Jump to content

Fransa'da "en çok seçilen din" İslam

Recommended Posts

Çünkü müslümanlar daha hızlı ürüyorlar, bu durum müslüman nufüsü arttırıyor, e toplumda onlarla ilişki kuran sayısını da arttırıyor. Bu da etkileşimle müslüman sayısını arttırıyor. Biz buna ecnebiyatta pozitif besleme diyoruz

Yani şöyle diyelim, lağımda fareler hızla ürüyor, bunları yiyen kuşlar da ürüyor, onun gibi yani.

Fransa'nın çoğunluğu ateist mesela.

Müslümanlar üremekten başka birşey yapmıyorlar zaten hani evde kaldım diye kıskançlığımdan yazmıyorum, ya yok böyle birşey Türkiye de kız isteme olayları bitti demeyin bunlar sürekli bu işlerle meşguller her gün düğünleri var

Sitelerde Paylaş

Şimdi hesap yapalım

2007 haziran aynına göre dünya nüfusu

6 640 000 000 kişi.

Şimdi inanç sistemlerine bakalım

yukarda gördüğünüz alıntıda görmüşsünüz yazıyı araştırmaya göre.

Hristiyan sayısı %33

Müslüman %19

Ateist sayısı %15

Budist sayısı %13

Diğer dinlerin sayısı %20

Hristiyanlık 2008 yıllık bir din %33 le o önde

İslam 1400 yıllık bir din %19 la 2.

Ateist sayısı herzaman var olan ideolojidir ama son 150 yılda etkisi görülmüştür : % 15 3.

Budislikse : %13 le 4.

Not:Budist lik te inançsız olarak nitelik kazanmış bir dindir

Ateizm le budistlik toplanınca

Ateizm %15 + Budizm + 13 = %28 le 2. oluyor.

Dikkatinizi çekmek istediğim nokta var.

1900'de yüzde 0.2 olan ateist sayısı bu tarihte %28 oluyor.

Ve sadece 108 yıl da korkunç bir yükseliş var.

Şu soru geliyor aklıma yoksa dünyadan yavaş yavaş allah yok olmaya muhtaçmı kalıcak

http://www.ateistfor...?showtopic=9239

bunun çeşit çeşit cevapları var dostum ben sadece bitanesini söyliyim sana

kıyamete yakın müslümanlar azalacak dinsizlier artacak. ve peygamber efedimizin 14 asır önce söyledigi ahir zamanındayız. ve şöyle buyuruyor ben ödükten 14 asır sonra ahir zamanıdır Kur'an'dan bir resim, islam'dan bir isim, Müslümandan bir cisim kalacak.

Ecnebiler çoğalacak ve müslümanlara galebe edecekler.

Bir Müslüman koyundan daha âciz olacak, hor ve hakir görülecek. (bunu cok görüyoruz)

Cemaatin inanacı zayıf, ibadeti taklit olacak, hafızlar çok ama âlim bulunmayacak.

daha bunun gibi birsürü güzel hadisleri var ilgi duyan varsa yazarım

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bir kere yazmıştı bu yazıyı,Tekrarlıyımda saçlarınızı önünüze dökiyimde görün saçınız akmı karamı.

Hüseyin adında bir arkadaşım vardı.

Hanımı geçici görevle Almanyaya gelince oda hanımına arkadaşlık yapmak için hanımıyla birlikte gelir.

Kölnden tirene biner.bir kompartumana yönlenir açar kapıyı içeri girer.

İçerde bir Alman kadın vardır elindeki kıtabı okumaktadır

Hüseyinbeg Gutentag der ve yerine oturur.

Kadında ne ses nede soluk vardır.

Hüseyin kadını konuştursun deye HİÇ KUR,AN okudunuzmu der.

Kadın kafasını kaldırır Hüseyine şöyle bir bakar ve şu kısa cümleyi kullanır.

OKUMAMA GEREK VARMIKI der ve tekrer kıtabını okumaya başlar Taaaaaaaaaaaaaaaa Frankfurta kadar.?

İnerkenene Hüseyine dönüp bakmaz bile.

Hüseyin hocanın yorumu.Kıtabınız faydalı bir kıtap olsaydı ilk önce size olurdu faydası.

Size faydası olmayan kıtabın bize ne faydası olabilirki kadın demek istedi .

Dedim hocam haklı degilmi?

Bir yerde haklı dedi.Bende bir yerde degil her yerde haklı kadın deyince yok anasının dini dedi.

Bir inek bol süt verirse

Her yıl doğurursa ,o inek iyi inektir.

Bir inek az süt verirse

birkaç yılda bir doğururs

ardından geçenlere çifte atıp bacaklarını kırarsa

Çözüldügünde ortalığı birbirine katarsa.

