Jump to content

cumalardan nefret ediyorum

Recommended Posts

• İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Birkaç tane kendin gibi tanrıtanımaz ile sanat, bilim, bilim kurgu, fantastik edebiyat üzerine muhabbet edip yemek yemek güzel oluyor.

:) amma salladın haaa.

Sizin muhabbet, şu karı bana baktı, alex bence haklı, ıçımda basur çıktı aceb napsamdan öteye geçmez.

Sitelerde Paylaş

Cuma günleri kamu kuruluşlarında öğle yemeği gayet güzel oluyor. Birkaç tane kendin gibi tanrıtanımaz ile sanat, bilim, bilim kurgu, fantastik edebiyat üzerine muhabbet edip yemek yemek güzel oluyor. Bir de dinsizler için şarap verseler güzel olacak. Bayan memur yoğunluğu fazla oluyor ama olsun. Yine de cumaları seviyorum.

Senin gibi memurda nasıl oluyorsa. Hem modluk yapıyorsun hem 7/24 burdan çıkmıyorsun. Devlet senin gibileri nasıl görmüyor anlamıyorum. Veya atma ziya mı desekki bilemedim... (?)

Sitelerde Paylaş

Senin gibi memurda nasıl oluyorsa. Hem modluk yapıyorsun hem 7/24 burdan çıkmıyorsun. Devlet senin gibileri nasıl görmüyor anlamıyorum. Veya atma ziya mı desekki bilemedim... (?)

twitter de 7/24 provokasyon yapan "imamıngülü" adlı kullanıcı deşifre oldu. Bir lisede öğretmen olduğu ortaya çıktı. Bunlar hem bu devletin ekmeğini yer, hemde döner sofraya tükürür. Şu sıralar biraz duruldu ama.

Sitelerde Paylaş

twitter de 7/24 provokasyon yapan "imamıngülü" adlı kullanıcı deşifre oldu. Bir lisede öğretmen olduğu ortaya çıktı. Bunlar hem bu devletin ekmeğini yer, hemde döner sofraya tükürür. Şu sıralar biraz duruldu ama.

Olur böyle çürük çarık. Zamanı gelir ayıklanır. Sonrada biz ateistler öyle çalışkan, böyle şerefli, böyle hak hukuk bilenleriz diye atarlar. Devlet besler bunlar şirkten başlarını alamazlar.

tarihinde CaN06 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bilişim olunca böyle.

Bir de yönetim sizi tanrıtanımaz diye istemiyorsa.

slackingoff.jpg

Olmaz hoca ben özeldeyim bak randevu saatlerim ve operesyonn yoksa biraz haberler biraz bu forum girip çıkıyorum. Ama hak hukuk yemiyorum. Sende madem devlet memurusun veya neysen bilgi işlemde de olsan devletin adamısın...

Sitelerde Paylaş

hadi ya bilmiyordum. doğru habermi acep

tam bir provakatör vallahi

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...