Jump to content

FBI peşimde...

Recommended Posts

Arkadaşlar biraz önce ilginç birşey oldu, FBI ekranı bilgisayarımda çıktı, 200Ş işareti vardı, bilgisayarımı zor kurtardım, bilgisayarı açar açmaz karşıma o ekran çıkıyordu..

Sonradan virüs olduğunu öğrendim kesin islami teröristlerin işidir bu..şaka maka ilk çıktığında hafiften korktum sonuçta mühim biri olduğum içün FBI'ın peşimde olması normaldir diye düşündüm..

Bana format atmayı gerçekten ayrıntısıyla tarif edecek arkadaş var mı ?

Adım adım sistemim VİSTA.... lütfen arkdaşlar...

Mümkünse format sonrası D klasörüne dokunulmasın ayrıca windows old. klasörü oluşursa iyi olur herşey gitmesin.

Saygılar....yardımcı olacak müslümana Allah razı olsun, Hristiyana Gökteki babanız korusun, Ateiste hey dostum sağol, Yahudiye ise param yok diyeceğim.....sağolun..

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar biraz önce ilginç birşey oldu, FBI ekranı bilgisayarımda çıktı, 200Ş işareti vardı, bilgisayarımı zor kurtardım, bilgisayarı açar açmaz karşıma o ekran çıkıyordu..

Sonradan virüs olduğunu öğrendim kesin islami teröristlerin işidir bu..şaka maka ilk çıktığında hafiften korktum sonuçta mühim biri olduğum içün FBI'ın peşimde olması normaldir diye düşündüm..

Bana format atmayı gerçekten ayrıntısıyla tarif edecek arkadaş var mı ?

Adım adım sistemim VİSTA.... lütfen arkdaşlar...

Mümkünse format sonrası D klasörüne dokunulmasın ayrıca windows old. klasörü oluşursa iyi olur herşey gitmesin.

Saygılar....yardımcı olacak müslümana Allah razı olsun, Hristiyana Gökteki babanız korusun, Ateiste hey dostum sağol, Yahudiye ise param yok diyeceğim.....sağolun..

Bana da geçen ne oldu biliyor musunuz evrimteorisi sitesine girdim karşıma şeytan benzeri bir şekil çıktı, acayip tuhaf bir müzik, gecenin bir yarısı tek başıma ödüm koptu ya, siteye giriş yapamadım, o şeytan görüntüsü ve o tuhaf müzik acaba siteye saldırı mı düzenlendi, ertesi gün tekrar girdim baktım birşey yok normal.

Sitelerde Paylaş

Bana da geçen ne oldu biliyor musunuz evrimteorisi sitesine girdim karşıma şeytan benzeri bir şekil çıktı, acayip tuhaf bir müzik, gecenin bir yarısı tek başıma ödüm koptu ya, siteye giriş yapamadım, o şeytan görüntüsü ve o tuhaf müzik acaba siteye saldırı mı düzenlendi, ertesi gün tekrar girdim baktım birşey yok normal.

şu site mi? (tıklayıp öyle cevap ver)

http://www.evrimteorisi.org/

Sitelerde Paylaş

Nasıl yapıyorlar bunu bilen var mı? Ben googleye yazdım, ordan çıktı karşıma

telekom dincilerin eline geçtiği için ateistforumdan evrim teorisi sitelerine bağlanmaya çalışınca korkutmak için otomatikman buralara yönlendiriyorlar. sistemi öyle yapmışlar. tabi haklı olarak sorabilirsin ateistforumun kendisine girerken niye bu çıkmıyor diye. çünkü onun sunucusu amerikada. hem de çok sağlam ve kaliteli. hacı amca her ay avuç dolusu para ödüyor bizim için :)

tarihinde sqr atr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arkadaş nasıl yaptı bilmiyorum ama ben googleden siteye girdiğimde buna benzer ama daha farklı birşey çıkmıştı, müzik falan farklıydı

Seninki farklı olabilir, yapıyorlar işte.Ben çok korktum ama, elim ayağım kesildi, kapattana kadar bir hal oldum. Millet manyamış, ne yapacağını şaşırmış artık. :huh:
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...