Jump to content

Yahudi gaddarlığı

Recommended Posts

"Kendilerine kitap verilenlerden oldukları halde ne Allah'a, ne ahiret gününe inanmayan, Allah'ın ve Resulünün haram kıldığını haram tanımayan ve hak dini din edinmeyen kimselere alçalmış oldukları halde elden cizye verecekleri hale gelinceye kadar savaş yapın."

"Hem de kitap ehlinden onlara yardım edenleri kalplerine korku düşürerek kalelerinden indirdi, siz onların bir kısmını katlediyordunuz, bir kısmını da esir alıyordunuz. (Allah) onların arazilerini, yurtlarını ve mallarını size miras kıldı. Bir de henüz ayak basmadığınız bir yeri (size miras kıldı). Allah, her şeye kâdirdir."

Sitelerde Paylaş

Kenank , bunlar insan değil bence . Ama sırf bu kişileri kınamak başka , tüm yahudileri kınamak başka . Müslümanlar yahudileri öldürüyor olsaydı onlara da insanlıktan nasibini almamış diyebilecek miydin . Eğer diyecektim diyorsan ve ben sadece bu kişileri kınıyorum diyorsan senim arkanda tersini diyorsan karşındayım .

Sitelerde Paylaş

Kenank , bunlar insan değil bence . Ama sırf bu kişileri kınamak başka , tüm yahudileri kınamak başka . Müslümanlar yahudileri öldürüyor olsaydı onlara da insanlıktan nasibini almamış diyebilecek miydin . Eğer diyecektim diyorsan ve ben sadece bu kişileri kınıyorum diyorsan senim arkanda tersini diyorsan karşındayım .

Savaş cephede olur asker askere karşı savaşır.Asker sivile karşı silah sıktığı zaman bunun adı katlıam olur.Masum ınsanları öldüren her türlü zihniyet benım için terör odağıdır.Talıban,El Kaıde nın yaptıkları da terördür açıkca ifade edeyım.Bu nedenle gercek müslümanlarla dini kullanmaya kalkan sözde müslümanları bir kefeye koymayın.Kuran zulumden yana değildir,sulh dan yanadır.Yahudilerın yaptığını müslüman yapmaya kalkmaz zaten.

Sitelerde Paylaş

Allah'ın hatası, zamanında Yahudileri tüm kavimlere üstün kılmasaydı bugün bu kadar karşı konulmaz olmazlardı. Allah Yahudileri üstün kıldığına göre bir bildiği vardır.

Bakara 47:

''Ey İsrailoğulları, size bağışladığım nimetimi ve sizi alemlere üstün kıldığımı hatırlayın.'

Sitelerde Paylaş

İsraillilerin filistinlilere bakışı türklerin kürtlere bakışından farklı değil.

Bizim ülkemizde de ölen kürtlerin haberlerini keyifle seyredip zevke gelen halkımız var.

İmkanı olsa onlar da gidip mangal eşliğinde katliam izlemek ister.

Herkes nefret ettiği tarafın katliama uğramasını zevkle izlemek ister.

Sadece taraflı bakabiliyorsunuz olaylara, bu nun nedeni müslüman olmanızla aynı neden, gerizekalı olmanız.

İşler tersine dönse filistin israili yıkmaya başlasa aynını filistinliler yapardı.

Suriyede, müslüman kardeşlerin, esad yanlılarını nasıl keyifle eğlence içinde tadını çıkara çıkara öldürdüklerini gösteren bir çok video da var.İyi bir örnek olarak onları da görmezden gelmeyin.

Savaşı kaybeden taraf herzaman kendinin tamamen suçsuz olduğunu savunurken karşı tarafı da canavarlıkla suçlar.Bu da seyircilere oynarak savaşı kazanma taktiğidir. Ama filistinde işe yaramadığını gördük. Ağlamayı bırakın, madem bu kadar umrunuzda gidin orda savaşın israile karşı.

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bizim ülkemizde de ölen kürtlerin haberlerini keyifle seyredip zevke gelen halkımız var.

Senin de bakış açın kenank'dan farklı değil. Bu ülkede sadece kürtler ölüyor sanki, hiç türk ölmüyor. Gözün sadece bir tarafın yaptığını görüyor.

Sitelerde Paylaş

Senin de bakış açın kenank'dan farklı değil. Bu ülkede sadece kürtler ölüyor sanki, hiç türk ölmüyor. Gözün sadece bir tarafın yaptığını görüyor.

yazımdan tafaflıymışım gibi bir anlam mı çıkıyor. sadece örenekti o.

