Jump to content

Alevileri Boğazlamaya Geldik

Recommended Posts

:) Müslümanım diyorsa müslümandır canım. Ne bilelim biz adamın içini? Allah ile kul arasında... :)

Şu lafı gevelemeyin de adam gibi bir cevap verin merak ediyorum.senin mantığınla hareket edersek sünni şii hepsi için aynı şey geçerli. Alevi genel olarak nedir bireysel düşünmeyin kivirmayin.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 205
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

:) Müslümanım diyorsa müslümandır canım. Ne bilelim biz adamın içini? Allah ile kul arasında... :)

Bu da en büyük yalanlardandır. Kitaba göre kimin müslüman olmadığını bilmek çoğu durumda mümkündür, çoğu durumda münafıkı bilmenin mümkün olduğu gibi.

Bu dini evcilleştirmeye çalışan münafık ve kafirlerin uydurması, kitap aksini söyler.

tarihinde koltuk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Neden be!Ben müslümanım diyene, sen hritiyansın mı diyecez. Mesala Ben Ateistim diyene, yok sen müslümansın mı diyelim... :)

Abicim ben demiyorum beeeee senin inanmadığın halde bir şekilde pazarlamaya çalıştığın kitabın diyooooooooooooor.

Büyük abilerin korkularından ve hesaplarından bir türkü tutturmuş. Sen de 10 yıllar boyunca bu türküyü içselleştirmişsin şimdi gerçeği bilmene rağmen bilanço rahatsızlığı sebebiyle beni yoruyorsun.

Sitelerde Paylaş

Şu lafı gevelemeyin de adam gibi bir cevap verin merak ediyorum.senin mantığınla hareket edersek sünni şii hepsi için aynı şey geçerli. Alevi genel olarak nedir bireysel düşünmeyin kivirmayin.

alevilik çok geniş bir perdedir.eğer sen alevi isen söyleşelim.en azından yolunu söylerim.
Sitelerde Paylaş

Bu da en büyük yalanlardandır. Kitaba göre kimin müslüman olmadığını bilmek çoğu durumda mümkündür, çoğu durumda münafıkı bilmenin mümkün olduğu gibi.

Bu dini evcilleştirmeye çalışan münafık ve kafirlerin uydurması, kitap aksini söyler.

sen müslüman değilsin çok açık ve net.
Sitelerde Paylaş

Dabii diyoruz. Saklı gizli kitabınız varsa hergün 2 ayet yazında bilelim neler olduğunu :)

Günlük yaşam açısından değil ama düşünsel ahlak açısından yobazı, tasavvufçunun üstünde tutarım. O kadar yani...

Ah be abim, Aleviliği biliyormusun? Keşke Alevi olabilsen...

Sitelerde Paylaş

alevilik çok geniş bir perdedir.eğer sen alevi isen söyleşelim.en azından yolunu söylerim.

Ben alevi falan değilim. Neden bunca yıllar boyunca katliama ugratilip dışlandığını merak ediyorum sadece.ayrıca sen hangi sıfatla benim yolumu bulacaksın ?

tarihinde Troth tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben alevi falan değilim. Neden bunca yıllar boyunca katliama ugratilip dışlandığını merak ediyorum sadece.ayrıca sen hangi sıfatla benim yolumu bulacaksın ?

allahın insana verdiği inancını seçme özgürlüğünün ,allaha rağmen, inanmayanların ellerinden alma çabası olabilir.
Sitelerde Paylaş

Nesiminin Diri diri dersi yüzüldü, Hallacın başı vuruldu, İsmail maşuki idam edildi, sütçü beşir ağa öldürüldü,Celali isyanında kuyulara dolduruldular...

Daha sayayım mı...

Bir çıkar hesabı işte....

tarihinde bakifani tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...