Jump to content

Ateistken Müslüman olan var mı? Neden?

Recommended Posts

Tesadüfen karşılaştığım yabancı biri şeytan tasallutuna uğramıştı. Vücudu bile fiziksel deformasyonlara uğramıştı. Kuran kelamıyla, Allah'ın izniyle kurtardım. Sonraki gözlemlerimde vücudundaki deformasyonlar da düzeldi. Ama inanılmaz korkutucu bir deneyimdi.

Dalga geçmeli cin çıkarma videoları olsa da; gerçekleri de var.

Bu da yaptığım ilk ve son şeytan çıkarma işi oldu. Bütün ilgimi kaybettim. Artık ilgilenmeyince paranormal olaylara da şahit olmuyorum.

internette çakma şey çok olmakla birlikte youtube'da bulduğum gerçek bir vakayı koyuyorum(Korku içerikli, çocukların izlememesini tavsiye ederim +18)

Türkçe değil ama görseller sizin için yetecektir.

Bu kadıncağız ile ilgili gerçek belgeseller de yapılmıştır, uydurma değil. Fakat kadıncağız hayatını kaybetmiş.

Ağır derecede şeytan tasallutuna uğramış, tamemen kontrolü ele geçirmiş şeytanlar. Videoda resimlerle birlikte verilen sesler; kadıncağızın vücudunu ele geçirmiş olan şeytanların kadının vücudunu kullanarak konuşmaları.

Benim karşılaştığım vaka bu kadar ağır değildi tabii ki.

tarihinde Karınca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 203
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben varım.

Aylar öncesine kadar burada sık takılan bir ateisttim ama artık sağlam bir müslümanım.

Dalga geçiyorum tabiki de. Hani bir dine dönme isteğim olsa da neden binlerce din arasından yine içerisinde doğup büyüdüğüm çevrenin dinine döneyim dimi.

Ayrıca yıl 2012 olmuş, halen cin çarpmış,şeytan girmiş videoları paylaşanlar var! vay ak. şoklardayım resmen.

tarihinde Manifesto tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne zaman ki ateistken müslüman olduğunu söyleyen birini duysam orada psikolojik desteğe ihtiyaç duyan zavallı bir ruh görürüm.

Çünkü ortaya koyulan nedenlerin öylesine mantıksal zincirleri kopuktur ve de inanılması güçtür ki böyleleri rüzgarda savrulan kuru yapraklar gibidirler.

Aslında kafasında şüphe olmayan düşünce evrelerini tamamlamış ve dinini sorgulamış ve hesaplaşmış gerçek bir ateistinde bu tip tartışma ortamlarında pek fazla bulunmak istemeyeceğini düşünüyorum. Bundan dolayı bu forumda olanların büyük bölümü müslüman olmaya yatkındırlar. Üstelikte pek çoğu ergen, henüz olgunluğa erişememiş ve mantıklarıyla değil duygularıyla hareket eden tipte insanlar. Doğrusu bu yüzden bu forumda müslüman oldum diyen ateistçiklere pek fazla şaşırmam.

Sitelerde Paylaş

Bundan dolayı bu forumda olanların büyük bölümü müslüman olmaya yatkındırlar. Üstelikte pek çoğu ergen, henüz olgunluğa erişememiş ve mantıklarıyla değil duygularıyla hareket eden tipte insanlar. Doğrusu bu yüzden bu forumda müslüman oldum diyen ateistçiklere pek fazla şaşırmam.

Bak bak bak bak!

Nasil da kibirli kibirli ! nasıl da bilmiş bilmiş konuşuyor !

Ben 30'undan sonra müslüman oldum. Yaşla ilgili bir kanun mu var ?

Ateistin adam gibileri, delikanlı gibileri tamam da; çok bilmişleri, kibirlileri hiç çekilmiyor; nickinden(takma adından) belli ne olduğun! Yüce egoymuş; ishal paçalarından akıyor da haberin yok vesselam.

tarihinde Karınca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateistken Müslüman olanlarda var.Gençliğinde peş parasız ve işsiz olduğundan dolayı Sosyalist ve ateist olup ondan sonra parayı bulunca Sosyalistlikten döndüğü gibi Ateistliktende vazgeçip Müslüman olanları çok duydum.Neden pekiyi?İnsanın sosyal bir hayvan olmasından kaynaklanıyor.Gönüle giden yol maalesef akıldan değil mideden geçiyor.

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

insanın ufku bir kere genişledimi, bir daha eski boyutlarına asla dönmez. bu yüzden ateistken müslüman olunmaz.

Bu başlıkta yazdıklarımı okumadın galiba. Ufkum o kadar genişledi ki; bu yazdığım deneyimleri hiç yaşadın mı sen?

Sitelerde Paylaş

Akıl parayla değil bedava ! Hem de her insana bedava !

Akıl satmaya çalışan din bezirganı ampul partisi zihniyetliler benim yanımdan bile geçemez.

Akıl bedavada hani nerede? ha sen Cinleri görmüşsün Melekleri görmüşsün inanmışsın.:) Ama Biz görmedik napalım?.Bak Demekki aklınla değil gözünle görünce inanmışsın.

Sitelerde Paylaş

internette çakma şey çok olmakla birlikte youtube'da bulduğum gerçek bir vakayı koyuyorum(Korku içerikli, çocukların izlememesini tavsiye ederim +18)

Türkçe değil ama görseller sizin için yetecektir.

Bu kadıncağız ile ilgili gerçek belgeseller de yapılmıştır, uydurma değil. Fakat kadıncağız hayatını kaybetmiş.

