Jump to content

Sevan Nişanyan Alkışlanmalıdır

Recommended Posts

Tehlikeli durum. Birileri bu adama vermişler gazı; o da almış yürüyor.

CIA veya Mossad bu adamı yakında vurursa; ihale yine gariban ülkücülerin üzerine kalır.

Yıllarca TV'lerden; sokaklara pankartlarla dökülmüş bir grup kuklayı, hepimiz ermeniyiz hepimiz nişanyanız diye sabahtan akşama kadar seyrederiz. Ne hikmetse bu kuklalar bir kere bile hepimiz Türküz diye bağırmazlar.

Adamın soyadı bile özenle seçilmiş. Nişan-yan. Nişanı al, alnından mıhla !

Ateizm hiç tartışılmaz ama hep ülkücüler hedef gösterilir.

tarihinde Karınca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tehlikeli durum. Birileri bu adama vermişler gazı; o da almış yürüyor.

CIA veya Mossad bu adamı yakında vurursa; ihale yine gariban ülkücülerin üzerine kalır.

Yıllarca TV'lerden; sokaklara pankartlarla dökülmüş bir grup kuklayı, hepimiz ermeniyiz hepimiz nişanyanız diye sabahtan akşama kadar seyrederiz.

yani cia ve mossad nişanyana gaz verip, "çık tvlerde internette dini eleştir, müslümanları tahrik et sonra vurulup öldüğünde de suçu ülkücülere atar ermeni propagandası yaparız. hem senin de namın yürür" demişler. nişanyanda bu gazı kabul edip almış ha?

Sitelerde Paylaş

yani cia ve mossad nişanyana gaz verip, "çık tvlerde internette dini eleştir, müslümanları tahrik et sonra vurulup öldüğünde de suçu ülkücülere atar ermeni propagandası yaparız. hem senin de namın yürür" demişler. nişanyanda bu gazı kabul edip almış ha?

CIA, Mossad ve sahipleri senin yazdığın ve düşündüğün kadar salak olsaydı; dünyada barış olurdu. Hem bu yazdığını okuyanlar da salak değil. İlk okul mezunu bile daha iyi kurgular.

Demek istediğim çok net galiba; yoksa biraz daha açayım. Bir ipucu daha: Bahsettiğin TV'leri kim yönetir, kimlerden emir alır, kimleri neden programlara davet eder vs.

Hrant Dinke de mi CIA ve Mossad doğrudan gaz verdi?? Azıcık akıl çalıştırın akıl !!!

tarihinde Karınca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

CIA, Mossad ve sahipleri senin yazdığın ve düşündüğün kadar salak olsaydı; dünyada barış olurdu. Hem bu yazdığını okuyanlar da salak değil. İlk okul mezunu bile daha iyi kurgular.

Demek istediğim çok net galiba; yoksa biraz daha açayım. Bir ipucu daha: Bahsettiğin TV'leri kim yönetir, kimlerden emir alır, kimleri neden programlara davet eder vs.

Hrant Dinke de mi CIA ve Mossad doğrudan gaz verdi?? Azıcık akıl çalıştırın akıl !!!

ok. yani diyorsunki cia ve mossad kendi güdümlerindeki tv kanallarına dediki, "biz nişanyanı vurup suçu ülkücülere atacak ve bunun üzerinden ermeni propagandası yapacağız. kanalınıza nişanyanı çıkarıp islamı eleştirtin, müslümanları tahrik ettirinki vurunca inandırıcı olalım"

şimdi doğrumu anlamışım.

