Jump to content

Gelecek Yeni Dünya Düzeninin Dini

Recommended Posts

Gelecekti dünya düzenin dinin ateizm olduğunu düşünüyorum, şimdiden temelleri;

alt yapısını evrim tarafından sağlanan,

ideal insan tipi ise batılı gibi davranıp yaşamak,

ateist olunca herşeyin tamam olduğuna inanmak

sorgulayarak yaşamak diye yani bilim adamları ne derse ona iman etmek gibi oluşma aşamasında..

Sitelerde Paylaş

Gelecekti dünya düzenin dinin ateizm olduğunu düşünüyorum, şimdiden temelleri;

Gelecekte neden tüm dünya tek inançlı olacak?

islamı ilk ortaya atan çapulcuların döneminde de ''gelecekte dünyadaki tek din islam olacak'' inancı vardı, hristiyanlıkta da aynı şey. Onlar hala geleceği bekliyor.

Hem ''gelecek dünya üzeni'' diye birşey de yok, olmayacak.Dünya bu güne dek hep düzensiz oldu ve tarih hep kaotik ilerledi. Çıkın hayal dünyasından.Bu kafayla geleceğe yönelik hiçbirşey tahmin edemezsiniz.

Sitelerde Paylaş

islamı ilk ortaya atan çapulcuların döneminde de ''gelecekte dünyadaki tek din islam olacak'' inancı vardı, hristiyanlıkta da aynı şey. Onlar hala geleceği bekliyor.

Hem ''gelecek dünya üzeni'' diye birşey de yok, olmayacak.Dünya bu güne dek hep düzensiz oldu ve tarih hep kaotik ilerledi. Çıkın hayal dünyasından.Bu kafayla geleceğe yönelik hiçbirşey tahmin edemezsiniz.

olaya aşağıdakilerle bakıyosun, birde yukarıdakilerle bak.

Sitelerde Paylaş

İnsanlar dinlere inanmayacak. Ya da inanalar çok çok az olacak.

Tüm dünya ülkeleri gelişmiş ülke olacak.

Herkes en azından iki dil bilecek.

Tüm dünya birbiriyle anlaşabilecek.

Tüm vizeler kalkacak. (Çinliler dünyayı istila edecek.:) )

Afrika kalkınacak.

Ama buna daha yüzyıllar var..

Sitelerde Paylaş

Gelecekte bildiğiniz hiçbirşey aynı olmayacak ,kendimizi çok mühim zannedip dünyada hep insan hüküm sürecek gibi yanılgıya kapılıyoruz ,bizimde neslimiz tükenecek tıpkı dinozorlar gibi bizimde yerimize yeni türler türeyecek taki güneşimiz sönünceye kadar böyle devam edecek bu devir teslim.

Sitelerde Paylaş

İyi bir lideriniz yoksa kötü bir çete iseniz, elelmanlarınız profesyonel değilse soygundan sonra hemen yakalanırsınız. İslam toplumları da kötü liderlerle yönetilen mahalle çetesi gibidir. Para ve kız yüzünden birbirlerine girerler. Yani hayal görüyorsunuz.

Bir mehdi gelecek islamı hakim kılacak diyorsanız çooooookk beklersiniz.

Başındakilere söyle amaçlarına ulaşamayacaklar :)

tarihinde Araff tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Asla amacınıza ulaşamayacaksınız,yaptığınız herşey boşa gidecek

B)

Ne sıkıcı insanlarsınız. Kelime dağarcığınızda Yahudi kelimesi kalksa 2nci cümleyi kuramazsınız. Bu kadar yüzeysel, kısır olmaktan sıkılmıyor musunuz?

Ben uyarayım, beyniniz gelişmez, nesiller sonra cümle bile kuramaz hale gelirsiniz. Biraz daha yaratıcı olun, örneğin başınıza gelen felaketleri anlamak için dönüp kıçınıza bakın. Belki de hayali düşmanla kata çizmekten (sanırım böyle deniyordu uzak doğu sporlarında) gerçeği ve hayatı ıskalıyorsunuzdur.

Sitelerde Paylaş

Kutsal kitabı "insan hakları evrensel bildirgesi" olan dindir.

Geleceği beklemeye hiç gerek yok, dünün de, bugünün de dünya düzeni dinidir.

Biz hazırız yeni dünya düzeni savaşı için peki ya SİZ ? B)

Sitelerde Paylaş

Yeni dünya düzeni ne olur bilinmez lakin devletlerin ve dinlerin altında yaşayan insanlar olmamalı artık.

İnsanların mutlu ve huzurlu yaşayabilmeleri için devlet ve din gerekmez...

İnsanları dinle uyutup, silah tüccarlarını zengin eden, masum insanları vatan, millet, sakarya diyerek insanlarla savaştıran sistemin ana parçası devlet değil midir zaten?

Sitelerde Paylaş

Yeni dünya düzeni ne olur bilinmez lakin devletlerin ve dinlerin altında yaşayan insanlar olmamalı artık.

İnsanların mutlu ve huzurlu yaşayabilmeleri için devlet ve din gerekmez...

İnsanları dinle uyutup, silah tüccarlarını zengin eden, masum insanları vatan, millet, sakarya diyerek insanlarla savaştıran sistemin ana parçası devlet değil midir zaten?

Sitelerde Paylaş

Sen hazır falan değilsin yattığın yerden kurtarıcı bekliyorsun. Daha çok bekleyeceksin....Mehdi çok piyasada takıl birinin peşine. Köşeyi dönersin...

Yo beklemiyorum kimin ne halt yediğine bakıyorum.Merak etme sizide bu forumda nasıl uyuttuklarınıda iyi biliyorum.Osmanlıyı nasıl çökerttiklerinide biliyorum.Eğer osmanlıyı çökertmeselerdi onlar bu kadar güçlü olamazlardı hep hainlik hep sahtekarlık.İşin sonunda iyiler kazanacaktır er yada geç...

Sitelerde Paylaş

Yo beklemiyorum kimin ne halt yediğine bakıyorum.Merak etme sizide bu forumda nasıl uyuttuklarınıda iyi biliyorum.Osmanlıyı nasıl çökerttiklerinide biliyorum.Eğer osmanlıyı çökertmeselerdi onlar bu kadar güçlü olamazlardı hep hainlik hep sahtekarlık.İşin sonunda iyiler kazanacaktır er yada geç...

Ben müslüman olarak söyliyimki uyuyan sensin bu mehdi saçmalığını soktunuz islamın içine kalpazan yaptınız milleti. Yattığınız yerden mehdi gelecek kurtaracak diye bekliyorsunuz. Şunuda kafana yazki iyiler değil güçlüler kazanır.

Sitelerde Paylaş

Biz uyuyoruz öylemi ? asıl uyuyan sizlersiniz adamlar her yere sembollerini koyuyorlar burayada koymuşlar şaşırmadım.Hiç bakdınızmı bizim uçak fabrikamızı kim kapatmış ? şuan niye onlara dileniyoruz uyumaya devam edin

fsrzj.jpg

illuminati-logo.jpg

Sitelerde Paylaş

Fantastik edebiyat ve bilim kurgu sizi kötü germiş ve kurmuş. Gevşeyin biraz da zevk almasınlar bari.

Senin adamların Allah'tan daha mı profesyonel?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...