Jump to content

Ahzab 53. Saçmalığı

Recommended Posts

ben bu arkadaşa kısmen katılıyorum müslümanlardan saygı bekliyorsak bizde onlara saygı göstermeliyiz..

Müslümanın kimseye saygı gösterme zorunluluğu yoktur,amaç cihaddır ve bunun için ne yapılması gerekiyorsa yapmalıdır.Müslümanda mantık yoktur..!1400 yıllık bir masalı evirip çevirip yoğurmayla akademik çalışmalarla sevimli göstermeye çalışsalarda sonunda elde var sıfır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 95
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben bu arkadaşa kısmen katılıyorum müslümanlardan saygı bekliyorsak bizde onlara saygı göstermeliyiz..

Saygı hakkedene gösterilir, düşüncelerini dile getirme hakkına gösterilir ama düşüncelerine kimse saygı göstermek zorunda değil. Birisi tutup da pedofiliyi, köleliği savunursa ne kendine ne de düşüncelerine saygı beklemesin.

Sitelerde Paylaş
Müslümanın kimseye saygı gösterme zorunluluğu yoktur,amaç cihaddır ve bunun için ne yapılması gerekiyorsa yapmalıdır.

Hadi be ordan. Uzadanmı geldiniz olum. Çıkın bir dışarı, çıkarın kellenizi kumun altından. Hangi müslüman cihat yapıyor bir bakın çevrenize. :S

Sitelerde Paylaş

Hocam kırmızıya aldığım kısım elmalıda ( kırıtmayın ) diye geçiyo =)

İslamın kadınlara vermediği değer diyelim.

Yanlış anlamada sadece örnek olsun diye senin karın kırıttığında hoşuna mı gidiyor elin yanında? Uzaylı gibi davranıyorsunuz. Sırf kuran ayetlerini inkar etmek için bin takla atıyorsunuz ama olmuyor.

Sitelerde Paylaş

Manası genele yayılan bir ayet daha. Nihayetinde Kuran'da lafzen çıkarılan ayetler de var. Manası genel olmasa Muhammed bununla günlük hayatını düzenledikten sonra lafzını Kuran'a dahil etmeyebilirdi de. Misal recm ayeti Kurandan lafzen çıkarılmıştır Sünnet ile İslam'da olduğu sabittir.

Sitelerde Paylaş

Yanlış anlamada sadece örnek olsun diye senin karın kırıttığında hoşuna mı gidiyor elin yanında? Uzaylı gibi davranıyorsunuz. Sırf kuran ayetlerini inkar etmek için bin takla atıyorsunuz ama olmuyor.

Seni doğuran anneye bile saygın yok senin , evli değilim. Fakat olsaydım bile elin yanında kırıtma diye birşey söylemezdim. Çünkü bu iğrenç bir yaklaşım , sen karına yakıştırabilirsin , ama ben yakıştırmam.

Sitelerde Paylaş

Seni doğuran anneye bile saygın yok senin , evli değilim. Fakat olsaydım bile elin yanında kırıtma diye birşey söylemezdim. Çünkü bu iğrenç bir yaklaşım , sen karına yakıştırabilirsin , ama ben yakıştırmam.

onlar için problem yok ne de olsa 4 kadın alabiliyorlar,e 8 yaşını geçmiş çocukları almakta serbest 3 kere 'boşol' deyince de ayrılabiliyorlar. bir tanesi kırıtsa ne olur değil mi?

Sitelerde Paylaş

al işte bunu anlatmaya çalışıyorum aranızda çıkar yola ulaşmak gibi bir fikriniz yok ateistlerin konuşması gerekiyor çağımızda tamam müslümanlarda konuşsun bu bakımdan forumunuz bir boşluğu dolduruyor eyvallah ama tartışmalara bakarsak eğer benim babam senin babanı döver tartışmalarından ileriye gidemiyorsunuz malesef sen ona salak de o sana mal desin ve sürekli aşağılayıcı küçümseyici saldırıcı başlıklar açılsın ateist kardeşlerim benim kutsalıma "mamoş" vs kelimelerle saldırsın oysaki buradaki herkes biliyorki dışarıda bunları size söylettirmemelerinden kaynaklanan içinize atma konusu bu boyutlara ulaşınca ne bileyim hani ateistlerin bir kutsalı olmadığı için herkesin kutsalına saldırmakta bukadar rahat olunuyorsa doğru ozaman fakat siz burada insanlara birşey anlatmaya çalışıyorsanız müslümanı geçin yahudi gelip girse bu foruma "mamoş" kelimesini gördüğü an kaale alınmazsınız anlatacaklarınızı huzur ve karşılıklı güven içerisinde anlatın ancak bu sayede biryerlere gelinebilir

