Jump to content

Kedilerin gizemi, +18..

Recommended Posts

Dinime küfreden müslüman olsa :)

Ben sığım, konuş bakalım derin bey.

Bana endirek değil, direk cevap ver internettin. Kafayı az çalıştırabilsen böylesine saçma bir konu ve beyinsizce üretilmeye çalışılmış tezlerle karşımıza çıkmazdın. 9 senedir kedimle yaşıyorum. Nasıl davrandıklarını biliyorum. Biz ateistler bilmedikleri şeyleri bir taraflarından sıkıp konuşmayız. Bilmediğin ve dibinde, kendi aklınca birşeyler aradığın konu hakkında zifiri karanlık beynine az ışık tutmaya çalıştım ama nafile ... Senin gibi şakkoları gördükçe geleceğin gerçekten, senin kafatasının içi gibi simsiyah olacağı hissi çığ misali üzerime geliyor. Yazık lan .. n'abaciz sizle?

asıl senin gibi dünyaya niye geldigini bilmeyen amaçsızca etrafta dolanan insanlarla napacaz biz ? sen dünyaya niye geldin bi cvp ver bakalım ?

Sitelerde Paylaş

enkesiyon sen dünyaya niye geldin onu biliyomusun yani dünyadaki amacın ne ?

Benim gibiler olmasaydı şu an bilgisayar başında, sıcacık evinde çayını yudumlayarak internette gezinti yapıyor değil, Arap çöllerinde kumdan kale yapıyor olurdun. Öncelikle yaşamak için geldim bu dünyaya. Amacım ise bir bilim adamı olarak insanlığa (Ne yazık ki sana da) bir şekilde yardımcı olabilmek. Diğer bütün canlıların bir şekilde yaptıkları gibi türü ayakta tutabilmek ve olabildiğince ileri götürmek.

Senin amacın nedir peki? sen bu dünyaya niye geldin?

tarihinde enjeksiyon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim gibiler olmasaydı şu an bilgisayar başında, sıcacık evinde çayını yudumlayarak internette gezinti yapıyor değil, Arap çöllerinde kumdan kale yapıyor olurdun. Öncelikle yaşamak için geldim bu dünyaya. Amacım ise bir bilim adamı olarak insanlığa (Ne yazık ki sana da) bir şekilde yardımcı olabilmek. Diğer bütün canlıların bir şekilde yaptıkları gibi türü ayakta tutabilmek ve olabildiğince ileri götürmek.

Senin amacın nedir peki? sen bu dünyaya niye geldin?

bilim adamı olman güzel , inşallah ilerde ölümede çare bulursun yani insanlar ölmez bidaha. bilim adamı icin bunun caresini bulmak neki ? öyle degilmi ? . insanlıga sagladıgın en büyük yarar bu olur.

Sitelerde Paylaş

Sizin yüzünüzden dindar saflarından ataistlere karşı tartışıyorum :) bu çok ilginç...Dediğim gibi yobazlık dindarlara has bir özellik değil, dünya düz diyen uçacak bir cismi hayal edemeyen biri yobaz olarak tanımlanıyor bu çok kolay peki ya aynı o eski yıllarda dar ufuklu bir ateist bilim adamı biz bunu kanıtlamadık dünya düzdür dediğinde bilimsel birşey mi oluyor ? bu dünya bence o kadar basit geçiştirilemez ne din nede bilim açısından, daha 100 fırın ekmek yeyip 1000 yıl sonra bir daha konuşmamız gerekecek..

Sitelerde Paylaş

niye geldigini bilmiyosun bilgisizligini örtpas etmek icinde bu tür yollara başvurma dostum ayıptır :=)

Peki abi kusura bakma, örtpas etmeyeceğim artık.

Yarından itibaren de müslüman oluyorum :D

Selamlar .

tarihinde enjeksiyon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...