Jump to content

Ateistler, hiç tanımadığınız birine iyilik yaptınız mı?

Recommended Posts

Her zaman bu topraklarda anarşistler olmuştur.21.yy anarşitleride ateistlerdir.

Filistindeki bebekler,çocuklar sırf müslüman diye ölsün diyen,faşistleride vardır içlerinde

Ellerinde fırsat olsa müslümanların hepsini ortadan kaldırırlar,katlederler..bu yüzden aynı zamanda sadistlerdir.

Çoğunun iyilik yapabileceğini sanmıyorum,bu tip insanlar hep kendini düşünürler.Bir takıma egoizimin zirvesindedirler.

Kaç tane ateist tanıyosun?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 135
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Islam insanlari ne hale getirebiliyor.

En iyi örnegi!

Her zaman bu topraklarda anarşistler olmuştur.21.yy anarşistleride ateistlerdir.

Filistindeki bebekler,çocuklar sırf müslüman diye ölsün diyen,faşistleride vardır içlerinde

Ellerinde fırsat olsa müslümanların hepsini ortadan kaldırırlar,katlederler..bu yüzden aynı zamanda sadistlerdir.

Çoğunun iyilik yapabileceğini sanmıyorum,bu tip insanlar hep kendini düşünürler.Bir takıma egoizimin zirvesindedirler.

Sitelerde Paylaş

Her zaman bu topraklarda anarşistler olmuştur.21.yy anarşistleride ateistlerdir.

Bugün dünyada terorist diyince akla gelen TEK grup müslümanlardır. Kimsenin aklıne ETA, IRA, vs gelmez. Müslümanların aklına bile gelmez.

Faşistin ateisti, dindarı olmaz. Müslümanların içinde de bolca faşist vardır. Bak Morsi isimli yoldaşınız faşizm yolunda hızla ilerlemektedir.

Dünyanın en gelişmiş ülkeleri içinde en çok ateist barındıran ülkeleridir. İsteseler bütün müslümanları öldürecek yetenek ve kapasiteyede sahiptirler ama bir umut belki bunlarda insan olur diye beklemektedirler.

Sitelerde Paylaş

Kırmızıyla işretlediyim yazı bile sizi utandırmıyorsa ne diyebilirmki sizei. Ganimet kimler içinmiş sen anlat öyerenelim Allahın ganimte ihtiyacımı var. linke gelince likte açıklamama ne gerek varmı görünen köy kılavuz istermi herşey ortada bi tarfta kemikleri kalmış çocuk kartal başında bekliyor yemek için bi tarfta arapların sefası var bende diyorumki nasıl yardım ediyorsun o insanlar açlıktan ölüyor yardım etiyiniz yok. Yardım etiklerini sen nerden biliyorsun?bense görüyorum al sana yeni linkler veryim belki elinin altındaki bilgi sayarı satar gönderirsin.

http://b1211.hizlire.../13/v/gbnhk.jpg

http://b1211.hizlire.../13/v/gbnkv.jpg

Burda bol keseden atmak kolay arap müslüman ülkeler yardım etmiş olsa bu çocuklar bu halde olmazdı.

Neden utandırsın ki? Allah'ın ganimete ihtiyacı yok. Ganimetin kimler için olduğunu da sen araştır artık.

İslam'da hırsızlık yasaktır ancak ganimet serbesttir. Ganimetin kimler için olduğunu araştırırsan belki düşüncelerinde bir değişiklik olabilir, araştırmanı tavsiye ederim.

Senin yardımlarını "reklam" etmekteki amacın gösteriş değil de teşvik olduktan sonra başkasının senin hakkında ne düşündüğünü dikkate almamalısın.

Resim linki atmışsın ancak neden attığını belirtmemişsin. Sen şimdi o sofranın etrafındakilerin zengin insanlar olduklarını ve aç-yoksul insanları düşünmediklerini düşünüyorsundur. Belki de orası bir aşevidir ve o sofranın etrafındaki insanlar da aç-yoksul insanlardır. Diyelim ki onlar zengin insanlar; Onların aç-yoksul insanları doyurmadıklarını, onlara yardım etmediklerini nerden biliyorsun?

Sitelerde Paylaş

Siz kafanıza enjekte edilen dinle devam edin. Biz dünyanın düzenini sizden daha iyi biliriz.

Önce kendi nefsine öğüt ver, kendi nefsini düzelt.

Sonra da başkalarına öğüt ver, başkalarını düzeltmeye çalış.

