Jump to content

Alevileri Boğazlamaya Geldik

Recommended Posts

• İleti 205
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İşte böyleee,

İşte kuranın ruhu.

Müslümen olmayanlar pisliktir.Tevbe28.

Ben Avrupanın yarıdan çoğunu dolaştım,

Balkanlardan

Yunanıstan hariçTürkiye dahıl bu ülkelerden daha pis başka bir ülke görmedim.

Ne muazzam bir ayat.

Bakınız müselmanların kıtabının bir ayatında müslümanların Allahı ne diyür.

i Biz dileseydik, her benlige hideyetini elbette verirdik.(durun bahalım acaba kimini hideyete erdirirken kimini neden hideyete erdirmemiş hele bir görek)

Ben kendime söz verdimişimdir.ve demişimki,

Yemin olsunku CEHENNOMU tamaman CİNLERDEN ve ınsanlardan dolduracağım.

(Allaha bahın hele dur yere yemin ediyür,yemin etmeden yapamıyormu?Araplar çoh yalan söylediklerinden çohda yemin ederler.Yeminin anlamıysa Allah şahadımdırkı.

Pekiii demekki Allahdan daha büyük bir başka Allah varkı Arabın Allahı onun üzeriğne yemin ediyür.

Böyle SAÇMALIKLARI ancak kureyşli Araplar yapabileceginden Kuranında ketipleri kimler olduğu bu ayatlardan anlaşılıyort.

Heriflerdeki cürete bahın Allah adına ne numaralar çeviriyürler.

Birde demezlermi Allahdan gorhun.

Biz neden gorhalımkı ,GORHMASI gereken birisi varsa oda sen ve yardımcılarının olması gerekmezmi KANKACIĞIM.

Biz Tanrıya İFTİRE etmiyürüz edenler gorhsun.

Dede Tolon

Sitelerde Paylaş

Mushaf orada Müslümanlığı Beşeri müslümanlık olarak kabul etmiyor.Nefsin yani ruhun Müslümanlığından bahsediyor.Ruhunuz şayet Beşeriyetinize teslim olup Ruh ve Beden bütünlüğünü kazanmışsanız Ruhen Müslüman olmuşsunuzdur.ve Yaşamda Emeklerinizin karşılığını alırsınız.Yok Bunu yapamıyorsanız şayet İstediğiniz kadar ağzınızla Müslümanım deyin,İstediğiniz kadar İbadet yapın Mushafın bahsettiği Müslüman değilsiniz.Ve Emeklerinizin boşa çıkmasından ,Başarısızlıklarınızdan dolayıda Kendfi ruhunuzu lanetlersiniz.Oda Allahın Ruhunuza lanetinin ta kendidir.Mushaf başkalarına hitap etmez.Kendinden kendine hitap tarzıdır.Benim anlayış ve inancım budur.Ve sadece bana has değildir..

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Gerçekci,sen bu adı degiştirde Gerçeksiz adını al.

Senin anlattıkların KAFDAĞI masalları.

Insanları olmayan şeylerle Tanrıyıda araya katıp kandırmak ınançsızlığın dik alasıdır.

Yaratangüç hiç kimsenin

Kahyası

Sekreteri

Dünür başısı

Şusu

Busu degildir.

O ınsana yalnız USU vermiştir.

Onunla ınsan hiçbir şeye gerek duymadan YAŞAMINI kolaylaştırır ve hızlandırır mutlu olabilir.

Başımızı bir BATIYA

Birde DOĞUYA çevirip bakmak yeterlidir.

Fazla KAFDAĞI masallarına gerek yoktur.

tolon

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Gerçekci,sen bu adı degiştirde Gerçeksiz adını al.

Senin anlattıkların KAFDAĞI masalları.

Insanları olmayan şeylerle Tanrıyıda araya katıp kandırmak ınançsızlığın dik alasıdır.

Yaratangüç hiç kimsenin

Kahyası

Sekreteri

Dünür başısı

Şusu

Busu degildir.

O ınsana yalnız USU vermiştir.

Onunla ınsan hiçbir şeye gerek duymadan YAŞAMINI kolaylaştırır ve hızlandırır mutlu olabilir.

Başımızı bir BATIYA

Birde DOĞUYA çevirip bakmak yeterlidir.

Fazla KAFDAĞI masallarına gerek yoktur.

tolon

Ne deyon sen? Allah insana US vermiş başka şeyede gerek yok deyon! Bu değilmi dediğin?

Var efendim.Sırf akılla hiç bir şey olamaz.Şayet Ruhuna hakim olamazsan.İstediğin kadar güçlü kuvvetli ol benden şayet sende Yürek yoksa bir güzel sopayı yersin değilmi?Nedeeni kas güçsüzlüğün değil ama Yürek değilmi? Nedir O Yürek? İstediğin kadar ÖSS imtahanına çalış!Şayet Kendine güvenin yoksa bir yığın işlem hatası yaparsın ve istediğin puanı alamazsın.Nedeni Çalışma eksikliği yada US değil .Güvensizlik! değilmi? One peki Yüreksizlik değilmi?Peki O nedir TEREDDÜT değilmi?Bak Çanakkaleli Seyit onbaşı 225 kg ramlık gülleyi terk başına kaldırdı topa koydu ve İngiliz zırhlısını nalladı! Peki O gülleyi nasıl kaldırdı?Pelivanmıydı yoksa haltercimiydi?Baka Karatenin manası BOŞ EL dir Hiç Usunu biraz yorupta Boş elin ne olduğunu düşündünmü sen?Kolunda tomucuk kadar kas olmayan bir velet çıkıyor On tane kiremiti haşat ediyor!Bak Rufai Dervişine Şiş geçiriyor boğazından ve damla kan akmıyor! Damla acı duymuyor? Düşün biraz Tolon.Bunlar masal değil.Bunlar KAF DAĞI GERÇEĞİ.(Evet Us çok önemli ama Ruhuna hakim olamadıktan sonra hiç bir işe yaramaz.Al bir güzel salata yap güzel kardeşim!)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...