Sitelerde Paylaş

Sevan Nişanyan'ın kitaplarını okumadım. Milliyetçilik hastalığına yakalananlardan biri mi onu da bilmiyorum. Zaten milliyetçinin dinci olanı da ateist olanı da aynı şeyin laciverti oluyor. Türkçü, Kürtçü, Ermeni milliyetçisi ateist, müslüman, hristiyan vs. farketmez

Ancak bu adamın adı soyadı Türkçe olmuş olsaydı ya da bilmem kaç ceddi Türk olarak bilinseydi nasıl bir tepki alırdı ya da aynı tepkiyi mi alırdı işte o tartışılır. (Program konuşmaları kastediyorum)

Bu programda Sevan Nişanyan Anadolu'dan bahsederken bu ülke için şunu bunu yaptım, yapıyorum, bu ülkeyi seviyorum etnik kökenim farklı ve adım ermeni dilinde ama ben Türkiye'liyim vs. gibilerinden konuşsaydı tepkileri bir nebze azaltabilirdi. Hoş öyle bir derdi de yok gibi.

tarihinde Hizip tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zalim spiker bu ülkede dinsiz olmanın ne kadar zor olduğunu bilmiyormuş gibi birde yüklenmesi çok yanlış olmuş, sonuçta senin islamı savunmana gerek bile yok ancak orada bir azınlığın ve zorlukla karşılaşan bir kitlenin temsilcisi var, sen en koyu radikal dinvci bile olsan genede helal olsun kanalımıza gelmiş azınlığın sessizliğin sesi olmuş biri ben asıl bunu korumalıyım demesi gerekir insalık bunu gerektiri, ancak görüyorsunuz sıkıştırıyor vede halk dolayısıyla celalleniyor..

Paraya tapan sahte müslümanlarla dolu bir dünyada gerçek bir müslümanın bile bunu tebrik etmesi lazım ha üslubunu sevmezsin fikrini sevmezsin ancak dürüstlüğüne saygı duyar insan, müslümanım diye yalandan ortada gezse daha mı iyi olur ?

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Demincenek facebooktan tebrik, saygı ve ateistforuma davet içeren bir mesaj yolladım. Gerçi adama böyle binlerce geliyordur oturup okuyacağına pek ümidim yok. Facebook sayfasında din tartışmasına girişmiş, halbüsü öyle bir tartışmanın yeri burası.

Sitelerde Paylaş

Gerçi adama böyle binlerce geliyordur oturup okuyacağına pek ümidim yok.

köşe yazarları genelde gönderilen emailleri ipleyip cevaplamazlar, ama nişanyan kelimebaz diye köşe yazdığı zamanlarda etimolojik sorular sorduğum tüm emailleri cevaplamıştı. okuyacağından eminim.

Sitelerde Paylaş

Zalim spiker bu ülkede dinsiz olmanın ne kadar zor olduğunu bilmiyormuş gibi birde yüklenmesi çok yanlış olmuş,

O ödleğin tekidir. CNN de program yapmak için takla üstüne takla atıyor. Yandaşın biri buna alevisin deyince hedef gösteriyorsun diye feryadı bastı.

Alevi olmasına rağmen kendine alevi denmesinden gocunuyor.

Kendi korkusunu aklı sıra karşısındakinde de bulacak. Ya korkmuyormusunuz diyor. Korku ile demokrat olunduğunu zannediyor.Sen belki korku pompalıyarak ve kendini gizlerek program yaparsın. Karşısında ki insan senin gibi korkak değil ki. Doğru bildiğini de söylemek yasak. Girsene ringe, doğrunun üzerinden tartışsana...

Madımak da bu tip pısırıkların ürünüdür. Cesareti olmayan bu tipler çıkmış ekranlarda solu temsil ediyor. Yalakalarla kayıkcı kavgası yapıyor.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

taraf yazarıdır kendisi, bir dönem bu forumdaki liberallerin gözdesi idi. benim anlamadığım sunucuda ulusalcı olduğu halde dinci profili çiziyor. ulusalcılar ateist değildir zaten, olsa olsa komünistler ve liberaller ateist olabilir.

Sitelerde Paylaş

Sevan Nişanyan'ın Facebook iletisinden.

