Jump to content

4 BÜYÜKLER (?)

Recommended Posts

Evet, cidden de ne haddine. Bu konuda beni sorgulamaya kalkacaksan, Reklam metni yazarından fazlası olman lazım.

Gördüklerimizi bu forumda binlerce kez yazdık çizdik. Ne benim ne de diğerlerinin tekrar edecek halimiz kalmadı. Otur sabaha kadar forumu baştan sona incele ve neyi gördüğümüzü gör.

Ben uyumaya gidiyorum enteller :) herkese iyi geceler; Kronos'a emanet olun.

Evet, cidden de ne haddine. Bu konuda beni sorgulamaya kalkacaksan, Reklam metni yazarından fazlası olman lazım.

Gördüklerimizi bu forumda binlerce kez yazdık çizdik. Ne benim ne de diğerlerinin tekrar edecek halimiz kalmadı. Otur sabaha kadar forumu baştan sona incele ve neyi gördüğümüzü gör.

Ben uyumaya gidiyorum enteller :) herkese iyi geceler; Kronos'a emanet olun.

İyi geceler :)
Sitelerde Paylaş
  • İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

İşte benimde cevabını aradığım soru bu. Bu sitede bilim icra ediyorsan "inmanah" gibi asimetrik olmayıp simetrik düşünüyorsan :) Allah yoktur. Ama bilim icra etmiyorsan yada bir tıpçı yada mühendis değilsen Allah'a inanıyorsundur. Zatem paradox'ta burada yatıyor. Saydığım bilim adamlarının ortak noktası Allah'a inanmaları

anlamadim..

hangi soru..

ne diyon sen

lütfen aciklarmisin

ben bir simitciyim :)

Sitelerde Paylaş

İstanbul'un en sevdiğim yanı İzmir'e dönüş yolu. Ben sabah İzmir'e gideceğim ama bu kısa sürede tespitlerimi EN'ler olarak sunayım istedim. Malum sanırım bir daha da giremeyeceğim sitenize :)

EN Bilim adamı: Enjeksiyon

EN Çocuk: İnmanah

EN Komik: İnternettin Hoca :)

EN Ateist: Sağduyu

EN Seviyesiz: Koltuk

EN Korkunç: Baykuş :)

EN Alakasız: Karşıyakalı1912

EN Mantıklı: Poiuz

veeee

EN Güzel: sher-ra :)

herkese byesssssssssss

Sitelerde Paylaş

İstanbul'un en sevdiğim yanı İzmir'e dönüş yolu. Ben sabah İzmir'e gideceğim ama bu kısa sürede tespitlerimi EN'ler olarak sunayım istedim. Malum sanırım bir daha da giremeyeceğim sitenize :)

EN Bilim adamı: Enjeksiyon

EN Çocuk: İnmanah

EN Komik: İnternettin Hoca :)

EN Ateist: Sağduyu

EN Seviyesiz: Koltuk

EN Korkunç: Baykuş :)

EN Alakasız: Karşıyakalı1912

EN Mantıklı: Poiuz

veeee

EN Güzel: sher-ra :)

herkese byesssssssssss

Üzerime beton dökün :D:D:D

Sitelerde Paylaş

Çok güzel yazmışsın. Öncelikle teşekkürler.

Ben bir din sitesine girip tartışsam sarı saçlarımla yerden yere vurulacağımı biliyorum. Bu siteye geldiğimde de yine sitedeki arkadaşlar benim cehennemlik :) olduğumu söylüyorlar. Neymiş efendim benim Allah'ım beni affetmezmiş. (Şimdi diyeceklerki evet kuranda böyle yazıyor:) Neyse ama ben her iki taraftan da dışlanıyorum. Orada müslümanlar beni kesin dışlayacaklar burada da ateistler zaten dışlıyor. Aslında bu konu tam bir bilimsel tez konusu :)

Biz seni dışlamayız merak etme. Çünkü ateizm veya din dışındaki her düşünce insanları gruplandırma veya bölme işi değildir. Tümüyle akılcı ve demokratiktir. Siteden atılan kişilerde gerçekten tahammül edilemeyecek derece saçmalayan kişilerdir emin ol. Tartışmak istediğin herşeyi tartışabilirsin. Yobazlar gibi özelden ölüm tehditleri de almazsın. :D

Sitelerde Paylaş

Burdaki erkek uyeleri uyarmak gerek:) ama simdi ben kabahatli olurum biliyorum, bir cok muslusun bana yazdiklarini unutur bu muslusler benim bir tek bu iletimi bana karsi kullanirlar surekli olarak, sadece bu uyenin geldiginden beri tum yazilarini okuyun anlarsiniz..

Sitelerde Paylaş

Shera anladım açıklamana gerek yok lakin seni müslümanlar zaten kabule etmez. edende dünyevi zaten kendileri kurallara uymayan müslümanlardır.

Ha kendin kendine bir inanç biçimi yaratıp inanabilirsin elbette yanlış yada doğru olduğunu gene kimse bilemez, seni rahatlatıyorsa ne ala..

Burası çok önemli :

Yazmışsın ki; karşıt görüşlüler siteden atılıyormuş öncelikle sana bunu yakıştıramadım ayıp etmişsin, sen hiç Müslüman bir din sitesinden hatta din sitesini bırak müslüman adminlerin olduğu farklı bir sitede tartıştın mı ?