Ağır derecede şeytan tasallutuna uğramış, tamemen kontrolü ele geçirmiş şeytanlar. Videoda resimlerle birlikte verilen sesler; kadıncağızın vücudunu ele geçirmiş olan şeytanların kadının vücudunu kullanarak konuşmaları.

Benim karşılaştığım vaka bu kadar ağır değildi tabii ki.

Şimdi bununla mı inanacağız :) Eğer bu görüntüler gerçekse kadının kim bilir ne rahatsızlığı vardı ? Sizde malzeme yapın anca. Çocuklar gibisiniz, artık dinler eriyor, bu dinlerde anlatılan şeytanlara meleklere nasıl inandırabiliriz insanları diye üçkağıt derdine düşüyorlar, din üçkağıt ve yalan ne yaparsınız :) ..
Sitelerde Paylaş

Akıl bedavada hani nerede? ha sen Cinleri görmüşsün Melekleri görmüşsün inanmışsın.:) Ama Biz görmedik napalım?.Bak Demekki aklınla değil gözünle görünce inanmışsın.

Karınca bu iletiye vereceğin cevabı merak ediyorum. Lütfen es geçme...

Sitelerde Paylaş

Akıl da , görme de beynin bir işlevidir ki sağlıksız veya iyi kullanılmayan bir beyin uydurduğuna inanır. Nasıl uyuşturucu alanlar halüsinasyon görüyor, olmayan sesler duyuyorlar sa, iyi çalışmayan bir beyin, gördüğünü, algıladığını, duyduğunu sanır.

Zorla beyni dumur edip birşeyler görmeye çalışmayın. Şirin aklınıza sahip çıkın.

Cihazla da tespit ettim bu paranormal olayları diyorum; sen hala beyin diyorsun sakatat diyorsun.

Sitelerde Paylaş

Akıl bedavada hani nerede?(Sende yoksa ben ne yapayım? :lol: ) ha sen Cinleri görmüşsün Melekleri görmüşsün inanmışsın. :) Ama Biz görmedik napalım?(Araf179:Ve andolsun ki; cehennemi, insanların ve cinlerin çoğuna hazırladık (yarattık). Onların kalpleri vardır, onunla fıkıh (idrak) etmezler. Onların gözleri vardır, onunla görmezler. Onların kulakları vardır, onunla işitmezler. Onlar hayvanlar gibidir. Hatta daha çok dalâlettedirler. İşte onlar, onlar gâfillerdir.) . Bak Demekki aklınla değil gözünle görünce inanmışsın.(E peki aklın da mı yok idrak edecek?) :lol:

Sorularına cevaplarım yukarıda maviyle yazılı.

Sitelerde Paylaş

Cihazla da tespit ettim bu paranormal olayları diyorum; sen hala beyin diyorsun sakatat diyorsun.

karınca görüntülediyin cin buradamı ben tahmin edeyim sen madem söylemekten korkuyorsun çarpılırım diye yinde cesaretine haran kaldım açıkca ip ucu vermişin kimse bulmamış buldum cini avatarındaki resim dimi benden kaçmaz :lol: :lol: :lol: seni gidi seni uyanık

Sitelerde Paylaş

Sorularına cevaplarım yukarıda maviyle yazılı.

Akıl beş duyu organına bağlı olarak çalışır.Bunun dışında çalıştımı .O kişininin durumu vahimdir.

Mesela Olmayan cin ,melek şeytan görmeler;Olmayan gaipten sesler,tadılmayan tadlar .....v.s duyuılmaya başlanıldımı.Ya O kişi yalan söyleyen bir şarlatandır.Yada Şizofreni

Sitelerde Paylaş

karınca görüntülediyin cin buradamı ben tahmin edeyim sen madem söylemekten korkuyorsun çarpılırım diye yinde cesaretine haran kaldım açıkca ip ucu vermişin kimse bulmamış buldum cini avatarındaki resim dimi benden kaçmaz :lol: :lol: :lol: seni gidi seni uyanık

Hayır gerçekten böyle bir şey yaptıysa TUBİTAKa başvursun arkadaş.Onlarsa bakar araştırır.Ve karınca Bilimde DEVRİM yapar.Çokda iyi olur tam bu İslam baharında "İslam bilim adamı Sn Karınca bakın bilimde çığır açtı denir."Yazık harcanıyor buralarda.

Sitelerde Paylaş

Akıl beş duyu organına bağlı olarak çalışır.Bunun dışında çalıştımı .O kişininin durumu vahimdir.

Mesela Olmayan cin ,melek şeytan görmeler;Olmayan gaipten sesler,tadılmayan tadlar .....v.s duyuılmaya başlanıldımı.Ya O kişi yalan söyleyen bir şarlatandır.Yada Şizofreni

Tek cevap:

İsra36: Hakkında bilgin olmayan alanlarda konuşma, görmediğin, duymadığın, bilmediğin konulara takılıp insanlara iftira etme. Çünkü kulak, göz, gönül ve akıl bunların her biri, yaptıklarından sorumludur.

Sitelerde Paylaş

Hadi bütün saçmalıklarını anlıyorum da güya cin buldun diye müslüman mı oldun yani tek cin islamda mı var ? dayanak yetersiz tutmadı yapacak birşey yok.

Ben epey paranormal olay yaşadım. Deneyimlerden önce Kurana ait sadece namaz surelerinin meallerinin bir kısmı aklımdaydı ve bunları masal/ibretlik örnek sanırdım; örneğin cinlerin vesveseleri, fil ordusunun ebabil kuşlarıyla dağıtılması vb.

Bu deneyimlerden sonra Kuran'ı hakkıyla baştan sona okudum ve şoka girdim ! Yaşadığım deneyimler Kuran'da yazılanla birebir örtüşüyor !

Yaşadıklarımı birebir anlatan başka ne kitap ne de hikaye var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...