Jump to content

Nineler Soyunuyor, Hadi Bakalım

Recommended Posts

Çok büyük bir kısmı, sadece cinsellikten ve özel yaşamdan oluşan bir kitabın peşinde iman üstüne iman, zikir üstüne zikir yapıyorsunuz. Sebebini biliyorum; Cennetteki huri hayalleri :)

Şuna bir göz atın:

Nur 60: Bir nikâh ümidi beslemeyen, çocuktan kesilmiş yaşlı kadınların, zinetleri (yabancı erkeklere) teşhir etmeksizin (bazı) elbiselerini çıkarmalarında kendilerine bir vebal yoktur. İffetli davranmaları kendileri için daha hayırlıdır. Allah işitendir, bilendir.

Sınırlarını bile bilmediğimiz kooooooooskoca evreni, "OL" deyip yarattı dediğiniz Allahınızın başka işi gücü yok mu, hanımların örtünmelerini, örtünenlere de binbir çeşitli şartla "sen şöyle örtün, sen onu yap, sen bunu yap" vs emirler veriyor?

tarihinde enjeksiyon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çok büyük bir kısmı, sadece cinsellikten ve özel yaşamdan oluşan bir kitabın peşinde iman üstüne iman, zikir üstüne zikir yapıyorsunuz. Sebebini biliyorum; Cennetteki huri hayalleri :)

Evet ben namaz kıldıktan sonra tomurcuk memeli hurileri hayal ediyorum..Bundan sanane ? Madem inanmıyorsunuz neden bu forumun her yerinde huri lafı geçiyor ? Kendiniz şurda iki çıplak kadın görseniz ağızınızın suyu akar.Bu seni neden ilgilendirir ki ?Hem bu lafı diyip üstüne NUR:60 bağlamışın bu nasıl mantıktır ?Senin niyetin belli cennetteki hurileri kullanarak müslümanları zor durumda bırakmaya çalışıyorsun yemezler gidin kumda oynayın.

Sitelerde Paylaş

Şuna bir göz atın:

Nur 60: Bir nikâh ümidi beslemeyen, çocuktan kesilmiş yaşlı kadınların, zinetleri (yabancı erkeklere) teşhir etmeksizin (bazı) elbiselerini çıkarmalarında kendilerine bir vebal yoktur. İffetli davranmaları kendileri için daha hayırlıdır. Allah işitendir, bilendir.

Sınırlarını bile bilmediğimiz kooooooooskoca evreni, "OL" deyip yarattı dediğiniz Allahınızın başka işi gücü yok mu, hanımların örtünmelerini, örtünenlere de binbir çeşitli şartla "sen şöyle örtün, sen onu yap, sen bunu yap" vs emirler veriyor?

Kuran bir müslüman için rehber edinilecek bir kitabdır.Müslüman kuranı kendisine örnek almalıdır.Zira kuran cenabı hakkın bizlere en değerli hediyesidir.Müslümanlar kurana sahip çıktıkca ve onu yaşamaya çalıştıkca doğru yola,refaha erecektir.

Müslümanın yaşantısını ilgilendiren konularda yaratıcının kullarına tavsiyelerde bulunması,kullarına öğüt vermesınden daha doğal ne olabılır kı.

Peki o zaman benden size bir soru yaratıcının kullarına gönderdiği bir kıtabda neler yazmalıydı ? Nelerden bahsedılmeliydi.Sulandırmadan cevap verirsenız iyi olur.

Sitelerde Paylaş

Peki o zaman benden size bir soru yaratıcının kullarına gönderdiği bir kıtabda neler yazmalıydı ? Nelerden bahsedılmeliydi.Sulandırmadan cevap verirsenız iyi olur.

1) Evrensel güzel değerler olmalıydı.

2) Ele aldığı konularda doğru bilgi vermeliydi

3) Baştan savma olmamalıydı

4) Her gün birçok yanlışı çıkmamalıydı

5) İnsanlar arasında nefret tohumları ekmemeliydi

6) Medeni hayatın en basit alanları düzenlerken çok ciddi hatalar yapmamalıydı

7) Matematik bilmeliydi ya da bilmiyorsa o konuya hiç girmemeliydi

8) Tek bir kişinin cinsel yaşamını düzenlemeye yönelik birçok söz olmamalıydı

9) Kitabın bütün dünyası Arabistan'daki çok küçük bir coğrafyayı kapsamalıydı

10) Dünya üzerinde herkese aynı anda ulaşmalıydı

11) Senden akıllı biri tarafından yazılmalıydı

12) Kadınları insan yerine koymalıydı

13) Küfür etmemeliydi

14) Beddua etmemeliydi

15) Şaşırmamalıydı

vs vs vs

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...