Aynı örneği tersten de düşünebilirsiniz tabi. Ben en popüler olduğu için kürt nefretini örnek verdim sadece.

Sitelerde Paylaş

yazımdan tafaflıymışım gibi bir anlam mı çıkıyor. sadece örenekti o.

Aynı örneği tersten de düşünebilirsiniz tabi. Ben en popüler olduğu için kürt nefretini örnek verdim sadece.

Belirli bir kesimde kürt nefreti olabilir ama aynı şey kürt tarafı içinde geçerli.

Sitelerde Paylaş

Sadece taraflı bakabiliyorsunuz olaylara, bu nun nedeni müslüman olmanızla aynı neden, gerizekalı olmanız.

İşler tersine dönse filistin israili yıkmaya başlasa aynını filistinliler yapardı.

Suriyede, müslüman kardeşlerin, esad yanlılarını nasıl keyifle eğlence içinde tadını çıkara çıkara öldürdüklerini gösteren bir çok video da var.İyi bir örnek olarak onları da görmezden gelmeyin.

Savaşı kaybeden taraf herzaman kendinin tamamen suçsuz olduğunu savunurken karşı tarafı da canavarlıkla suçlar.Bu da seyircilere oynarak savaşı kazanma taktiğidir. Ama filistinde işe yaramadığını gördük. Ağlamayı bırakın, madem bu kadar umrunuzda gidin orda savaşın israile karşı.

Doğuda öldürülen terörıstler kürt olduğu için öldürülmüyor PKK lı olduğu için öldürülüyor.PKK içinde sadece kürtler yok zaten surıyelısı,iranlısı,almanı,peşmergesi hatta içinde türk olanları bile var.Bu ülkede kürtler dışlanmıyor bunu iddia eden yalan söyler.Sanatçısı,mılletvekili,iş adamı,doktoru,hakimi,savcısı,işçisi,memuru ........kürt olan bir çok ınsanımız var kim demiş kürtler ezıliyor,dışlanıyor diye yok böyle bişey.Bırakın bu BDP ağızlarını da gercekleri görün artık ayrımcılık yoktur.Bu ülkeyi kım bölmeye kalkarsa karşılığını alır isterse lazlar ayaklansın bu şekilde farketmez.Filistinde,çeçenistan da yahudilere karşı silahlı mücadeleye katılan binlerce mücahıd var haberın yok galıba.Filistin yahudılerden üstün bir askeri güce sahip olsaydı ınanın bu katlıamı yapmazdı.

Sitelerde Paylaş

.

İşte böyleeee,

Dünye barışını torpilliyürmüş Yanudular.Insanlıhdan nasıplarını almayan bir irkmış Yanudular.

Kenank amca çocuhlarınıda tanımıyor.

Sizin böyyük dedeniz ABRAHAM,Abramoviçin bir oğlundan siz, .

Öteki oğlundanda İsreiloğulları türemiştir.Netenyahuyla Kenank amca çocuhlarıdır.

Nedense Yahudular süper gafalıykanYFellehlerse yOK kafa.Dünyede 3 ülke ınsansız uçah yapmış.

Amarıka

Israıl

Ve

Türkiye

Tolon

Sitelerde Paylaş

.Bırakın bu BDP ağızlarını da gercekleri görün artık ayrımcılık yoktur.

Türkiyede kürt nefreti besleyen kimse yok yani? Bu da çok gerçekci ayakları yere basan bir yaklaşım (senin gibi hayaletlere inanan birisi için)

O sadece örnek.Herkes birilerinden nefret eder demek istiyorum. Ve herkes nefret ettiği tarafın acı çekmesini, ölmesini zevkle seyretmek ister. Yoksa beni hiç ilgilendirmez türkiyenin birbirinden aşşağılık etnik guruplarının kavgaları.Bana kalsa tüm ülke erdirneden karsa yansın yokolsun isterim.Dİn dil ırk ayrımı yapmam nefret ederken.

Orda israillilerin yaptığı şey ''canavarlık'' değil. Her milletin insanın her ırkın, her etnik toplumun vs. düşmanına yapacağı şeyin aynısı.

Çok sevdiğiniz osmanlı da Avusturya kuşatmasında büyük insanlık suçları işlemiştir sırf zevk için. Sivil halkın üstüne top atışları yaparken tepelerden keyifle izlemiştir günlerce.

