Jump to content

Annesi cehennemde olan musluman cennette nasil ebediyen mutlu olacak?

Recommended Posts

He Allah yalancı yani sizi kandıracak, çok mu ihtiyacı var seni kandırmaya ama cübbeli mutlu olsun ailesini yakıyorum ama bilmesin üzülmesin yazık.

Nasıl kandıracak?

Baksana hepsi haberdar.

Uyarmak lazım yukarıyı; içerden birileri bilgi sızdırıyor.

"Allah böyle bir plan yapsa siz nereden bileceksiniz?" diye soran müslüman da çıkmıyor. Nereden çıksın? Kafasızca iman etmişler bir kere.

Allah arşına oturmuş "tüh" çekiyor şimdi. "Ulan Cübbeli Ahmet Hoca" diyor; "yine planı bozdun."

Levh-i Mahfuz'da yazmasaydı çoktan planı değiştirirdi de, yazmış bir kere.

Bunlar bakacaklar analarına, dönecekler tanrılarına "naaah" diyecekler. "Yemezler Allah yemezler."

Sitelerde Paylaş

Nasıl kandıracak?

Baksana hepsi haberdar.

Uyarmak lazım yukarıyı; içerden birileri bilgi sızdırıyor.

"Allah böyle bir plan yapsa siz nereden bileceksiniz?" diye soran müslüman da çıkmıyor. Nereden çıksın? Kafasızca iman etmişler bir kere.

Allah arşına oturmuş "tüh" çekiyor şimdi. "Ulan Cübbeli Ahmet Hoca" diyor; "yine planı bozdun."

Levh-i Mahfuz'da yazmasaydı çoktan planı değiştirirdi de, yazmış bir kere.

Bunlar bakacaklar analarına, dönecekler tanrılarına "naaah" diyecekler. "Yemezler Allah yemezler."

:D :D :D

Sitelerde Paylaş

Annesi veya babasi ya da karisi (kisaca hayatta en sevdigi kisi) affedilemez bir gunah isledigi icin cehennemde zebaniler tarafindan her gun diri diri yakilacak.

Bu durumda musluman kisi, yani sen!

Annecigin oteki tarafta cayir cayir yanarken sen nasil cennetin VIP odasinda hurilerle gonul eglendireceksin?

Babanin veya kardesinin her gun feci bir sekilde ciyak ciyak feryatlar ederek yandigini Sarap irmaklari ve tomurcuk memeli huriler sana unutturabilecekler mi?

Müslümanlar adına bir yanıtta ben vereyim onlara kolaylık olsun.

Cennette anne ve babamızı unutacağız. Ayrıca acı ve üzüntü hislerimiz kaldırıldığından bir şey hissetmeyeceğiz.

Yiyip içip seks yapmaya devam edeceğiz.

Sevdiğini cehennemde olduğunu bilmeyecek. Onu cennette bilecek.

Hadiseyi kafamda canlandırınca çok çirkin bir fotoğraf oluşuyo, hurilerle zevk çığlıkların ile sevdiklerinin feryatları birbirine karışıyor kuscam şimdi.

Bir kişinin neden niçin nasıl Müslüman kaldığını aşağıda görün lütfen buyurun..çekinmeyin.....

İşte O sensin, gerçekle hiç alakası olmayan, nefis şeytanın hezeyanları seni ne hale getirmiş...

Hala da doğruya niyetin yoksa.....

Cehennemin varlığına delil teşkil ediyorsun...

Niyet hayır

Akıbet hayır..

Niyet şer

Akıbet şer..

Sen hangini seçtiğini gör bakalım..

Sitelerde Paylaş

SENİN ANNEN MÜSLÜMANSA,NAMAZ KILIYORSA,KURAN OKUYORSA SEN ANNENDEN RAZI OLURMUSUN.

Soruyu Sexy Huri'ye yoneltmissin, ama haddim olmayarak (benzer bir durumda oldugumdan dolayi) ben de cevap vermek isterim:

Benim annem Muslumandir, 5 vakit namazini kilar, nafile oruclar, namazlar kilar, zikirle fikirle mesgul oluyordur. Hatta ailemin cogunlugu oldukca dine baglidir diyebiliriz.