O inek yaramaz bir inektir.

Onun faydası degil zararı dokunur.

Sen onu istedigin kadar övsende o odur.

Mehemmet emmi tek bir yerde doğruyu söylemiş.

Benden 30 yıl sonra ıslam alamında FİTNE

çıkacak,müslümenler birbirlerini öldürecekler.

Gerçi diger Arap dinleride öyleya.

Araplar FELSEFELERİ BOZUK ınsanlardır.

DİNLERİNİ DÜŞMANLIKLARLA BEZETİP DONATMIŞLARDIR.

Onlara uyanlarda aynan onlar gibi olmuşlardır.

Türkiyede din kavgasının çok az olmasını Atatürke borçluyuz.

Ama DİNCİ ve KİNCİ hökümetler Türkiyeyide Arap ülkelerine tıpa tıp benzetmelerine az kaldı.

Islamı engüzel anlatan şu ıslamı terimdir.

Din AKIL işi degil , NAKIL işidir.

Yanı Islamda AKIL kullanılmaz ,Arab ne yazmışsa ona KESİN uyulur.

Bu yönde birçohda ayat vardır kur,anda.

GAZ ALI FELLEHİ diyürki müslümenin FAZLA ahla gereksinimi yohdur kıtabı ekberinde.Çünkü kur,anda ne yapacağı yazılıdır.

Müselmanların BATMALARINADA bu tip kelleler nedendir.

Görüyürsünüzkü,batılılar her gün birşey bulup çıharıyorlar ınsanlıh yararına.

Müslümenlerse hergün birşey yumurtlıyorlar kendileri ve ınsanlıh zararına.

Eccig bekleyin ,müslümenleriK FAKRU ZARURAT içinde neden olduhlarını Erzurumlu İsmail Hakkıdan ohuyacahsınız.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Islamcilar neden gelismeye ilerlemeye acik degiller...

Yok armstron musluman oldu, yok kusto imana geldi, yok fransa islam cumhuriyeti oldugunu acikladi... hikayeleri bitmez de o yuzden.

Halbuki hikaye anlatmayi birakip; benim dinimde kadin neden dovuluyor, dunya neden dosek gibi duz tarif ediliyor, kolelik cariyelik gibi insanligin yuz karasi olgular neden her iki ayetten birinde geciyor, hos goruluyor, tesvik ediliyor diye sormazlar, soramazlar. Halbuki bunlari bir kendilerine sorsalar, dinlerini biraz cekip cevirseler, yuzune bakilir hale getirseler, bizim caminin kokusmus halilari gibi birakmayip yikayip paklasalar, bu hikayeleri anlatmalarina gerek kalmayacak. Belki daha fazla insana cekici gelecek islam. Muslumanlar new age akimlara kapilip gitmeyeceklerde, caminin temiz kokan halilarina daha cok secde edecekler.

Ama iste bunu anlayacak kafa nerde? He koclar he, kustoda muslumandi zaten he...

Sitelerde Paylaş

bunun çeşit çeşit cevapları var dostum ben sadece bitanesini söyliyim sana

kıyamete yakın müslümanlar azalacak dinsizlier artacak. ve peygamber efedimizin 14 asır önce söyledigi ahir zamanındayız. ve şöyle buyuruyor ben ödükten 14 asır sonra ahir zamanıdır Kur'an'dan bir resim, islam'dan bir isim, Müslümandan bir cisim kalacak.

Ecnebiler çoğalacak ve müslümanlara galebe edecekler.

Bir Müslüman koyundan daha âciz olacak, hor ve hakir görülecek. (bunu cok görüyoruz)

Cemaatin inanacı zayıf, ibadeti taklit olacak, hafızlar çok ama âlim bulunmayacak.

daha bunun gibi birsürü güzel hadisleri var ilgi duyan varsa yazarım

Bi karar verin artıyormusunuz azalıyormusunuz

Sitelerde Paylaş

Şimdi hesap yapalım

2007 haziran aynına göre dünya nüfusu

6 640 000 000 kişi.

Şimdi inanç sistemlerine bakalım

yukarda gördüğünüz alıntıda görmüşsünüz yazıyı araştırmaya göre.

Hristiyan sayısı %33

Müslüman %19

Ateist sayısı %15

Budist sayısı %13

Diğer dinlerin sayısı %20

Hristiyanlık 2008 yıllık bir din %33 le o önde

İslam 1400 yıllık bir din %19 la 2.

Ateist sayısı herzaman var olan ideolojidir ama son 150 yılda etkisi görülmüştür : % 15 3.

Budislikse : %13 le 4.

Not:Budist lik te inançsız olarak nitelik kazanmış bir dindir

Ateizm le budistlik toplanınca

Ateizm %15 + Budizm + 13 = %28 le 2. oluyor.

