Jump to content

Sevan Nişanyan Alkışlanmalıdır

Recommended Posts

Sanki Kemalist faşizm İslamdan ve şeriattan daha iyi. Ne farkı var ki? Despotluk despotluktur.

Google'da PINAR SELEK ismini, araştır. Bu kadının başına getirilen işleri öğren. Kemalizm bu işte. Ta baştan beri böyle bu işler.

Kafandan fesi çıkartıp şapka takınca adam olamazsın.

Şeriatçılar tepemize gelmiş nefes aldırmıyor, küçücük çocuklara ilkokulda türbanlar dağıtıyor kol, koli, elin iti köpeği televizyonda ateistim dedi diye sevinçten takla atıyor, kahraman ilan ediyorsunuz, bunca şeyden sonra hala utanmadan şapka devriminden, Kemalizmden sözediyorsunuz?

Allah'ın koyunları..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Allah Allah :)

Forumdan kimi dinliyormuşsun gibine geliyor?

"Liboş" diye habire küfrettiğiniz attığınız adamları mı?

Ben gazlı milliyetçi bir gençken bile "liboooş liboooş" diye sayıklayan tayfadan olmadım ludwig. Yazımı alıntıladığın için üzerime alındım doğrusu.

Sevan Nişanyan kimmiş ki bu forumda yazsın? Beyni hasara uğramış adamdan ateist olsa ne olur?

Yahu Sevan Nişanyan ateistliği nedeniyle de medyada yer aldığından, şu başlıkta yer alan programından sonra ateist olarak anıldığından beri ben ateist olmaktan utanıyorum neredeyse..

Böyle ite köpeğe kalmamış ateizmi anlatmak ve savunmak. Türkiye'de bir insan Atatürk'e bu denli nefret beslerken aydın olamaz, aydından sayılamaz. Eşyanın doğasına aykırı.

Olanlar var, işte onlar da Nişanyan gibi beyni hasarlı, kovalarda dışkı biriktirip kadınının kafasından boca edecek kadar sapıtık tipler.

Bunun eski kankası da ensestş ve hayvanlarla seksi savunan dinci beslemesi bir ateist değil mi? O da Atatürk düşmanı liberal.

Daha var.. Sayayım mı beyni hasarlı Atatürk düşmanı ateist liberalleri?

Bu başlık bu forum için bile yüz karası ama her tür düşünce var işte burada. N'aparsın..

Sevam Nişanyan ve benzeri ateistler çöptür çöp. Karanlık, ruh hastası insanlardır bunlar. Kanıtlı delilli hem de. Onun her tarafı ateist olsa ne yazar....

Sevan Nişanyan'ı herşeyi doğru şaşmaz yanılmaz lider olarak sevmiyoruz ki biz. Belki adam karısına b.k atmış, belki hovardanın hıyarın teki... Entellektüel kimliğine hayranız sadece. Çok fena çarpıtıyor ve şahısa hakaret ediyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Ben gazlı milliyetçi bir gençken bile "liboooş liboooş" diye sayıklayan tayfadan olmadım ludwig. Yazımı alıntıladığın için üzerime alındım doğrusu.

Sevan Nişanyan'ı herşeyi doğru şaşmaz yanılmaz lider olarak sevmiyoruz ki biz. Belki adam karısına b.k atmış, belki hovardanın hıyarın teki... Entellektüel kimliğine hayranız sadece. Çok fena çarpıtıyor ve şahısa hakaret ediyorsunuz.

Nasıl bir entelektüel kimlikmiş o?

Bütün enteketüalitesini sahte bir tarih yaratarak Atatürk'e saydırmasına borçlu bir adamdır bu. Gecesi gündüzü bu işe ayrılmıştır.

Karısının kafasına dökebilmek için dışkısını bir kovada biriktiren adam ruh hastasıdır. Hakaret etmek, belki sadece bu nedenden ötürü fazla olur. Hastalara genel olarak suçlu kimliği yüklenmez, kızılmaz ama sizler gibi insanlar akıl sağlığını alenen yitirmiş, kadına şiddeti alışkanlık haline getirmiş bir sapkını entelektüelden sayıp adam diye savununca hakaret ediyoruz haliyle. Gayet de iyi ediyoruz.

Sitelerde Paylaş

Bırak şimdi. Doğruları konuş. Adamla tek derdin senin ilahına dil uzatması. Atatürk senin tanrın. Ve sen de bir yobaz olduğun için kutsalına laf edenlere vahşice saldırma dürtüsüne sahipsin.

tarihinde diyalektektük tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Rica ederim Tesla, lafım sana değildi tabiki.

