Jump to content

İnsanlığımdan utanıyorum..

Recommended Posts

""Bahçelievler'de üniversite öğrencisi Fatima Nur Çelik'e tecavüz ettikten sonra öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan zanlının, apartmanın güvenlik kamerasına yakalandığı ortaya çıktı.

Vahşi cinayet sonrası ilk anlar

Apartmanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, saat 15.11'de apartmana gelen zanlı, zile basıyor. Kapının açılmasının ardından içeri giren C.K., saat 16.50'de ise apartmanın önüne çıkıyor. Burada sigara içip etrafı gözetleyen zanlının rahat tavrı dikkat çekiyor. Yaklaşık 1.5 dakika dışarıda bekledikten sonra tekrar apartmana giren zanlı, saat 17.52'de ise hızlı adımlarla apartmandan ayrılıyor."" http://www.haber7.co...lik-kamerasinda

- Böyle yaratıklarla aynı havayı soluduğum için insanlığımdan utanıyorum,

- Böyle insansıların idam edilmesini istiyorum,

- Bu yaratıkların sonsuza kadar cehennemde kalmasını diliyorum ve böylelerinin cezasız kalacağına inanan ateist arkadaşlara da sitem ediyorum. Sizce böylelerinin yaptıkları yanlarına kar mı kalacak??

Bakın bu tür olayların iç yüzü pek bilinmiyor, kızların sokaklarda neler yaptıklarını ben hergün görüyorum, öyle tecavüze uğrayacak kadar mazbut kızlar hala var mı bilmiyorum ama gerçekse bu olay adamın tabiki ceza alması gerek

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...