Jump to content

Kur'an ve Ateizm İlişkisi

Recommended Posts

Olmadığına göre havanda su dövmeye gerek yok. Sen kendini böyle mi avutuyorsun yoksa?

Bir de bunu ciddi ciddi söylüyorsun. Masalları ciddiye almamı beklemiyorsun herhalde. Elinizde masallardan, "o öyle demiş, bu böyle demiş"ten başka hiç bir şey yok.

Ben seni avutmaya çalışıyorum..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Eee, ne olmuş? Sen sonsuza kadar yaşayacak mısın yani?

Ben bunun farkındayım ve sonsuza kadar yaşamak istemem. Ama sen istersin gibi..

İstediğine inan veya istediğinle avun farketmez sonuçta "kontrolün dışında" olarak öleceksin. Gücün yetiyorsa bence kafanı buna yoğunlaştır ve neden senin elinde değil tüm bu olanlar?

Sitelerde Paylaş

İstediğine inan veya istediğinle avun farketmez sonuçta "kontrolün dışında" olarak öleceksin. Gücün yetiyorsa bence kafanı buna yoğunlaştır ve neden senin elinde değil tüm bu olanlar?

Sen ölmeyecek misin? Muhammed'e inandın diye sonsuza kadar cennette hurilerle alem mi yapacağını sanıyorsun?

Sitelerde Paylaş

Sen ölmeyecek misin? Muhammed'e inandın diye sonsuza kadar cennette hurilerle alem mi yapacağını sanıyorsun?

Ben Şeb-i Arûs olarak görüyorum ölümü.. Saydığın şeyler senin ne kadar maddeci ve nefsine düşkün olduğunu çok açık gösteriyor. sizin sorununuz bu zaten. Nefsiniz size hükmediyor ve herşeyi azgın arzularınıza göre görüyorsunuz.

İyi geceler sürrealist sağduyu :D

Sitelerde Paylaş

Ben Şeb-i Arûs olarak görüyorum ölümü.. Saydığın şeyler senin ne kadar maddeci ve nefsine düşkün olduğunu çok açık gösteriyor. sizin sorununuz bu zaten. Nefsiniz size hükmediyor ve herşeyi azgın arzularınıza göre görüyorsunuz.

İyi geceler sürrealist sağduyu :D

Düşlediğin cennetteki memeleri yeni çıkmış huriler hologram mı yani?

Sitelerde Paylaş

Asıl cennet beklentin ile sonsuza kadar yaşamayı isteyen ve onu garanti altına almak için bu dünyada ne varsa elinden geleni yapan sensin. Bilakis sonsuza kadar yaşama isteğin yüzünden bunu yapıyorsun. Hiçbir canlı yoktur ki içinde yaşama isteği, yaşabildiği kadar yaşama isteği olmasın. Üreme dürtümüz, kendimizden olan aşırı sevgimiz bile bundan, yaşama isteği, gidebildiği yere kadar belki sonsuza kadar. Gelip burada ben istemem deme yalancı olma, en büyüğünden! Pinokyo derler insana. tarihinde ButterflyT tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...