Lafım burada Müslümanlıktan çıkıp Kemalofaşist olunca koyun olmaktan çıktığını zanneden ahmaklara.

Laik koyunluk olmaz diyorsan gidip araştır faşizm neymiş, biraz kendini eğit.

Ülkede dinciler sivil darbe yaparken laiklik haykıranlara faşist diyen koyun!

Dinci diliyle konuşan beyinsizler çıkmış kendine liberal diyor, Mustafa Kemal'in devrimlerini sahipleneceğine şeriatçıya yalakalık yapıyor.

Siz ne sapkın bir türsünüz ki böyle? Ne pis bir ara formsunuz?

Sitelerde Paylaş

Bırak şimdi. Doğruları konuş. Adamla tek derdin senin ilahına dil uzatması. Atatürk senin tanrın. Ve sen de bir yobaz olduğun için kutsalına laf edenlere vahşice saldırma dürtüsüne sahipsin.

Çektir git be, AKP yalakası dangalak. Ben senin gibi koyun muyum oturup da seninle Atatürk konuşayım?

Ezik sürüsü.. Şimdi size verdiklerine razı, el çırparsınız, yalakalığın dozunu artırarak sefil hayatlarınıza devam edersiniz.

tarihinde Mrs. Missing tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Nasıl bir entelektüel kimlikmiş o?

Bütün enteketüalitesini sahte bir tarih yaratarak Atatürk'e saydırmasına borçlu bir adamdır bu. Gecesi gündüzü bu işe ayrılmıştır.

Karısının kafasına dökebilmek için dışkısını bir kovada biriktiren adam ruh hastasıdır. Hakaret etmek, belki sadece bu nedenden ötürü fazla olur. Hastalara genel olarak suçlu kimliği yüklenmez, kızılmaz ama sizler gibi insanlar akıl sağlığını alenen yitirmiş, kadına şiddeti alışkanlık haline getirmiş bir sapkını entelektüelden sayıp adam diye savununca hakaret ediyoruz haliyle. Gayet de iyi ediyoruz.

Yanlış Cumhuriyetten bahsediyorsunuz. Şahsım adına konuşuyorum: söz konusu kitabın yanlış ve çarpıtmalarını sergileyen bir kitap da siz yazın veya daha kolayı yazılmışını gösterin, sizi (ve/veya yazarı) alkışlayayım.

Sevan Nişanyan'ın b.k attığı karısıyla (ifadeye gel) arası iyi diye biliyorum. Kadın affetti insanlar affedemedi. Tekrar ediyorum: özel hayatıdır. Sevan'dan kadın erkek ilişkileri üzerine feyz almıyoruz nasılsa...

tarihinde Tesla tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dinciler sivil darbe yapıyor... Darbenin kralını zamanında Atatürk yaptı. Öyle bir darbe yaptı ki kanımızı satın aldı. Padişah gibi memleketin tapulu tek sahibi oldu. Daha ötesinde bizim ruhumuzun bile sahibi oldu. Kendini babamız, ilahımız ilan etti. Bütün bunları kendine muhalefet edenleri hukuksuzca tasfiye ederek yaptı. Yani darbe yaptı.

Kurduğu hastalıklı düzen sadece devleti ve devletin zihniyetini vatandaştan korumak üzere dizayn edilmişti. Bugün dinciler militan Kemalistleri hukuksuzca içeri tıkmak için yeni bir faşist düzen kurmaya gerek duymadılar. Yargısıyla, yasalarıyla, zihniyetiyle, bu düzen zaten bu işe yarıyor. Böyle dizayn edimiş.

Sen gibi insanların iğrenç ikiyüzlülüğü ise bu despot düzen senin aleyhine döndüğü zaman "nerde hukuk adalet" diye zırlamaya başlaması. Halbuki bu kavramlara inanmadığınızı biliyoruz. Çünkü bugüne kadar şikayet ettiğini görmedik. En büyük darbeciyi de yere göğe sığdıramıyorsun. Çünkü senin başını kapatman gerekmiyor onun sayesinde. Ama azınlıkların hakları tanınmıyormuş, ülkede oligarşi varmış, bunlar umrunda değil. Çünkü sen sadece kendini düşünen bencil bir pisliksin. Utanmadan demokrat ayaklarına yatma çünkü değilsin. Faşistsin. Sus.

tarihinde diyalektektük tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yanlış Cumhuriyetten bahsediyorsunuz. Şahsım adına konuşuyorum: söz konusu kitabın yanlış ve çarpıtmalarını sergileyen bir kitap da siz yazın veya daha kolayı yazılmışını gösterin, sizi (ve/veya yazarı) alkışlayalım.