Kıyamet Partisi Apdeyti

1. 21 Aralık sabahtan itibaren herkesi Şirince'ye bekliyoruz.
  2. Kıyamet Gününün anlam ve önemine uygun kıyafet zorunludur. Öteki tarafta tercih ettiğiniz cihete uygun olarak Cennet veya Cehennem kıyafeti tercih edebilirsiniz. İlk şıkkı seçenler için ihram mecburiyeti vardır. Hazırlıksız gelenler için ihramcı ve makyajcı bulundurulacaktır.
  3. Kıyametten sonra dünya parası geçmeyeceği için, Nişanyan Evlerinde konaklama 21 Aralıkta ücretsizdir. Rezervasyonu şimdiden yapabilirsiniz. Face ve Twitter'da Nişanyan Hazretlerine abone olanlara rezervasyonda öncelik tanınacaktır.
  4. Mal varlığının kırkta birini bana veya Matematik Köyüne bağışlayanlara Cennetten tapu verilecektir (ciddi).
  5. Nişanyan Evlerinde yer bulamayanlar gece başının çaresine bakacaktır. Matematik Köyünde yaklaşık 150 yatak mevcuttur. Ancak ücret konusunda Matematik Köyü agnostikliğini korumaktadır.
  6. Birden fazla DJ'e ve ses düzeni kurabilecek vatandaşlara ihtiyacımız vardır.
  7. Akşama Matematik Köyünde karavana yemek ve sabaha kadar dereler gibi sınırsız şarap verilecektir.

21 aralık ordayım , güzel makara olacak gibi.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Enver Aysever in sky türk te yaptıgı programlarını seyretmiştim.Dürüst ,cesur ,solcu bir adam.Oradan da adamı attılar.

Enver ayseverin ateist oldugunu en azından dinsiz oldugunu düşünüyorum.

ama bu programda gördükk ki nişanyan a nefes aldırmayan bir enver aysever vardı.

Türkiyedeki ateistlerin özellikle solcu ateistlerin %90 nı hatta daha fazlası enver aysever gibi düşünüyor..

Bunlar dinle mücadele etmenin toplumun degerleriyle mücadele etmek oldugunu bunu da solu halktan koparacagına inanıyorlar.

Solun bu tespiti aslında ahmaklıgıının da bir nişanesidir.

Akp nin alternatifi hiçbir zaman sol olamaz onların alternatifi başka bir islamcı parti olacaktır.

Sol dini altedmeden hiçbir zaman iktidar olamaz.Sol partiler bunu anladıgında da dinin bu topraklardaki ömrü uzun olmayacaktır

tarihinde ipucu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 5 weeks later...

Keşke ateistforumda yazsa. Büyük keyif olurdu nişanyanla yazışmak

Zaten adamı dinleyince, yazdıklarını okuyunca sanki forumdan biri konuşuyormuş hissine kapılıyorsun.

Allah Allah :)

Forumdan kimi dinliyormuşsun gibine geliyor?

"Liboş" diye habire küfrettiğiniz attığınız adamları mı?

Sevan Nişanyan için Atatürk bir diktatördür. Kendisi de siyaseten bir liberaldir.

Bu foruma gelse sizle kanka mı olacağını sanıyorsunuz? Hepiniz Kemalist faşistlersiniz.

Sevan Nişanyan gelse iki yazısından sonra "liboş" diye onu da atarsınız.

Müslümanlığa saydırdı diye bir anda gözünüze girdi öyle mi? Ya peki Kemalizme saydırdığı zaman ne yapacaksınız? Bir anda "ifade özgürlüğü" falan diye ettiğiniz lafları sadece taktik icabı kullanıyor olduğunuz aklınıza gelecek değil mi?

İnsan Allah-Muhammet laflarını bırakınca Müslümanlıktan insanlığa geçemez. Önce ikiyüzlü olmayı bırakacaksın. Hakkaniyete inanacaksın. İlkeleri sadece sen zayıfken güçlüyü yavaşlatmak için bir araç olarak kullanmayacaksın. Hakkaten bunlara inanacaksın.

