Jump to content

İlimsiz Kuvvet

Recommended Posts

İslam ve hıristiyanlık mı kaldı? Cahiller, eğitimsizler hayal dünyasında yaşıyorlar sadece. Dünyanın döndüğünü bile 400 senede kabullendiler. Hala da inanmayan var.

Bak burnu dışında tıpkı ben. Biraz da meme uçları büyük.

flat,550x550,075,f.jpg

İslam ve hristiyanlık kalmadıda bu insanların kıldıkları namazlar ne? Çıkardıkları günahlar ne? Bu sitenin ağa babaları sizi fena halde keklemiş. Dışarı çıkın ve çevrenize bakın az. İslamiyet büyüyerek devam ediyor. :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 246
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sizin evrimcilerinde adam gibi elle tutulur gözle görülür, ikna edici tek bir kanıtı yok be güzelim. Evrimcilerin şöyle iğne ucu kadar kanıtı olsaydı ellerinde emin ol şu anda ortada ne islam ne hristiyanlık nede bir başlkası kalmamaıştı. Bu kadarmı kafanız basmıyor. Evrimciler ancak sizin gibi safları kandırıyor.

tabi bütün inananlarıda geri zekalı farzedip,başlarını kuma gömmeleride cabası.
Sitelerde Paylaş

Adnan Oktar mı yolladı seni ? Zamanında galileo'ya da böyle saldırdınız , sonuçta g.t oldunuz , evrim karşısında da g.t oldunuz son dönemde vatikana çağırılan evrimci bilimadamları ve evrimin kuranda geçtiğini söyleyen birton ilahiyatçı türedi.

Adnan oktarın anasını eşşekler kovalasın. Banane adnandan. Benim kendi beynim var allaha şükür. Evrim karşısında göt etsene hadi bizleri. Tek bir örnek ver ve İslamiyet yerle bir olsun.

Sitelerde Paylaş

Adnan Oktar mı yolladı seni ? Zamanında galileo'ya da böyle saldırdınız , sonuçta g.t oldunuz , evrim karşısında da g.t oldunuz son dönemde vatikana çağırılan evrimci bilimadamları ve evrimin kuranda geçtiğini söyleyen birton ilahiyatçı türedi.

o ilahiyatçılar kuranın dediğini der.sen onu evrimcilik olarak algılıyorsan.
Sitelerde Paylaş

Van Der Waals, London, Elektrostatik ve diğer Molekuller arası kuvvetler bir süper gücün varlığına ihtiyaç duymazlar.

Kütleleri, yükleleri ile orantılı aralarındaki uzaklığın karesi, küpü, 4. .... kuvveti ile ters orantılıdır.

Kuvveti yaratan yoktur. Madde kendi içinde bu kuvvetleri doğurur. Bu kuvvetleri bir yaratan var demek cahilliktir, delalettir, bilime ihanettir.

Bu söylediklerin teorik. O kadarda cahil değiliz. Tamam yüksek tahsilimiz yok ama. Sizin bilim adamları Büyük Patlamada nohut tanesi kadar bir parçacığın patlayıp şu anki evreni oluşturduğu tezinde birleşiyor. Tamam buraya kadar olabilir dedik. Peki büyük patlamadan öncesi? O nohut tanesini keçiler mıçmadı herhalde. Ve birşey daha var. Büyük patlamaya neden olsan ilk enerji? Buda lazım. Bunları bilmediğimiz sürece dinlere muhtacız güzelim..

tarihinde KAROAS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dinarsan dindarsın ne işin var kafirlerin arasında? Git camiye, dergaha, cemaata. Kesmiyorsa sapık hocalar var. Muzunu öptüren, sır odasında erkek, kadın ayrımı yapmadan hallenen.

O verdiğin örnekler tarikat safsataları. Ben onlara katiyen karşıyım. Ben namazımı kılarım etliye sütlüye karışmam. Kovuyorsanız burdanda gideriz.

Sitelerde Paylaş

Van Der Waals, London, Elektrostatik ve diğer Molekuller arası kuvvetler bir süper gücün varlığına ihtiyaç duymazlar.

Kütleleri, yükleleri ile orantılı aralarındaki uzaklığın karesi, küpü, 4. .... kuvveti ile ters orantılıdır.

Kuvveti yaratan yoktur. Madde kendi içinde bu kuvvetleri doğurur. Bu kuvvetleri bir yaratan var demek cahilliktir, delalettir, bilime ihanettir.

anladım, Furkân 2

(Mekkî 42) Göklerin ve yerin mülkü O'nundur.O bir çocuk edinmemiştir,mülkünde ortağı yoktur .Her şeyi yaratmış, ona ölçü , biçim ve düzen vermiştir.

Sitelerde Paylaş

Adnan oktarın anasını eşşekler kovalasın. Banane adnandan. Benim kendi beynim var allaha şükür. Evrim karşısında göt etsene hadi bizleri. Tek bir örnek ver ve İslamiyet yerle bir olsun.

kuranın sunduğu tez ademle havva nerede ? Alis harikalar diyarında

Evrimin sunduğu tez , insanın evrimi homo erectus , homo tricapus , homo neandertal , homo sapiens. nerede ? Central Park West at 79th NY, USA burada sergileniyor gider bakarsın.