Dİnci sitelerden defalarca banlana banlana bir hal olduk, çünkü orada yasak bu tartışmalar ancak cevap vermeyip kabul edersen olur, hatta özelden ölümle tehdit edildik bunlardan haberin var mı ?

Bak burada istedin gibi konu açıp iyi kötü tartışıyorsun ancak bizde gidip din sitesinde açabilelim değil mi ama ?

Cübbeli gibi dindar ve gerçekten dindar arkadaşlar bile burayı tercih edebiliyor banlanmış mı bir bakın...

Hükümetin son yıllarda yaptığı açılımlar sayesinde bu coğrafyada daha önce hiç görülmemiş bir düşünce özgürlüğü ortamı oluştu. Artık kimse kimseyi ölüm ile tehdit edemiyor. Ancak ve ancak umarım cehennemde yanmazsınız temennisinde bulunurlar. İnananlarla inanmayanlar arasında barış ve huzur ortamı doğmuştur.

Hayal görüyorum galiba.

Hökümatı bilmem ama, İslam'da ifade özgürlüğü vardır.

Sitelerde Paylaş

She-ra ben ergenlikten sonra baskalarindan cok farkliydim, allahin olmadigini bilmek meziyet degil o zaten yok, bana dogma yuklenmedi onun icin bu konuda dogrunun ne oldugunu bulmak daha kolay oleu benim icin, her ne kadar her tarafimıza dini kelimeler ve ritueller bulassada bir sekilde etkilensekte bu dayatma karsinda , asil meziyet ne biliyor musun? Tertemiz beyinleri daha cocukken onlara sorulmadan bu din virusuyle yikanan insanlarin yine de insanliklarini bulup bu dine kole degil birey olduklarini anlayanlarda asil meziyet, ne tekim geldiginden beri entel dantel takilaraktan bir halt olmayacak bu yoz dini sokmadigin kilik kalmadi, sen birey degil tam yoz bir musluman kolesin, entel takilsanda dinin buna izin vermiyor, yazilarinin tamamina genel cerceveden bakan herkez bu yoz dinin bu dogmanin emirlerini yerine getirdigini gorur, madem sen cozmussun olayi git arabistani aydinlatsana? Bir yerlerin yemez ama entelim dantelim:)

Sitelerde Paylaş

Blues dinleyen müslüman.

Bir dincinin ateistforumda ne işi var diye düşünürdüm. Canları sıkılıyor sanırım.

Stocholm sendromu da olabilir.

Ben hayatta gidip müsloların forumlarına girmem. Maymunlar cehennemi gibi.

Şu kafir sembolleri ile yaşayıp müslüman olanlara acıyorum. Kot giyip başını kapatanlara acıdığım gibi.

Kültür yozlaşmasının dibe vuruşu.

Müslümanlara her alanda baskı var o yüzden layıkıyla yaşayamıyoruz yoksa bende kafir gibi giyinmeye, kafirin müziklerini dinlemeye meraklı değilim.

tarihinde Cervantes tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte bende bu ayeti arıyordum. bu ayete göre hristiyanlar ve yahudiler de cennete girecekleri anlaşılmıyor mu. Soruyorum sadece ama lütfen kötü tabirler ve kırıcı cümleler kullanmadan kendinize yakışır şekilde cevap verin

Fetih 13-Her kim Allaha ve Resulüne inanmazsa bilsin ki biz, kâfirler için bir çılgın ateş hazırlamışızdır.

Bakalım çılgın ateşe kim gidecekmiş; Allah'a ve resulüne inanmayanlar.

Şimdi sen Muhammed'in Allah'ın elçisi olduğunu söyleyen bir Hristiyan veya Yahudi getirirsen onlar cennete gidebilir (tabii bu yetmez bir de Kuran'daki ayetlere iman etmeleri lazım ama seni o kadar yormayalım)

Yahudi ve hristiyanlarla dost olmayın diyen Tanrı onları cennete mi alacakmış?

tarihinde koltuk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sayın baykuş merhaba. karşıt görüşlülerin en fazla 2 gün bu sitede barınabildiğini duydum. Daha sonra moderatör grubu ısmarlama taleplerle o kişiyi siteden atıyormuş. Ne kadar demokratik :) size vereceğin en küçük bir karşıt cevap, demokrasinin olmazsa olmazı yargısız infazla siteden atılacağım korkusuyla şimdilik sunmuş olduğunuz görüşe bir karşılık vermeme kararı ile size karşılık veriyorum.

Siz rumpeltinski olarak foruma geldiğiniz dakika sadece küfür ve hakaretlerden ibaret iletilerinizle her başlığı kirlettiğiniz için atıldığınız. Bu tür üyeler uyarılmadan atılır çünkü niyetleri bellidir. Forumda demokrasiyi sadece ateistlere hakaret edebilmek için üye olup yazmak zannedenlere de demokrasi öğretilir. Bununla beraber müslümanlara hakaret etmeyi demokrasi ve özgürlük zannedenlere de tabii...

Kurallara uygun olarak yazana kimse dokunmaz, binlerce kere çürütülmüş ilkel düşünceler bir kere daha çürütülür. Yönetimle uğraşacağınıza üslubunuza bakın, atılmayın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...