Sitelerde Paylaş

Sevan Nişanyan kimmiş ki bu forumda yazsın? Beyni hasara uğramış adamdan ateist olsa ne olur?

Yahu Sevan Nişanyan ateistliği nedeniyle de medyada yer aldığından, şu başlıkta yer alan programından sonra ateist olarak anıldığından beri ben ateist olmaktan utanıyorum neredeyse..

Böyle ite köpeğe kalmamış ateizmi anlatmak ve savunmak. Türkiye'de bir insan Atatürk'e bu denli nefret beslerken aydın olamaz, aydından sayılamaz. Eşyanın doğasına aykırı.

Olanlar var, işte onlar da Nişanyan gibi beyni hasarlı, kovalarda dışkı biriktirip kadınının kafasından boca edecek kadar sapıtık tipler.

Bunun eski kankası da ensestş ve hayvanlarla seksi savunan dinci beslemesi bir ateist değil mi? O da Atatürk düşmanı liberal.

Daha var.. Sayayım mı beyni hasarlı Atatürk düşmanı ateist liberalleri?

Bu başlık bu forum için bile yüz karası ama her tür düşünce var işte burada. N'aparsın..

Sevam Nişanyan ve benzeri ateistler çöptür çöp. Karanlık, ruh hastası insanlardır bunlar. Kanıtlı delilli hem de. Onun her tarafı ateist olsa ne yazar....

Sitelerde Paylaş

Bir insanı yalnız bir yönü ile değerlendirmek yanlış.

İnsan her yönü ile değerlendirilmelidir. Sevan Nişanyan da öyle biri.

Ateist olmak üstün veya aşağı bir nitelik, üstün bir özellik değildir.

Namuslu ve dürüst olmak, bilgili ve aydın olmak bir üstünlük değildir.

Zaten olunması gereken niteliklerdir.

Ateizm maskesi arkasına sığınan bir insan aslında ateizmi bir değer olarak kabul ettiği için ahlaksızın biridir.

Normal bir insan zaten ateist olmak durumundadır.

Sevan Nişanyan'ın ateistliğini çöpe atın.

Gerinde ne kalıyor?

Sitelerde Paylaş

Açık ve net. Onurlu, gururla böyle insanları görmeyeli uzun zaman olmuştu ekranlarda.

http://www.youtube.c...n7ECC0Q#t=6m17s

Gerçekten öyle. En az senin kadar onurlu.

"Yetmez ama Evet"çi, AKP'yi savunacağım diye atmadığı takla kalmayan, bugünün çocuklarının yaşama şansının dibini oyan, cumhuriyet ve Atatürk düşmanı ateist bozuntuları.

Senin neyine ki onurdan gururdan bahsetmek? Sevan Nişanyan ayarında tiplersiniz hepiniz.

Alın AKP'nizi, misler gibi özgürlüğünüzü yaşayın şimdi.

Beş kuruşluk öngörünüz, zekanız yok, sürü gibi güdülün işte hep beraber. Tecavüzcünüzü desteklediniz, şimdi dangalağın biri ateist olduğunu söyleyebiliyor diye sevinçten taklalar atıyorsunuz.

Siz değil misiniz bu el birliğiyle bu hale getiren ülkeyi? Dinciye destek veren, oy veren sizler değil misiniz?

Sizin gururunuz onuruz da bu işte.

Sitelerde Paylaş

Sanki Kemalist faşizm İslamdan ve şeriattan daha iyi. Ne farkı var ki? Despotluk despotluktur.

Google'da PINAR SELEK ismini, araştır. Bu kadının başına getirilen işleri öğren. Kemalizm bu işte. Ta baştan beri böyle bu işler.

Kafandan fesi çıkartıp şapka takınca adam olamazsın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...