Sevan Nişanyan'ın b.k attığı karısıyla (ifadeye gel) arası iyi diye biliyorum. Kadın affetti insanlar affedemedi. Tekrar ediyorum: özel hayatıdır. Sevan'dan kadın erkek ilişkileri üzerine feyz almıyoruz nasılsa...

Nişanyan o kitaptan ibaret değil. Yıllardır gazetelerde yazar bu adam. Şimdi oturup da tek tek onu mu çürüteyim?

Çok beğeniyorsan oturur okur, alkışlarsın. Onu eleştirene de karışmazsın ama.

Adamın karısından bana ne? Beni ilgilendiren gerçekleştirilen sapkın eylem, bu adamın şiddetle içli dışlı hali vs vs.

Ben ruh hastalarından feyz alınmasını pek tehlikeli buluyorum şahsen, akıl sağlığı dediğiniz bölük pörçük bir şey değildir, bir bütündür.

Biz burada amanın da çok çapkınmış, karısını aldatırmış, grup seks yaparmış... ..gibi bir şeyden bahsetmiyoruz. Onlar özel hayattır, kimseleri bağlamaz, ondan feyz alınmasını da kimse garipsemez.

Ama adam, karısının başından aşağı dökebilmek için kovada dışkı biriktiriyorsa epeyce bir hastadır, akıl sağlığı ciddi ciddi bozuktur ve böyle birinin düşüncelerini feyz almak epeyce risklidir. İnsanların düşünceleri zihin sağlıklarından bağımsız gelişmez. Hasta insanın düşünceleri de hastalıklı olur haliyle. Bu adamın Atatürk saplantısı başlı başına patolojiktir mesela..

Sitelerde Paylaş

Dinciler sivil darbe yapıyor... Darbenin kralını zamanında Atatürk yaptı. Öyle bir darbe yaptı ki kanımızı satın aldı. Padişah gibi memleketin tapulu tek sahibi oldu. Daha ötesinde bizim ruhumuzun bile sahibi oldu. Kendini babamız, ilahımız ilan etti. Bütün bunları kendine muhalefet edenleri hukuksuzca tasfiye ederek yaptı. Yani darbe yaptı.

Kurduğu hastalıklı düzen sadece devleti ve devletin zihniyetini vatandaştan korumak üzere dizayn edilmişti. Bugün dinciler militan Kemalistleri hukuksuzca içeri tıkmak için yeni bir faşist düzen kurmaya gerek duymadılar. Yargısıyla, yasalarıyla, zihniyetiyle, bu düzen zaten bu işe yarıyor. Böyle dizayn edimiş.

Sen gibi insanların iğrenç ikiyüzlülüğü ise bu despot düzen senin aleyhine döndüğü zaman "nerde hukuk adalet" diye zırlamaya başlaması. Halbuki bu kavramlara inanmadığınızı biliyoruz. Çünkü bugüne kadar şikayet ettiğini görmedik. En büyük darbeciyi de yere göğe sığdıramıyorsun. Çünkü senin başını kapatman gerekmiyor onun sayesinde. Ama azınlıkların hakları tanınmıyormuş, ülkede oligarşi varmış, bunlar umrunda değil. Çünkü sen sadece kendini düşünen bencil bir pisliksin. Utanmadan demokrat ayaklarına yatma çünkü değilsin. Faşistsin. Sus.

Atatürk darbe değil, devrim yaptı beyinsiz. Devrim. Biz onlara aydınlanmacı Türk Devrimleri de diyoruz. Atatürk Devrimleri de.

Ruh hastası cahil. Atatürk takıntınız hepinizi hasta etti, dincinin tecavüzüne uğrarken bile Atatürk sayıklıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

TBMM'nin Osmanlı rejimini yıkıp ülkeye kendisi hakim olması ile Atatürkün daha sonra bu TBMM'yi de ele geçirip tek adam olması iki farklı olaydır bu arada.

Darbe yapmadan bir insan nasıl diktatör olabilir? Siyasi suikastler olmadan, veya anayasa ihlalleri olmadan nasıl olabilir bu işler?

Taha Akyol'un ATATÜRKÜN İHTİLAL HUKUKU kitabını öneririm. Al bak Atatürk nasıl güzel güzel darbe yapmış.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...