Dikkatinizi çekmek istediğim nokta var.

1900'de yüzde 0.2 olan ateist sayısı bu tarihte %28 oluyor.

Ve sadece 108 yıl da korkunç bir yükseliş var.

Şu soru geliyor aklıma yoksa dünyadan yavaş yavaş allah yok olmaya muhtaçmı kalıcak

http://www.ateistfor...?showtopic=9239

hesabı yanlış yapıyorsun

1900 yılında

müslümanım diyenlerın oranı %12

kafirim diyenlerin oranı %88

2012 yılında

müslümanım diyenlerın oran %23.5

kafirim diyenlerın oranı %76.5

onların hepsi müslüman değil dersen bile buna da kabulum

müslüman müslümanlar da oran olarak artmıştır

Sitelerde Paylaş

yahu arkadaş hadi kedi köpek evrimleşerek oluştu . peki ya evren nasıl güneş nasıl ve en ilginci dünyanın güneş etrafında dönmesiyle yıllar kendi etrafında dönmesiyle gece ve gündüz nasıl olustu. dünyanın güneşe olan uzaklıgı biraz ileri geri oldugunda sıcaktan veya soguktan yaşam olmamasını ayarlayan gücü hicmi düşünülmüyor. ateist kardeşlerim

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Diyelimki hahlısında,sende hiç düşünmüyürmüsün MUAZZAMLALAR MUAZZAMI bir gücün Araba garı ayarlamayacağını.

E Mehemmet senin bir garıya daha ihtiyecin var demeyecegini.Sen önce kolay sorulara yanıt düşünmezken burnunu çoh böyyük işlere sokuyorsun. Ne diyur Mehemmet güneşin batmasına ,Allaha secdeye gitti.Ahlınız fikriniz birşeylerin önünde egilmekınsanları eymek.

Dik durun birez DİK.

dedeniz

Sitelerde Paylaş

yahu arkadaş hadi kedi köpek evrimleşerek oluştu . peki ya evren nasıl güneş nasıl ve en ilginci dünyanın güneş etrafında dönmesiyle yıllar kendi etrafında dönmesiyle gece ve gündüz nasıl olustu. dünyanın güneşe olan uzaklıgı biraz ileri geri oldugunda sıcaktan veya soguktan yaşam olmamasını ayarlayan gücü hicmi düşünülmüyor. ateist kardeşlerim

Herşeyide biz açıklıyoruz sizi gidi beleşçiler. herşeyde bi muhteşemlik görüyorsun. Şunlarda da bul muhteşemlik

http://bilgehanbengi.blogspot.com/2008/10/dandik-tasarm.html

http://bilgehanbengi.blogspot.com/2008/12/dandik-tasarm-ii.html

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Müslümanlar ,Yaşar Nörüyü ve Muhammet ıkbalı dinleyip KUR,ANDA temizlik yapmazsalar(REFORM)geleceği iyi olmayacaktır.TEHDİT ve ZORLAM , AŞAĞILAMA ayatları ınsanları kendinden uzaklaştıracaktır. Şu ankı durum kur,anın duvarda asılı durduğundan ileri gelmektedir.

Artık İNTERNET sayasında KUR,AN duvardan inmiş sayılır.O halk tarafından o oknunca din adamların neçe ayatları sakladıklarını çoğunu hiç ağızlarına almadıklarını,bir kısmını budayıp bir kısmınıda ekleyerek verdiklerini anlayacaktır.İşte o zaman dananın guyruğu kopacaktır.

Muhammat Ikbalın sözleri yabana atılacak gibi degil.

Ama ne yazıhkı degerini bilende pek yok.

tolonMüslümenler şişirilen YOBAZLARIN peşine kanalize edilmektedir.

Sitelerde Paylaş

Sadece Fransa değil diğer gelişmiş denilen ülkelerde de İslama yöneliş var. Bununla övünmüyorum, bizimkiler bozulurken başkaları düzeliyor..

Onların İslama geçiş nedenlerinin başında müslümanlarla olan yakınlaşmalarıdır. Önyargıları yıkıp onlarla tanışanlar ne kadar çıkarsız ve insancıl olduklarını gördüklerinden İslama yöneliyorlar. Maddiyatın içinde boğulmuş mutsuz bir çoğunluk var. İslama yönelişler artacaktır gelişmiş ülkelerde..

Sitelerde Paylaş

Ben sana link verdim bi bak bakalım şurası yanlış, abartıyorsunuz falan de.

Ağız kavgası mı yapıyoruz

baktım. abandistin işe yaramadıgı söylenmiş. oysaki 2011 yılında apandistin kesin olarak sindireme katkısı oldugunu ve faydalı barkterileri depoladıgı ıspatlanmıstır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...