Ben ELBETTE annemden, babamdan, kardeslerimden raziyimdir, onlara (tabiri caizse) hakkimi helal ederim. Onlar bana cok emek sarfettiler, beni dusunduler, beni en iyisine layik gorduler. Herkes kolaycana dinden vaz gecemez: Cogu insan icin dinsiz bir hayat tasavvur bile edilemiyor. Insanligan asirlar boyu arayip da cevap bulamadigi sorulara (iyi veya kotu) bir cevap sunuyor, insanlara namazla, cemaatle disiplin veriyor, hayatlarina bir ritim, bir nizam veriyor. Zaten inaniyorum ki hicbir ateistin dinin hicbir avantaji olmadigini iddia edemez. Fakat neticede, isin ozune bakacak olursak, din koca bir yalandir.

Lakin, insanlari siniflandiran, "kafir, musluman" ayrimini yapan bir ideolojinin bir bireyi olarak bu soru size gore cok normal, zira siz bu ayrimi yaparsiniz. Muslumanliga gore eger annen, baban kafirse onlarla asla dost olamazsiniz, daima aranizda bir sogukluk, bir mesafe olmasi gereklidir. Mumkun oldugunca az onlarla muhatap olursunuz.

Fakat ben sahsen insanlari dinine, mezhebine, siyasi goruslerine gore ayirmiyorum. Benim icin insanin bu gorusleri kendinedir, hatta beni enterese bile etmiyordur.

Sitelerde Paylaş

Annesi veya babasi ya da karisi (kisaca hayatta en sevdigi kisi) affedilemez bir gunah isledigi icin cehennemde zebaniler tarafindan her gun diri diri yakilacak.

Bu durumda musluman kisi, yani sen!

Annecigin oteki tarafta cayir cayir yanarken sen nasil cennetin VIP odasinda hurilerle gonul eglendireceksin?

Babanin veya kardesinin her gun feci bir sekilde ciyak ciyak feryatlar ederek yandigini Sarap irmaklari ve tomurcuk memeli huriler sana unutturabilecekler mi?

Herşeyi düzmantıkla algıladığınız için Din size hiçbirşey katamaz. Anne, Baba, dede,nine,hala,teyze,amca,yeğen vs vs vs hepsi bu dünyaya ait sanal kavramlar. Anne baba sadece dünyaya gelmek için yaratılmış sebepler. Ayrıca imtihan vesilesidir.

Sen ölüp yok olacağına inanıyorsun ama sevdiklerini bir daha hiç göremeyeceğini hesaba katmıyorsun. İçinde insan sevgisi yoksa diyecek fazla birşey de kalmaz bu konuda.

Ayrıca Evladı ateist olan bir inançlı anne baba zaten bu dünyada cehennemi yaşıyordur.

Sitelerde Paylaş

Herşeyi düzmantıkla algıladığınız için Din size hiçbirşey katamaz. Anne, Baba, dede,nine,hala,teyze,amca,yeğen vs vs vs hepsi bu dünyaya ait sanal kavramlar. Anne baba sadece dünyaya gelmek için yaratılmış sebepler. Ayrıca imtihan vesilesidir.

Sen ölüp yok olacağına inanıyorsun ama sevdiklerini bir daha hiç göremeyeceğini hesaba katmıyorsun. İçinde insan sevgisi yoksa diyecek fazla birşey de kalmaz bu konuda.

Ayrıca Evladı ateist olan bir inançlı anne baba zaten bu dünyada cehennemi yaşıyordur.

Bu kadar mı cennet aşkı gözünüzü kör etmiş.

Sen tüm sevdiklerine nasıl sanal diyorsun?

Demek ki senin sevgin de sanalmış.

Bir de ateistlere kızıyorsunuz her şeyi madde olarak görüyorlar diye.

Size göre ateistler bencillerdir ve sadece kendilerini düşünürler ve kendi keyifleri için her şeyi yaparlar. Ne de olsa her şey madde değil mi?