Önce kendi nefsinin özelliklerini, kendi nefsinin ne durumda olduğunu bilmen lazım.

Kendinde ıslaha muhtaç bir hal var oldukça başkalarını düzeltmeye,

Başkalarına öğüt vermeye kalkışma.

Eğer kendinde ıslaha muhtaç bir hal bulunduğu halde bunu bırakır da

Başkasının ıslahına kalkışırsan

yazık sana!

Başkalarını nasıl ve hangi hallerde kurtarabileceğini bilirsin.

Sen kendin kör isen, bir başkasının elinden tutup nasıl bir yere götürebilirsin?

Abdul Kadir Geylani

tarihinde SiyahSancak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateistlerin muslumanlara dusman oldugu dusuncesine neden kapildiniz ki? Din adina birbirini oldurenlerin hepsi kendini dindar niteleyen insanlar. Ateist kac kisi var ki dunyada? Cogu da isi gucu yerinde, egitimli, bilim adami ya da duzgun meslekleri secen insanlar. Bunlarin oldurmeyle ne ilgisi var? Oldurenler dini kullanan insanlar. Ben size aciyorum, bu kadar dar cerceveden bakip ateistlere hakaret edebiliyorsunuz, yazik sonra da iyi insan oldugunu zannedip cennet hayali kuruyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin muslumanlara dusman oldugu dusuncesine neden kapildiniz ki? Din adina birbirini oldurenlerin hepsi kendini dindar niteleyen insanlar. Ateist kac kisi var ki dunyada? Cogu da isi gucu yerinde, egitimli, bilim adami ya da duzgun meslekleri secen insanlar. Bunlarin oldurmeyle ne ilgisi var? Oldurenler dini kullanan insanlar. Ben size aciyorum, bu kadar dar cerceveden bakip ateistlere hakaret edebiliyorsunuz, yazik sonra da iyi insan oldugunu zannedip cennet hayali kuruyorsunuz.

Ateistler, birbirlerini öldürdükleri gibi, dindarları da öldürürler.

Sitelerde Paylaş

Neden utandırsın ki? Allah'ın ganimete ihtiyacı yok. Ganimetin kimler için olduğunu da sen araştır artık.

ENFAL 1. Sana savaş ganimetlerini soruyorlar. De ki: Ganimetler Allah ve Peygamber’e aittir. O halde siz (gerçek) müminler iseniz Allah’tan korkun, aranızı düzeltin, Allah ve Resûlüne itaat edin.

İyi oku kırmızıyla işretledim ganimte Allahın ihtiycı yoksa üsteki ayet niçin inmiş Allahın aytlerini inkar edmesin.

Sitelerde Paylaş

...

Önce kendi nefsinin özelliklerini, kendi nefsinin ne durumda olduğunu bilmen lazım.

Kendinde ıslaha muhtaç bir hal var oldukça başkalarını düzeltmeye,

Başkalarına öğüt vermeye kalkışma.

Eğer kendinde ıslaha muhtaç bir hal bulunduğu halde bunu bırakır da

Başkasının ıslahına kalkışırsan

yazık sana!

...

Abdul Kadir Geylani

Bak ne demişsin:

SiyahSancak, on 27 November 2012 - 06:45 PM, said:

Abdulkadir Geylani'yi önce senin anlaman gerekiyor.

Sitelerde Paylaş

Ärzte ohne Grenzen http://www.aerzte-ohne-grenzen.de/kennenlernen/organisation/finanzen/finanzieller-ueberblick-2011/index.html 88,3 mio €

SOS-Kinderdorf http://www.sos-kinderdorf.de/einnahmen_und_projekte.html 128 mio €

Amnesty International – Sektion der Bundesrepublik Deutschland e.V.

Bunlar ilk anda aklima gelenler (bir din adi altinda toplanmayan)bagis kuruluslari. Bunlar gibi Almanayada onlarca- yüzlerce var.

Agnostik Warren Buffettin 37,5 Mrd. $,

Bill Gates 25 mrd €

Hümanizmin islamla hic bir alakasi yoktur.

Sitelerde Paylaş

Kaldı kaldı, aramaya devam

Saçamalamktan vaz geç istersen iki ayeti yan yana koyarım Allahınında yalancı duruma düşürüsün astırma bana ayetleri git din sitelerinde bu saçmalıkları anlat cahil insanları kandırsın böylelikle burda din satmaya kalkma burada alıcı bulamsın.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...