Jump to content
Ateistforum

Üyelerle ilgili yorumlar

Recommended Posts

• İleti 1,3k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bana ne? O beni bulsun alla alla, allahi somut olarak gosterecek birisi varsa ciksin karsima, ama nerdeeee? Hepisi kafada, kisi kendine bile gosteremez inandigi allahini, anca bile bile kendini kandirmanin verdigi anlamsiz ic huzurunu yasar bu taravvufla, trajikomik bu yaratici kavrami..

Sitelerde Paylaş

IFeelGood, Placebo

Olmasi gereken aydin Turk kadinini tam yansitan degerli iki uyeydi, ayni zamanda kimseye (buna kendileride dahil) imtiyaz saglamayan haksizligi kim yaparsa yapsin goren cok adil iki adminimizdiler, umarim aramiza tekrar donerler, yokluklari cok belli oluyor..

Sitelerde Paylaş

She ra ve doctor kılığında hayata tutunmaya çalışıyor (tahmindir)

Başka bir başlıkta daha aynı tahminde bulunmuş yorum yapmışsınız.

she-ra ve doctor aynı kişi değildir, bu tespit IP numaralarıyla da sabittir, doctor nikli üye foruma daha önce üye olup yazmış pharmacist'tir. Bu açıklamaları yapalım ki kimse zan altında kalmasın.

Bilinmelidir ki forumdan atılan kişiler daha sonra gelip yazma hakkına sahiptir, herkese tekrar şans tanınır. Forumda istenmeyen kişiler bellidir yönetim bu kişilerin gelmesinin önüne geçmeye çalışır, geçememişse de gördüğü yerde atar. İki ya da daha fazla nikle yazmak kurallara aykırıdır, bunu yapan kişi uyarılır ve sadece tek nikle yazması sağlanır, kuralı bile bile tekrar nik alır veya depoladığı gözden kaçan niklerle yazmaya devam ederse de atılır.

Sitelerde Paylaş

Başka bir başlıkta daha aynı tahminde bulunmuş yorum yapmışsınız.

she-ra ve doctor aynı kişi değildir, bu tespit IP numaralarıyla da sabittir, doctor nikli üye foruma daha önce üye olup yazmış pharmacist'tir. Bu açıklamaları yapalım ki kimse zan altında kalmasın.

Bilinmelidir ki forumdan atılan kişiler daha sonra gelip yazma hakkına sahiptir, herkese tekrar şans tanınır. Forumda istenmeyen kişiler bellidir yönetim bu kişilerin gelmesinin önüne geçmeye çalışır, geçememişse de gördüğü yerde atar. İki ya da daha fazla nikle yazmak kurallara aykırıdır, bunu yapan kişi uyarılır ve sadece tek nikle yazması sağlanır, kuralı bile bile tekrar nik alır veya depoladığı gözden kaçan niklerle yazmaya devam ederse de atılır.

Çok ciddi yazmışsınız. Benim yaptığım bir tahmin ve de önemi olmayan bir konu. Aslında IP'leri de farklı olsa, kendileri de farklı kişiler olsa, özde aynılar, prototipler. Kısaca da aşağıdaki gibi tanımlanabilirler. Aşağıdaki 4 maddeyi yazılarında barındırıp, inandığı söylediği dinin kitabından kaçıp, kafirlerin söylemedikleri sözlerinden medet uman kişiler. Bu kılıfla gelen kişilerin hepsi benim için aynıdır. Yoksa bu arkadaşların atılıp atılmamasının, 5 nick almasının, ne önemi olabilir ki? Forumu çöpe çevirmediği sürece her renge ihtiyaç da var, yer de diye düşünüyorum.

Dur senin hakkında tahminde bulunayım;

1) Eskiden ateistin,

2) Ancak Kuran'ın hikmetini görüp müslüman olmaya karar verdin veya her an müslüman olabilirsin

3) Amma Kuran ayetlerini tartışmaktan yana değilsin

4) Bunun yerine tanrı var mı yok mu tartışması daha ilgi alanına giriyor

vs vs vs

Bakalım tahminim tutacak mı? :)

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...