Oysa bu sözlerinle bencilliğini ve cennet için her şeyden vazgeçeceğini söylüyorsun ve sevgiyi sanal hale getiriyorsun.

annen ve sevdiklerin cehennemde ebedi işkence çekerken sen hurilerin memelerinden şarap içeceksin.

Ondan sonra vicdandan bahsedersiniz utanmadan.

O annene sorsalar senin için kendi cehenneme gider, peki sen onun için ne yaparsın?

Allahına annem cennette değilse ben de yokum diyebilir misin?

Sitelerde Paylaş

Bu kadar mı cennet aşkı gözünüzü kör etmiş.

Sen tüm sevdiklerine nasıl sanal diyorsun?

Demek ki senin sevgin de sanalmış.

Bir de ateistlere kızıyorsunuz her şeyi madde olarak görüyorlar diye.

Size göre ateistler bencillerdir ve sadece kendilerini düşünürler ve kendi keyifleri için her şeyi yaparlar. Ne de olsa her şey madde değil mi?

Oysa bu sözlerinle bencilliğini ve cennet için her şeyden vazgeçeceğini söylüyorsun ve sevgiyi sanal hale getiriyorsun.

annen ve sevdiklerin cehennemde ebedi işkence çekerken sen hurilerin memelerinden şarap içeceksin.

Ondan sonra vicdandan bahsedersiniz utanmadan.

O annene sorsalar senin için kendi cehenneme gider, peki sen onun için ne yaparsın?

Allahına annem cennette değilse ben de yokum diyebilir misin?

Adam Allah'a yalakalik yapmak adina anasini babasini bir kalemde silip atabiliyor.

Sana bana allah adina neler yapabilir. Tahmin bile edemiyorum.

Sitelerde Paylaş

Soruyu Sexy Huri'ye yoneltmissin, ama haddim olmayarak (benzer bir durumda oldugumdan dolayi) ben de cevap vermek isterim:

Benim annem Muslumandir, 5 vakit namazini kilar, nafile oruclar, namazlar kilar, zikirle fikirle mesgul oluyordur. Hatta ailemin cogunlugu oldukca dine baglidir diyebiliriz.

Ben ELBETTE annemden, babamdan, kardeslerimden raziyimdir, onlara (tabiri caizse) hakkimi helal ederim. Onlar bana cok emek sarfettiler, beni dusunduler, beni en iyisine layik gorduler. Herkes kolaycana dinden vaz gecemez: Cogu insan icin dinsiz bir hayat tasavvur bile edilemiyor. Insanligan asirlar boyu arayip da cevap bulamadigi sorulara (iyi veya kotu) bir cevap sunuyor, insanlara namazla, cemaatle disiplin veriyor, hayatlarina bir ritim, bir nizam veriyor. Zaten inaniyorum ki hicbir ateistin dinin hicbir avantaji olmadigini iddia edemez. Fakat neticede, isin ozune bakacak olursak, din koca bir yalandir.

Lakin, insanlari siniflandiran, "kafir, musluman" ayrimini yapan bir ideolojinin bir bireyi olarak bu soru size gore cok normal, zira siz bu ayrimi yaparsiniz. Muslumanliga gore eger annen, baban kafirse onlarla asla dost olamazsiniz, daima aranizda bir sogukluk, bir mesafe olmasi gereklidir. Mumkun oldugunca az onlarla muhatap olursunuz.

Fakat ben sahsen insanlari dinine, mezhebine, siyasi goruslerine gore ayirmiyorum. Benim icin insanin bu gorusleri kendinedir, hatta beni enterese bile etmiyordur.

