Jump to content

Tanrı tek ise Tanrının Kutsal Günü Cumartesi mi? Pazar mı? Cuma mı?

Recommended Posts

Bir saat önce, güven yazdı:

Bir yerde okumuştum unutumuşum şu alemi yaratılışı okuyunca aklıma geldi. o melek buradan toprak getirmiş yok bilmem ne vs. çok saçma bir şeydi bulmıyorum şimdi nerde okuduğumuda unutum yanılmıyorsam sexy hurinin sitesinde okumuştum

sex hurimi?  :D  hahaha..islamık sitede sex  nedense? hiç:0_80cbc_37a71a73_L:. şaşırmadım.cennetmi? kerhanemi? belli değil. 

72 huri sexleydiii..

tarihinde agnostik tanrı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 89
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

25 dakika önce, agnostik tanrı yazdı:

sex hurimi?  :D  hahaha..islamık sitede sex  nedense? hiç:0_80cbc_37a71a73_L:. şaşırmadım.cennetmi? kerhanemi? belli değil. 

72 huri sexleydiii..

Sexy huri dinci deyildi,  dinsizdi ayrıca biloğu vardı çok deyerli bir araştırmacı yazardı ilk ateist foormu gördüyüm zamanlarda üye olmadan tarışmalarını okumuştum çok güzeldi sanırım hodri  meydanda tartışması vardır ama sonara bir daha göremedim kayboldu çok taktir etiyim birisiydi. istersen burdan başla okumaya.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, güven yazdı:

Sexy huri dinci deyildi,  dinsizdi ayrıca biloğu vardı çok deyerli bir araştırmacı yazardı ilk ateist foormu gördüyüm zamanlarda üye olmadan tarışmalarını okumuştum çok güzeldi sanırım hodri  meydanda tartışması vardır ama sonara bir daha göremedim kayboldu çok taktir etiyim birisiydi. istersen burdan başla okumaya.

hımmm  :)  bu sexy hurinin erkek olma ihtimali olabilir. yorumlarının bazılarını analiz ettim. hiçte kadına benzemiyor. çok ilginç.

yazılarından insanların erkekmi? yoksa dişimi? olduğunu anlıyabiliyorum. bu konuda eğitim aldım. uzmanımdır. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, agnostik tanrı yazdı:

hımmm  :)  bu sexy hurinin erkek olma ihtimali olabilir. yorumlarının bazılarını analiz ettim. hiçte kadına benzemiyor. çok ilginç.

yazılarından insanların erkekmi? yoksa dişimi? olduğunu anlıyabiliyorum. bu konuda eğitim aldım. uzmanımdır. 

Buna sevindim:lol:

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, agnostik tanrı yazdı:

ahhaaa  yoksa sexy huri  senmisin?  :D  :lol:  yoksa neden?sevinesinki kafayım?yedin hahaha..

Haşa de  ben kim sexy huri kim:lol:kim sevinmezki sen cinsiyet ayrımını yapabilmişin ayrıca eytim almışın ne kaaadar güzel:)yoksa ne sevinecem.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
On 05.11.2012 at 22:38, dejavu0107 yazdı:

Cahillik yapmayıp o kuranı okursan:zebur'u,incil'i,tevrat'ı,Allahın gönderdiğini anlarsın.Ebedi hayatınla oyun oynadığının belki farkına varır aklını başına devşirirsin.

Doğru sapık tanrının sapık tevratını okuduktan sonra ateist değilse de agnostik olmuştum yıllar önce... Sen teyit ettin..:276:

Sitelerde Paylaş

Cahillik yapmayıp o kuranı okursan:zebur'u,incil'i,tevrat'ı,Allahın gönderdiğini anlarsın.Ebedi hayatınla oyun oynadığının belki farkına varır aklını başına devşirirsin.

Doğru sapık tanrının sapık tevratını okuduktan sonra ateist değilse de agnostik olmuştum yıllar önce... Sen teyit ettin..:276:

Sitelerde Paylaş

Sitelerde Paylaş

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...