinizle belli oluyor.

Vakit Gazetesi yazarı 78 yaşındaki Hüseyin Üzmez, 14 yaşındaki B.Ç. adlı genç kıza tecavüz suçlamasıyla Bursa’nın Mudanya İlçesi’nde tutuklandı. Üzmez’in B.Ç. adlı kızla ailesinin bilgisi dahilinde ilişkiye girdiği, genç kızın daha sonra şikayetçi olduğu bildirildi. Üzmez, 1952 yılında gazeteci Ahmet Emin Yalman’ı öldürmeye teşebbüsten 10 yıl hapis yatmıştı.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...