Sexi hurı benım sorduğum soruya açık yureklılıkle cevap veremez.Çünkü kendısı o kadar islam peygamberi düşmanıdır ki onun dinine tabi olan anası yada babası olsa insan yerıne koymaz.Biz anamız yada babamız veya aıle fertlerımızden bırının ateıst olmasına karşı onu öldürecek yada asacak değiliz asla böyle birşey olmaz.Hatta bu siz ateıstler için de gecerlidir hiçbir ateıstı ınanmadığı için katletmeğe gerek yoktur.Din size tebliğ edilmiştir ister ınanırsınız ister ınanmazsınız o size kalmış.Cezanızı allah verecek zaten bize düşmez bu ceza.Kuran ınkarcı ana baba için bize der kı şayet allah yoluna tabi olmuyorlarsa onlara itaat etme der.Onlara zulmet anan da olsa baban da olsa öldür demez.Yani sizin kastettiğiniz bir durum yoktur islamda.

Sitelerde Paylaş

Sexi hurı benım sorduğum soruya açık yureklılıkle cevap veremez.Çünkü kendısı o kadar islam peygamberi düşmanıdır ki onun dinine tabi olan anası yada babası olsa insan yerıne koymaz.Biz anamız yada babamız veya aıle fertlerımızden bırının ateıst olmasına karşı onu öldürecek yada asacak değiliz asla böyle birşey olmaz.Hatta bu siz ateıstler için de gecerlidir hiçbir ateıstı ınanmadığı için katletmeğe gerek yoktur.Din size tebliğ edilmiştir ister ınanırsınız ister ınanmazsınız o size kalmış.Cezanızı allah verecek zaten bize düşmez bu ceza.Kuran ınkarcı ana baba için bize der kı şayet allah yoluna tabi olmuyorlarsa onlara itaat etme der.Onlara zulmet anan da olsa baban da olsa öldür demez.Yani sizin kastettiğiniz bir durum yoktur islamda.

KURAN VE İSLAMA GÖRE ÇOCUKLARINIZ VE AİLENİZ SİZİN DÜŞMANINIZDIR,

Muhammed diyor ki Ana Baba ve çocuklarını sevmektense bana itaat etmeniz daha önceliklidir.Eşleriniz çocuklarınız düşmanınız olabilir.Onlara karşı kendinizi her an tehlike gelecek diye hazır tutmalısınız. Eşleriniz ve çocuklarınız size ihanet edebilirler onlara çok güvenmemelisiniz.Onlardan Sakının Ana,Baba, Kardeşleriniz ve çocuklarınıza karşı tedbirli olmalısınız.İşte İslam’ın da aile anlayışı yoktur.Eskilerin çocuklarımıza kucağı mıza alıp sevdiğimizde bize neden kızıp ayıp erkek adam çocuğunu sevmez dediklerini daha iyi anlıyoruz.

İşte islamın çocuklarına bakış açısı ve Müslüman çocukların önemi aşağıdaki kuran ayetlerine lütfen bakınız.

Kuran Mal mülkle çocuğu aynı değerde görüyor.Müslümanlar için çocuğun Allahın imtihan etmesi dışında bir gerekliliği yok.Çocuk ve mal size bir şey vermez Allah katında mükafat vardır diye yazıyor.İslam ve Kuranın Çocukları mal olarak düşünen anlayışını ayetlerde görebiliyoruz.Araplar çocuğu mal olarak görmüşler.

Çevrenizdeki Dindarların yani Kurana uyanların neden çocuklarını sevmediklerini şimdi anlayabildiniz mi?

Hoşgörü ve iyilik Din’i dedikleri İslam’ın İnsanın kendi çocuğuna ana babasına ve kardeşlerine bile hoşgörüsü olmadığını aşağıdaki ayetlerde görebilirsiniz.İslam da iyi diye söylenen her şey kocaman yalandan ibarettir.

İşte Kuranda ki ayetler.Bunları ben uydurmuyorum.merak edip bir kuranın Türkçesini okuyun lütfen.

İçindeki olanları gördükçe küçük dilinizi yutma ihtimaliniz var.

TEĞABÜN-14.Ey iman edenler! Eşlerinizden ve çocuklarınızdan size düşman olabilecekler vardır. Onlardan sakının. Ama affeder, hoş görüp vazgeçer ve bağışlarsanız Allah çok bağışlayandır,çok merhamet edendir.

