Jump to content

Bira tatlarını ayırt etmek

Recommended Posts

• İleti 107
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

can sen müslüman değilmiydin ?

Yok be sizi yiyorum ben. İçelim güzelleşelim. ^_^

Hoca gençliğimizde tatmadık dersek yalan konuşurum. Heveslendik baktık. Tövbemi ettim. Şuan içmiyorum. Zaten içiyordumda diyemem gerçi. Bir kaç defa.

Sitelerde Paylaş

İnanak mı? :)

Tamam bir kaç kezde rakı içtim :lol: Ben içene kızmam. İçip sapıtana kızarım. Sarhoş olmayacak kadar içincede birşey olacağını pek düşünmüyorum. Hemen böyle yazdım diye saldırıya geçmeyin. Sadece sarhoşluk veren herşey dediği için böyle düşünüyorum. Akli iraden yerindeyse tam anlamıyla bir sıkıntı yok. Şahsi fikrimdir.

Ama içki kötü birşey gözlerimiz buna çok şahit olmuştur.

Sitelerde Paylaş

Tamam bir kaç kezde rakı içtim :lol: Ben içene kızmam. İçip sapıtana kızarım. Sarhoş olmayacak kadar içincede birşey olacağını pek düşünmüyorum. Hemen böyle yazdım diye saldırıya geçmeyin. Sadece sarhoşluk veren herşey dediği için böyle düşünüyorum. Akli iraden yerindeyse tam anlamıyla bir sıkıntı yok. Şahsi fikrimdir.

Ama içki kötü birşey gözlerimiz buna çok şahit olmuştur.

Tatlı su müslümanı seni.Tabi içkinin çoğu zararlı bu bir gerçek, içmesini bilmek lazım, onunda adabı var.
Sitelerde Paylaş

Tatlı su müslümanı seni.Tabi içkinin çoğu zararlı bu bir gerçek, içmesini bilmek lazım, onunda adabı var.

Siz müslümanlığı çok yanlış tanıyorsunuz. Çıkarları doğrultusnda değil Kuran yolunda müslümanım ben. Bak gençlikte içtiğimi söyledim. Müslümanlığıma laf söyletmem. Gerçi allah bilir de...

tarihinde CaN06 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Siz müslümanlığı çok yanlış tanıyorsunuz. Çıkarları doğrultusnda değil Kuran yolunda müslümanım ben. Bak gençlikte içtiğimi söyledim. Müslümanlığıma laf söyletmem. Gerçi allah bilir de...

He tamam, bu başlıkta din tartışmayalım...
Sitelerde Paylaş

Tekel bayisine girip bulabileceğimiz biralara göre konuşursak:

Carlsberg: Daha ekşimsi bir mayaya ve tada sahiptir.

Bomonti: Maltı çok olan aromatik bir biradır.

Tuborg Gold: Dengeli bir biradır. Kendine özgü pek bir aroması yoktur fakat basit, dengeli ve güzel bir biradır.

Efes Pilsen: Hoş olmayan şekerli ve acı bir tada sahiptir. Sebebi kırık pirinç ve glikoz kullanmalarıdır.

Sitelerde Paylaş

Yok be sizi yiyorum ben. İçelim güzelleşelim. ^_^

Hoca gençliğimizde tatmadık dersek yalan konuşurum. Heveslendik baktık. Tövbemi ettim. Şuan içmiyorum. Zaten içiyordumda diyemem gerçi. Bir kaç defa.

:) samimi cevap için sağol Allah kabul etsin diyelim tövbe etmişsin madem.. bende bir kere zemzem suyu içmiştim babannem getirmişti :)

Sitelerde Paylaş

Tekel bayisine girip bulabileceğimiz biralara göre konuşursak:

Carlsberg: Daha ekşimsi bir mayaya ve tada sahiptir.

Bomonti: Maltı çok olan aromatik bir biradır.

Tuborg Gold: Dengeli bir biradır. Kendine özgü pek bir aroması yoktur fakat basit, dengeli ve güzel bir biradır.

Efes Pilsen: Hoş olmayan şekerli ve acı bir tada sahiptir. Sebebi kırık pirinç ve glikoz kullanmalarıdır.

Güzel analiz sağol..

Sitelerde Paylaş

Ben müslümanken gündüz oruç, akşam iftardan sonra bira içtiğim oldu.

Ateist olup da uçak sallanınca can sağlığı için ufak yollu dua etmek gibi.

Ha haa baykush gerçekten çok zekice bunu sürekli tartışmalarda kullanırım müsadenle...

gerçekten hiç farkı yok hele en çok uçak sallanıncaya kadar diyen tipler dikkat ediyorum islamdan nasibini almamış kınadıkları dinsizlerden her türlü daha rahat yaşayan, islami sorumluluğu tınlamayan, savaş olmadan şehitlik cihat öven ama savaş olunca en başta kendileri kaçan sanki çok sevdikleri Allahın yanına çok iyi bir zamanda gitmek için mükemmel bir fırsat değilmiş gibi korkaklık eden kişilerdir.....Bu kişilerin bence uçak sallanıncaya kadar dedikleri ateistlerden dha sahtekarlardır, ne diyelim Allah görüyor diyelim..her b.ku yerler yerler sonra ölüm kapıyı çalınca nasılda bilirler berbat yaşadıklarını zaten ya varsa diye hareket ederler bu tipler dikkat edin ya varsa..:) zaten gerçek müslümanlarda bu kişileri kınar benim tanıdıklarım hep kınıyor bunları ama bunlar öyle sanmıyor işte sansa bile gene takmıyor cehennem kendileri için var ama milleti tehdit ediyor salaklar..:)

Sitelerde Paylaş

Teknik olarak alkol toksik bir madde ve tipik kanı zehirleyen bir sıvıdan farkı yok.

Alkol tüketmeyin,illa ki tüketmeniz gerekiyorsa uzunca bir süreçte tüketebileceğiniz az alkollü içkileri tüketin.

Zamanla ve bol bol tüketerek bira,şarap ve türevi tüm alkol çeşitlerinin tadını anlamak mümkün.

Umarım içki ile tanışmış her birey birgün alkolden ebediyen uzaklaşabilir.

Sitelerde Paylaş

gündüz akşam 5 kadar çay içerim akşam tekirdağ rakısı 3 düble içer uyrum dışarda içmeyi sevmem am tekir dağa fena zam yaptılar yeni rakıya döndüm bira içmem şişiriyor kilo aldırıyor tabi her gün içmem

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yolda içki şişesi görsem ayağımla vurup kenara atmam. O kadar günah yani. Hem günah hemde kötü. İçki bütün kötülüklerin anasıdır. İçki yüzünden yıkılan yuvalar, işlenen cinayetler var. Trafik kazaları var. İçki bence bütün ülkede yasaklanmalı. Alkolikler tedavi edilmeli. Bunun azıda aynı çoğuda aynı.

Sitelerde Paylaş

Eğer birayı seviyorsan yardır sen :) Arka arkaya değil ama belirli aralıklarla farklı farklı biraları iç bir süre sonra tadını aldığın an hangi birayı içtiğini anlayacaksın.

Hocam ben hala bir birayı tanımlayamıyorum. Yani tat kelimelerle anlatılamıyor. Çok zor.

Ancak şu yapılabiliyor. Birbirine kıyasla bir şeyler söyleyebiliyorsun.

Şuna göre tatlı, şuna göre sert, şuna göre mideye oturuyor. vs.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...