Yeterlimi ? g.t olman için

Sitelerde Paylaş

kuranın sunduğu tez ademle havva nerede ? Alis harikalar diyarında

Evrimin sunduğu tez , insanın evrimi homo erectus , homo tricapus , homo neandertal , homo sapiens. nerede ? Central Park West at 79th NY, USA burada sergileniyor gider bakarsın.

Yeterlimi ? g.t olman için

Bak şu allahın işine yahu. Eşhedüenlaaaaaaaa... Demekki biz yanlış biliyormuşuz.. :)

Sitelerde Paylaş

Sallama ziya.Galileo'ya saldıran vatikan papazlarıydı :) Galileo buz gibi dindar biriydi ve yobaz sapık vatikana karşı mücadele veriyordu.Bizde zaten şuan onun durduğu pozisyondayız.

oturma organına benzeyen şimdi sen oldun bence.Birkere bizim evrim anlayışımızla sizinki çok farklı.Yoksa bizde evrime karşı değiliz. Kısaca anlatmak gerekirse siz eşşekten kuş olabileceğine inanıyorsunuz biz en fazla eşşekten katır olur diyoruz :) :)

ayrıca bilimin en önemli 2 unsuru olan gözlem ve deneye dair kanıt yoktur. Deney diye yapıp yutturmaya çalıştıkları bir iki çalışma var onda da çuvalladılar.

Sitelerde Paylaş

Karoas'ın sorusu bu..

Karoas Sizin evrimcilerinde adam gibi elle tutulur gözle görülür, ikna edici tek bir kanıtı yok be güzelim. Evrimcilerin şöyle iğne ucu kadar kanıtı olsaydı ellerinde emin ol şu anda ortada ne islam ne hristiyanlık nede bir başlkası kalmamaıştı. Bu kadarmı kafanız basmıyor. Evrimciler ancak sizin gibi safları kandırıyor.

Bu benim verdiğim cevap ,

Buda senin anladığın , cümle neye istinaden söylenmiş iyice bir oku , ondan sonra tartışmaya dahil ol , idrak seviyeniz ortada

Sallama ziya.Galileo'ya saldıran vatikan papazlarıydı :) Galileo buz gibi dindar biriydi ve yobaz sapık vatikana karşı mücadele veriyordu.Bizde zaten şuan onun durduğu pozisyondayız.

oturma organına benzeyen şimdi sen oldun bence.Birkere bizim evrim anlayışımızla sizinki çok farklı.Yoksa bizde evrime karşı değiliz. Kısaca anlatmak gerekirse siz eşşekten kuş olabileceğine inanıyorsunuz biz en fazla eşşekten katır olur diyoruz :) :)

ayrıca bilimin en önemli 2 unsuru olan gözlem ve deneye dair kanıt yoktur. Deney diye yapıp yutturmaya çalıştıkları bir iki çalışma var onda da çuvalladılar.

Sitelerde Paylaş

Nereden biliyorsun? Kaç tane akademik çalışma izledin, hangi deneyi ayrıntısıyla inceledin, kaç makale okudun, kaç kitap bitirdin de evrimle ilgili, bunları böyle rahat rahat yazabiliyorsun?

İnsan biraz utanır. Gören de hakikaten bilimsel kaynak okumuşlar da böyle bol keseden yazabiliyorsunuz sanacak.

Hoş, azıcık okusan zaten bunları söylemezdin.

Sitelerde Paylaş

Nereden biliyorsun? Kaç tane akademik çalışma izledin, hangi deneyi ayrıntısıyla inceledin, kaç makale okudun, kaç kitap bitirdin de evrimle ilgili, bunları böyle rahat rahat yazabiliyorsun?

İnsan biraz utanır. Gören de hakikaten bilimsel kaynak okumuşlar da böyle bol keseden yazabiliyorsunuz sanacak.

bu soruyu bende sana soruyorum. Ben bu evrim saçmalığı ile büyüdüm daha ne olsun. Ne kadar ateist evrimci varsa hepsini okumuşundur eminim. Bir tane farklı düşünen kimseyi okudunmu.

Sitelerde Paylaş

hayır yani varsa da evrimle ilgili gözlem aydınlat beni. Bekliyorummmmm

demagojiyi geçelim

Sitelerde Paylaş

Afiyet olsun üstünden kalkma . 3 yaşındaki okuma yazmayı yeni çözmüş birçocuk bile tüm teistleri ortak bir payda da topladığımı anlardı.

3 yaşında okumayı yazmayı öğrenmiş çoçuk varmı yaa :)

ayrıca ortalama anlayışa sahip biri neye cevap yazdığımı anlardı.

Sitelerde Paylaş

Düşüncelerden bana ne? Farklı düşünce de ne demekmiş?

Bilimsel gerçekler farklı düşüncelerle değil, bilimsel farklı teorilerle vb. eleştirilir ya da çürütülür.

Senin farklı düşünce dediğin yaratılış safsatası.

Ayrıca sana yeni gözlem falan sunacak değilim, babanın hizmetçisi yok. Git kendin araştır, oku, gör, ondan sonra gelip konuş.

İnsan utanır dedik, değil mi?

Hiçbir yere gidemiyorsan aç bu forumdaki yazıları oku. Bilim forumu kaynak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...