TEĞABÜN-15.Mallarınız ve çocuklarınız ancak birer imtihandır; Allah katında ise büyük bir mükâfat vardır.

TEVBE SURESİ-23.Ey iman edenler! Eğer küfrü imana tercih ederlerse, babalarınızı ve kardeşlerinizi bile dost

edinmeyin. İçinizden kim onları dost edinirse, işte onlar, zalimlerin ta kendileridir.

MÜNAFIKUN-9.Ey iman edenler! Mallarınız ve evlatlarınız sizi, Allah’ı zikretmekten alıkoymasın.

MÜMTEHİNE-3.Yakınlarınız ve çocuklarınız size asla fayda vermeyecektir.

MÜCADELE-22.Allah’a ve ahiret gününe iman eden hiçbir topluluğun, babaları, oğulları, kardeşleri yahut kendi soy-sopları olsalar bile, Allah’a ve peygamberine düşman olan kimselere sevgi beslediğini göremezsin.

Anan,Baban,kardeşlerin,çocukların,akrabaların,Milletin,halkın seninle aynı inanışta aynı görüşte aynı anlayışta olmazsa onlara sevgi besleme,onlardan uzaklaş,onlara itaat etme ki Allah memnun olsun diyor.

Müslümanlar içinde yukarıdaki gibi düşünen bir sürü insanı bulabilirsiniz.Boşver Milleti ve kan bağını diyerek Müslümanlığı çocuğundan,ana ve babasından önemli görenler olabilir.Gelişmemiş geri kalmış Müslüman toplumlarda akraba ana baba ve çocuklara önem verilmemesinde İslam dinini etkisinin de büyük olduğunu Kuranın bu ayetlerinden anlayabiliriz. Babanızı,Ananızı, kardeşlerinizi hatta çocuklarınızı bile dışlamak emirdir. Bu anlayışta olan Müslüman başkalarına nasıl anlayışlı olabilsin.İslam da dostluk yoktur.Birbirinden korkma vardır.Çocuğuna güvenmeyen başkasına güvenebilir mi?Fakat Müslümanlığın ve diğer dinlerin Çok ilkel inançlar olduğunu anlatmak ta uygarlık ve insanlık görevidir.Bu önemli insanlık görevimizi unutmayalım lütfen.

Kuranda yer alan aşağıdaki ayet insanın ne kadar bencil ve haysiyetsiz olduğunu söylemektedir.

MEARİÇ-11,12,13,14.Birbirlerine gösterilirler. Günahkâr kimse ister ki, o günün(kıyametin) azabından

kurtulmak için oğullarını, karısını, kardeşini, kendisini koruyup barındıran tüm ailesini ve yeryüzünde

bulunanların hepsini fidye olarak versin de, kendisini kurtarsın.

Bu ayet de İnsan öyle alçaltılır ki,en sevdiği insanları bile fidye vererek kendisi cezadan kurtulmak ister.

Müslümanları bilemem ama hiç bir Türk’ün bunu kabullenmeyeceğini kesinlikle biliyorum.Ben hiçbir Türk ün kuranın yazdığı ve söylediği gibi haysiyetsiz şerefsiz olduğunu düşünmüyorum. Hiçbir Türk kendini kurtarmak için anasını babasını çocuğunu fidye olarak teklif etmez.Ben hiçbir Türk babanın kendini kurtarmak için çocuğunu feda edeceğini sanmıyorum.Hatta bu söylenen söz Türkler için büyük hakarettir.

Kuranın Türkçe okunmasını önlemelerinin nedenlerinden biri de budur.

Müslümanlar için Akrabalığın Yakınlığın Kan bağının Milletin önemi yoktur.Nasıl olabilir işte yukarda ki ayetler.

Babandan,Anandan,Kardeşinden daha çok islamı ve peygamberini sevip onun için mücadele edin der.

İslam hoşgörü dinidir diye yalan söyleyip Kuranı olduğundan farklı anlatanlar cehennemde yanacaktır.

Anaya,babaya,çocuğuna,kardeşe bile hoşgörü yoktur ki başkalarına olsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...