Kısacas, siz bırakın bu ''onlar canavar biz masum melekleriz'' ağızlarını. Sizi de, ordaki ölen filistinlide, o faşist israili kadından daha iyi değilsiniz. sadece kaybeden taraf olduğunuz için herkes size acısın istiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

.

İşte böyleeee,

Dünye barışını torpilliyürmüş Yanudular.Insanlıhdan nasıplarını almayan bir irkmış Yanudular.

Kenank amca çocuhlarınıda tanımıyor.

Sizin böyyük dedeniz ABRAHAM,Abramoviçin bir oğlundan siz, .

Öteki oğlundanda İsreiloğulları türemiştir.Netenyahuyla Kenank amca çocuhlarıdır.

Nedense Yahudular süper gafalıykanYFellehlerse yOK kafa.Dünyede 3 ülke ınsansız uçah yapmış.

Amarıka

Israıl

Ve

Türkiye

Tolon

Usta ne içip de giriyon forma :)) Kafa kıyak olunca ilham gelıyo galıba :lol:

Sitelerde Paylaş

Hayatta herşeyi din penceresinden görenler tükenmedikçe bu vahşetler yaşanacaktır. Çünkü din empatiyi öldürür.

Buraya gaddarlığın nasıl olduğunu gösteren videolar ekleyebilirim ama eklemeyeceğim, isteyen youtube'dan bulur.

Örnek 4 video (hepsi müslümanlara ait)

1) Suriye ordusu mensupları ele geçirdikleri 5-6 ÖSO mensubunu ufak bir odada öldüresiye dövüyor. Adamlar yok olmak istiyor ama olamıyorlar, çok acı görüntülerdi.

2) ÖSO mensupları ele geçirdikleri bir Suriye ordusu mensubunu dövüp, yalvarmalarına rağmen öldürdüler.

3) ÖSO mensuplarının postane çalışanlarını canlı şekilde çatıdan atması ve adamların yere düşme sahnesi.

4) Tunus'ta Hristiyan olduğu için kafası kesilen genç (Bu video da insanlık adına çok iğrençti)

Şimdi bu videolardaki gaddarlıklar ortadayken gelip burada Yahudi gaddarlığı diye başlık açmak iyi cesaret.

Kardeşim bırakın, müslümanı, yahudiyi, Hristiyanı, önce insan olun. Hiçbirinizin diğerinden farkı yok. Eğer iş video koymaya gelirse Müslümanlar bu bayrak yarışını açık ara kazanır.

Onun için insanlık ön plana çıkarılmalı. İnsan olmak için; can almayın, ne müslümanı, ne yahudiyi, ne ateisti kasten öldürmeyin, zulüm yapmayın, hak yemeyin, yalan konuşmayın, iftira atmayın. İnançlarınızı insanları bölmek için, nefret söyleminde bulunmak için kullanmayın. İnancınız bunu emrediyorsa çöpe atın

tarihinde koltuk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

beni hiç ilgilendirmez türkiyenin birbirinden aşşağılık etnik guruplarının kavgaları.Bana kalsa tüm ülke erdirneden karsa yansın yokolsun isterim.Dİn dil ırk ayrımı yapmam nefret ederken.

Senin zihniyet belli zaten bu ülkenın evladı da değilsin herhalınden bellı oluyor bu.Böyle düşünmene rağmen şayet bu ülkede yaşıyorsan yuh derım sana.Yurtdışın da yaşıyorsan da demek kı keyfin yerınde,karnın doyuyor cebın de para boldur.Seni ilgilendırmez tabı memleketın bu hali kendını düşünen gavurun ekmeğini yiyen için farketmez.

Sitelerde Paylaş

Senin zihniyet belli zaten bu ülkenın evladı da değilsin herhalınden bellı oluyor bu.Böyle düşünmene rağmen şayet bu ülkede yaşıyorsan yuh derım sana.Yurtdışın da yaşıyorsan da demek kı keyfin yerınde,karnın doyuyor cebın de para boldur.Seni ilgilendırmez tabı memleketın bu hali kendını düşünen gavurun ekmeğini yiyen için farketmez.

O kadar abartma tabiki beni de ilgilendirir.

Bende karadeniz ve akdenizin birleşerek türkiyenin atlantis gibi sular altına gömülüp yokolduğunu, mangalım ve içikimle keyif içinde izlemek isterim. Bu benim yeterince ilgilenmemi sağlıyor.

Her insan da olan doğal bir istek bu unuttun mu, yukarda açıkladım ya.

