Jump to content

ISLAM VE TERÖR

Recommended Posts

Senin çapın yetmez bunları idrak etmen için aslanım !

İblisin de bir EBCED'i yani bir sayı ve harf sistematiği var. Her gördüğün bokla da ortaklık kurma, MegaByte'ını yesinler senin.

Tek soru:

Neden ikiz kule saldırısı 11 eylül(9cu ay). Amerikalılar ayı önceden yazarlar; yani 9/11. 911 neyin numarası? Onlarda acil polis çağrı merkezi telefon nosu. Dediğim gibi iblisin ebcedini anlamak için senin çapın az gelir.

AKP'yi ne zaman kurdular?

2001 yılında

Kendi ikiz kulelerine ne zaman saldırı düzenlediler?

2001 yılında

Bu ikisini de aynı güçler planlıyor.

Senin bilmediğin o kadar çok şey var ki. Okumadan yobaz yobaz akşama kadar Allah yok diye çığır. Biz sürekli ilmimize ilim katalım; sen aynı şeyleri papağan gibi tekrarla. Papağanlar bile sollayacak seni yakında; sen böyle yerinde sayarsan.

Sen kaç yaşındasın? Bir yerde 30'dan sonra müslüman oldum dedin ama atıp tuttuklarına bakılırsa 15 yaşında ergensin..
Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sen kaç yaşındasın? Bir yerde 30'dan sonra müslüman oldum dedin ama atıp tuttuklarına bakılırsa 15 yaşında ergensin..

Teyze,

Senin kadar yaşlı değilim ama; şahsi bilgilerimi fazla ifşa etmekten hoşlanmam, 30'undan sonra hakkını vererek tam anlamıyla müslüman oldum dediysem doğrudur; tekrar teyit etmiş olayım burada.

Sitelerde Paylaş

Bu İslamcı denilen gruplara baksanız zaten gavurdan çok Müslüman öldürdüklerini fark edersiniz.

Bu yorumun altına imzamı atarım.

Tebrikler arkadaşım. Allah bazılarının gözünü çoktan açmış; daha da artırır inşallah.

tarihinde Karınca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Teyze,

Senin kadar yaşlı değilim ama; şahsi bilgilerimi fazla ifşa etmekten hoşlanmam, 30'undan sonra hakkını vererek tam anlamıyla müslüman oldum dediysem doğrudur; tekrar teyit etmiş olayım burada.

Teyze, yenge, ne bu abukça kelimeler? Siz müslüşler karşısındaki bayan özellikle ateist ve dediklerinize cevap verecek kapasitedeyse ya asılır, ya belaltı vurur, ya cins cins kelimelerle alt ettiğini sanır, yazdıklarınızdaki rezilliği ifşa edince bu ucuz kelime ve numaralkarınız sizi daha da ele veriyor, kapasitesizler sizi. Eğer dediğin gibiyse teyzen olamayacak yaştayım zaten, ama inandıramazsın bu saatten sonra, her yazdığın saçmalığın daniskası..
Sitelerde Paylaş

mesela öldürülen pakistanlı bir kafirdir ama sen müslüman öldürüldü diye düşünürsün

öldürülen düşmanımız şiilerdir onların askeri polisidir medya sana bunu böyle göstermez

veya bazen kafirler bombayı yerleştirmiştir ve müslümanların üzerine atmıştır

veya birisi bir hata yapmıştır yanlış bir anda bombayı patlatmıştır veya bomba erken patlamıştır medya onu büyük bir mesele haline getirip uzun uzun göstermiştir

veya bu cihat edenler arasında bir grup hariciliğe kaymıştır medya onu alıp tüm mücahitler üzerinden genelleme yapmıştır vs

Sitelerde Paylaş

Teyze, yenge, ne bu abukça kelimeler? Siz müslüşler karşısındaki bayan özellikle ateist ve dediklerinize cevap verecek kapasitedeyse ya asılır, ya belaltı vurur, ya cins cins kelimelerle alt ettiğini sanır, yazdıklarınızdaki rezilliği ifşa edince bu ucuz kelime ve numaralkarınız sizi daha da ele veriyor, kapasitesizler sizi. Eğer dediğin gibiyse teyzen olamayacak yaştayım zaten, ama inandıramazsın bu saatten sonra, her yazdığın saçmalığın daniskası..

Tamam yeğenim, ona göre dikkate alırım bundan sonra.

Sitelerde Paylaş

Zaten İslamın binlerce düşmanı varken bir de kendi aralarında çeşitli mezhep kavgalarına tutuşmaları ne derece doğru? Bunu yaparak resmen onların ekmeğine yağ sürmüş olmuyorlar mı?

Hiçbir güç tek başına tüm dünyaya kafa tutamaz. Bu yolda ilerleyebilmesi için çeşitli geçici müttefiklere ihtiyaç duyar. Ama tüm bu İslamcı gruplar bu şekilde burnunun dibine gittiği sürece zor gibi gözüküyor.

