Jump to content

Müslüman olmak istiyorum ama ...

Recommended Posts

Şartlarım var.

Kitabınızda epey ballandırıla ballandırıla anlatılan cennet hurileri .... İri gözlü, portakal memeli, adet görmeyen, temizlikten kemiğinin içindeki iliği görülen, atlastan tülbent vs ... Bu kadınlardan en az 700 tane istiyorum ve hiç birisini paylaşmak istemiyorum.

Bunun dışında;

Sylvia Saint, Gianna Michaels, Sasha Grey, Sophie Dee (Bu kesinlikle), Katja Kassin, Abbey Brooks, Stoya, Alexis Texas, Brianna love, ve Britney Amber öldükleri zaman, ruhları ve bedenleri, cennette ve cehennemde benim olacak. Hiç kimse dokunmayacak.

Madem iş hep tornadan frezeden gidiyor, benim şartlarım da böyle olur.

tarihinde enjeksiyon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şartlarım var.

Kitabınızda epey ballandırıla ballandırıla anlatılan cennet hurileri .... İri gözlü, portakal memeli, adet görmeyen, temizlikten kemiğinin içindeki iliği görülen, atlastan tülbent vs ... Bu kadınlardan en az 700 tane istiyorum ve hiç birisini paylaşmak istemiyorum.

Bunun dışında;

Sylvia Saint, Gianna Michaels, Sasha Grey, Sophie Dee (Bu kesinlikle), Katja Kassin, Abbey Brooks, Stoya, Alexis Texas, Brianna love, ve Britney Amber öldükleri zaman, ruhları ve bedenleri, cennette ve cehennemde benim olacak. Hiç kimse dokunmayacak.

Seviyen bu kadarmı düştü. Yazık

Sitelerde Paylaş

Seviyen bu kadarmı düştü. Yazık

Seviyeden pek bahsetme sen ... :)

İlk mesajımın sonunda dediğim gibi, sizde olay hep torna freze üzerinden olduğu için böyle bir istekte bulundum. Huriye pompa uğruna iman eden de sizsiniz, intihar eden de sizsiniz, gelmiş seviyeden bahsediyorsun :)

Sitelerde Paylaş

Şartlarım var.

Bunun dışında;

Yoktan var edileceksin, türlü nimetlerle donatılacaksın, bir de inanmak için şart koşmaya cüret edeceksin. İronin de en az fikirlerin kadar saçma.

Seviyeden pek bahsetme sen ... :)

İlk mesajımın sonunda dediğim gibi, sizde olay hep torna freze üzerinden olduğu için böyle bir istekte bulundum. Huriye pompa uğruna iman eden de sizsiniz, intihar eden de sizsiniz, gelmiş seviyeden bahsediyorsun :)

Senin değiminle ''huriye pompa uğruna iman etmek'' senin zihniyetini gösteriyor; zira kişinin fikri neyse zikri odur ki ''isteklerinden'' bunu anlamakta güçlük çekilmiyor. Dünya üzerinde intihar edenlerin yüzdesine bakarsan tamamına yakınının inançsız insanlardan oluştuğunu görürsün. Allah'a tam inanan intihar etmez; ümitsizlik inanç sorunundan gelir. Bu kadar çok bilmeyip nasıl bu kadar çok konuşabiliyorsun hayret ediyorum. Araştır, mantıklı ol biraz.

Sitelerde Paylaş

Ne şirki, şakko ...

Ben malı senden değil, Allahınhan istiyorum. Burada ne istediğimi belirtiyorum; o kadar.

Hemen cihada hazırsın bakıyorum :)

Bende dalga geçmiştim ama öyle değil mi ? Allaha pazarlık etmek. Şöyle şöyle olursa Müslüman olurum demek..

Ama yine de Allah cennette her istediğimizi vermeyecek miydi ? Şimdi ikimiz de aynı anda stoya'yı istediğimizde, allah hangimize gönderecek bu karıyı ?

Sitelerde Paylaş

Bende dalga geçmiştim ama öyle değil mi ? Allaha pazarlık etmek. Şöyle şöyle olursa Müslüman olurum demek..

Ama yine de Allah cennette her istediğimizi vermeyecek miydi ? Şimdi ikimiz de aynı anda stoya'yı istediğimizde, allah hangimize gönderecek bu karıyı ?

Ne karısı be kam, kadınlık ,huri gibi kavramlar tamamen mütaşabih tir. Yani benzetmedir. Kuran yaşayana var. Yani Diri ye kuran. Ölüye Allah selamet versin denir.

Sitelerde Paylaş

Stoyayı karıştırma, Allah yarattı, Zeus yarattı, Kronos yoğurdu demem, dalarım!!

Saydıklarım benim! Sen başkalarını iste.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...