özellikle dikkat ettiğim birşey varki bu foruma müslümanlar düşmanmış gibi gösteriliyor hayır arkadaşım niye öyle düşünüyorsunuz ben sizin sayenizde dinde seviye atladım diyebilirim sizin kendinize sorupta cevabını aramadan "çelişki:P" dediğiniz herşeyi araştırdım öğrendim bu site sayesinde ben tesfir aldım bunları bizmi yaptırdık demeyin sizin saeynizde oldu bunlar içinizde yokmu gerçekten insan gibi saldırmadan konuşan tartışan var bir kaç kişi tuttuğum onun harici dışarıda söyleyemediği içine attığı şeyleri tüm çirkinliğiyle buraya atmanın peşinde örneğin bu siteye bir saldırı falan olsa bende sahip çıkarım bu foruma diğerlerinin saldırdığı veya sahip çıkmadığı için bugün hepiniz bu düşünce içerisindesiniz aslında ateistsiniz ama bunu en düşük seviyleininiz bile biliyorki bu site ateist forumu olmaktan çıkmış "anti-islam" forumuna dönmüş vaziyette ve hala benim tüm iyi niyetle yazdığım mesajlarım "rol yapıyor"a "tekerleme"ye falan fıstığa yoruluyor ben gerçekten sizi düşünmüyor olsam hangi insan bana bukadar şey yazdırabilir benim sizler hakkında düşündüğüm temiz düşünceleri aynı şekilde değerlerime göstermenizi beklerim böyle ortamda tartışmalardan herkes zevk alır yoksa "mamoşta eyi edebiyatcıymış yhaa" seviyesinde bir tartışma b.k kokuyor arkadaşlar sağlıcakla...

Sitelerde Paylaş

Sence bu kırıtmayın, ya da cilveli konuşmayın şeklindeki ayet önceden önlem olsun diye söylenmiş bir ayet mi, yoksa öyle yaptıklarını gördüğü için gönderilmiş bir ayet mi?

Bilmiyorum. İki türlüde olsa asıl mesele ayetin ve bütün kuranın kıyamete kadar olan insan hayatının düzene sokulmak istemesidir. Bütün mesele bu.

Sitelerde Paylaş

Azhab 53. Ey iman edenler! Siz zamanı gözetmeksizin , bir yemeğe davet edilmedikçe , peygamberin evlerine girmeyin. Ancak davet edildiği vakit girin Yemeği yediğinizde hemen dağılın , sohbete dalmayın. Çünkü bu hareketiniz peygamberi üzmekte fakat o (size bunu söylemekten) utanmaktadır. Ama allah hakkı söylemekten çekinmez. peygamberin hanımlarından birşey istediğiniz zaman perde arkasından isteyin. Bu , hem sizin kalpleriniz , hem onların kalpleri için daha temiz bir davranıştır. Sizin allahın resulünü üzmeniz ve kendisinden sonra onun hanımlarında nikahlanmanız asla caiz olmaz. Çünkü bu allah katında büyük bir günahtır.

Kainatın yaratıcısı , alemlerin rabbi ''allahın'' başka işi gücü yok , Muhammed'in misafirleriyle ilgileniyo. Muhammed ve tayfası insanları kandırmakla yetinmeyip, resmen aptal yerine koyuyor.

Daha surenin ismini bile bilmiyorsun; ahkam kesmişsin, senin menzilin ne !

Ahzab doğrusudur. Azhab, Azhab diye geveleyip durmuşsun çocuk !

Ateistin bilgilisi tamam da cahili hiç çekilmiyor.

Sitelerde Paylaş

Bu ayetlerin şu önemi var Hazret kaç yaşlarındaydı bu ayetler geldiğinde bu önemli..Hangi androformik haliyle cebrail ile görüşmüş, nasıl yani ?Evlatlığının karısını halletmenin verdiği hangi heyecan hangi arzu ve libido bunları duymasını sağlamış..

Sitelerde Paylaş

yakında görürüz,ahzapmı azapmı,ben ayağınızın altından gıdıklarım.naber derim,

O kadar beklemene gerek, bu sadistik duygularını ölmüş kedi ve köpek yavrularını sobaya atıp yanmalarını seyrederek de tatmin edebilirsin, gerçi sana canlıları kadar zevk vermez ama tutup da onları yak demeyeceim sonra ciddiye alıp denemek isteyebilirsin.

Sitelerde Paylaş

O kadar beklemene gerek, bu sadistik duygularını ölmüş kedi ve köpek yavrularını sobaya atıp yanmalarını seyrederek de tatmin edebilirsin, gerçi sana canlıları kadar zevk vermez ama tutup da onları yak demeyeceim sonra ciddiye alıp denemek isteyebilirsin.

bak bu aklıma gelmemişti,demek insanda sadistlik olunca böyle şeylerde aklına geliyor,ama ben almayayın sen takıl öyle.
Sitelerde Paylaş

yakında görürüz,ahzapmı azapmı,ben ayağınızın altından gıdıklarım.naber derim,

bak bu aklıma gelmemişti,demek insanda sadistlik olunca böyle şeylerde aklına geliyor,ama ben almayayın sen takıl öyle.

Nasıl aklına gelmemişti, bir önceki iletini ne çabuk unuttun, sana göre insanlar yanarken ayaklarını gıdıklayıp sadist bir zevk almayı düşünen sen değil misin?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...