Sitelerde Paylaş

Benim Adımda Mustafa Büyük yani MB bendemi masonum şimdi...

Her şeyle ortalık kurup sulandırmayın. Ben ayarlananları söylüyorum.

Örneğin Şimdi 11 eylülde doğan kişi de mi mason ZİOnist, soruyorum ZİObelle? Sende biraz idrak genişliği görüyordum ama çuvalladın şimdi, düştün gözümden.

tarihinde Karınca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zaten İslamın binlerce düşmanı varken bir de kendi aralarında çeşitli mezhep kavgalarına tutuşmaları ne derece doğru? Bunu yaparak resmen onların ekmeğine yağ sürmüş olmuyorlar mı?

Hiçbir güç tek başına tüm dünyaya kafa tutamaz. Bu yolda ilerleyebilmesi için çeşitli geçici müttefiklere ihtiyaç duyar. Ama tüm bu İslamcı gruplar bu şekilde burnunun dibine gittiği sürece zor gibi gözüküyor.

o çeşitli mezhepler cehennemlik mezheplerdir ve ya direk kendileri ya da batılıların maşaları olarak islamıın karşı cephesinde yer alıyorlar

ikinci söylediğine katılıyorum düşmanları doğru zamanda karşımıza almak geçici müttefikler kurmak zaten peygamberimizin de sünnetidir.ama şunu da bilelim ki yine peygamberimizin dediği gibi 73 fırkadan sadece bir fırka kafirlerle mücadeleye devam edecek diğerleri o gruba yardım etmeyecek

Sitelerde Paylaş

Başlarım yeğenine, bırak bu mahalle delikanlısı ağzını, böyle yazınca dahamı inandırıcı olduğunu sanıyorsun? Komedisin resmen.

Yeğenim bak git !

Yakışıyor mu böyle laflar kız çocuklarına. Bu da sana son yazım olsun bu başlıkta.

Sitelerde Paylaş

Bu İslamcı denilen gruplara baksanız zaten gavurdan çok Müslüman öldürdüklerini fark edersiniz.

Bu yorumun altına imzamı atarım.

Tebrikler arkadaşım. Allah bazılarının gözünü çoktan açmış; daha da artırır inşallah.

Evet işte ikinizde ne olduğunu gösteriyorsunuz bu dinin, niye hem gavur derler bu müslümanlar ama niye gavurların masalarından aldıkları güçle birbirini bombalarlar? Bu din kaypağın önde gideni çünkü, peygamberinizde sıkışınca senin dinin sana benim dinim bana demiş sıvışmış, güçlenince katliamlara başlamış, bu kaypak dinden hayır gelmeyeceğine göre bu aptal dine tabi olanlar anca böyle gavur dediklerine hem gavur der hemde onların verdiği güçle asalakça işlerini hallederler, ve sen Carvantes çok doğru dedin burda, sizin dininize göre gavurun katli vaciptir değil mi? Dininiz bunu emrediyor, 1400 yıldır adam olamadılar olamazlar da kurana tabi oldukları sürece, millet marsa gidiyor siz gavurdu şuydu buydu diyerek insanların katlinin hayaliyle yanıp tutuşuyorsunuz, bu olanlar bir yerde müstehaktır sizlere, batı aydınlanmasaydı ve güçlenmeseydi, yağma talanlarınızla katletmediğiniz toplum, köle cariye etmediğiniz insan kalmazdı sırf müslüman değil diye..
Sitelerde Paylaş

Senin çapın yetmez bunları idrak etmen için aslanım !

İblisin de bir EBCED'i yani bir sayı ve harf sistematiği var. Her gördüğün bokla da ortaklık kurma, MegaByte'ını yesinler senin.

Tek soru:

Neden ikiz kule saldırısı 11 eylül(9cu ay). Amerikalılar ayı önceden yazarlar; yani 9/11. 911 neyin numarası? Onlarda acil polis çağrı merkezi telefon nosu. Dediğim gibi iblisin ebcedini anlamak için senin çapın az gelir.

AKP'yi ne zaman kurdular?

2001 yılında

Kendi ikiz kulelerine ne zaman saldırı düzenlediler?

2001 yılında

Bu ikisini de aynı güçler planlıyor.

Senin bilmediğin o kadar çok şey var ki. Okumadan yobaz yobaz akşama kadar Allah yok diye çığır. Biz sürekli ilmimize ilim katalım; sen aynı şeyleri papağan gibi tekrarla. Papağanlar bile sollayacak seni yakında; sen böyle yerinde sayarsan.

Sanıyorum vakit darlığından önemli bir detayı atlamışsın.

Birleşmiş Milletler: BM

İblis dediğin, Arap mitinde tanrıya "ben senden başkasına secde etmem" diyen onurlu bir melek. Sıkıntı sizin tanrıda. İnsan daha ortada yokken "benden başka kimseye secde etmeyeceksiniz" derken, sözünün arkasında duramayan bir tip.

Okumak iyidir hoştur.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
  • 4 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...