Sen kimi yokolurken keyif içinde izlemek istersin artık ondan bahset bize, bırak bu sadece barış ve kardeşlik için yaşan melek ayakalrınıda

Sitelerde Paylaş

Bu ayetler zalim yahudilerin kutsal kitabı Kuran'dan ...Bu yahudilerin yokedilmesi lazım..bu kitaba uymaları mecburi, herhal

İSLAM DA SAVAŞ FARZ KILINMIŞTIR.BÜTÜN DÜNYA MÜSLÜMAN OLUNCAYA KADAR ÖLDÜRÜN

BAKARA-216.Savaş size farz kılındı, gerçi o size hoş gelmez. Olabilir ki siz, bir şeyden hoşlanmazsınız; oysa ki o sizin için bir hayırdır. Yine olabilir ki, siz bir şeyi seversiniz, oysaki o sizin için bir kötülüktür. Allah bilir, siz bilmezsiniz.

NİSA-84 Allah yolunda savaş! Sen ancak kendi yaptığından sorumlusun. Müminleri de savaşa teşvik et. Umulur ki, Allah kâfirlerin gücünü kırar. Hiç şüphesiz ki Allah kuvvet ve kudretçe çok daha güçlü, ve cezası daha çetindir.

ENFAL-39..Ortalıkta fitne kalmayıp, dünya tamamıyla islam oluncaya kadar onlarla savaşın. Eğer vazgeçerlerse muhakkak ki, Allah yaptıklarını görür.

TEVBE-14-Onlarla savaşın ki Allah, sizin ellerinizle onların cezasını versin ve ... onları rezil ve rüsvay etsin, yardımıyla sizi onlara muzaffer kılsın. Ve mümin bir kavmin yüreklerini ferahlandırsın.

TEVBE-29.Kendilerine kitap verilenlerden oldukları halde ne Allah'a, ne ahiret gününe inanmayan, Allah'ın ve Resulünün haram kıldığını haram tanımayan ve hak dini din edinmeyen kimselere alçalmış oldukları halde elden cizye verecekleri hale gelinceye kadar savaş yapın.

ENFAL-41..Şunu da biliniz ki, ganimet olarak aldığınız her hangi bir şeyden beşte biri mutlaka Allah içindir. O da peygambere ve ona yakınlığı olanlara, yetimlere, miskinlere ve yolda kalmışlara aittir. Eğer siz Allah'a iman etmiş, hak ile batılın ayrıldığı o gün, iki ordunun karşı karşıya geldiği o (Bedir) günü kulumuza indirdiğimiz âyetlere iman getirmiş iseniz bunu böyle biliniz. Ve biliniz ki, Allah, herşeye kâdirdir.

ENFAL-69..Artık elde ettiğiniz ganimetten helâl ve hoş olarak yiyin ve Allah'a karşı gelmekten sakının. Muhakkak ki, Allah bağışlayıcıdır ve merhamet edicidir.

Yarattıklarının birbirini öldürmesinden nasıl keyf almaktadır ki Allah sürekli savaş ve öldürme istemektedir.

Böyle bir Allah olabilirmi? Yada Allah böyle savaş kitabı göndermiş olabilir mi?

Sitelerde Paylaş

Türkiyede kürt nefreti besleyen kimse yok yani? Bu da çok gerçekci ayakları yere basan bir yaklaşım (senin gibi hayaletlere inanan birisi için)

O sadece örnek.Herkes birilerinden nefret eder demek istiyorum. Ve herkes nefret ettiği tarafın acı çekmesini, ölmesini zevkle seyretmek ister. Yoksa beni hiç ilgilendirmez türkiyenin birbirinden aşşağılık etnik guruplarının kavgaları.Bana kalsa tüm ülke erdirneden karsa yansın yokolsun isterim.Dİn dil ırk ayrımı yapmam nefret ederken.

Orda israillilerin yaptığı şey ''canavarlık'' değil. Her milletin insanın her ırkın, her etnik toplumun vs. düşmanına yapacağı şeyin aynısı.

Çok sevdiğiniz osmanlı da Avusturya kuşatmasında büyük insanlık suçları işlemiştir sırf zevk için. Sivil halkın üstüne top atışları yaparken tepelerden keyifle izlemiştir günlerce.

Kısacas, siz bırakın bu ''onlar canavar biz masum melekleriz'' ağızlarını. Sizi de, ordaki ölen filistinlide, o faşist israili kadından daha iyi değilsiniz. sadece kaybeden taraf olduğunuz için herkes size acısın istiyorsunuz.

teklifin nedir,ölen ölsün dünya böyle güzel mi.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...