Jump to content

İslam dinine inanan halklar insan gibi yaşayamazlar

Recommended Posts

Doğada zayıf olanlar elenir ve yok olurlar.Doğanın yasası böyledir

İslam ülkeleri ne kadar daha varlığını sürdürebilecektir?

İSLAM ÜLKELERİNİN HALKLARI NE KADAR SOSYAL YAŞIYORLAR?

NAHL-71.Allah, rızk konusunda kiminizi kiminizden üstün kıldı. Üstün kılınanlar, rızklarını ellerinin

altındakilere vermezler ki rızkta hep eşit olsunlar. Şimdi Allah’ın nimetini mi inkâr ediyorlar?

Bu ayette Allah fakirliği size ben verdim sesinizi çıkarıp itiraz etmeyin Müslümanlar diyor

İSRA-30.Şüphesiz Rabbin, dilediğine rızkı bol bol verir ve kısar.

Çünkü O, gerçekten kullarından haberdardır ve onları görmektedir.

İslam Allah’ın istediği bir Din ve diğer Din’lerden farklı ise neden Allah Müslümanlara yardım etmez?

Neden Müslüman ülkelerin yaşadıkları toprakları çöl yapmıştır?

Neden istiyorsa cennet gibi yapmaz?

Afrika’da verimsiz topraklarda yaşayan milyonlarca Müslüman açlıktan susuzluktan ölmektedir.

Hiç düşündünüz mü neden eğitim düzeyi düşük,cahil bilgisiz halkların yaşadığı Çöl insanları Müslümandır?

Müslüman oldukları için mi geri kalmışlardır?

Geri kalıp cahil kaldıkları için mi Müslümanlardırlar?

Bu Ülkeler Müslüman oldukları için mi Allah tarafından Çölde yaşamalarına izin verilmiştir.

Neden cennet gibi topraklarda Hıristiyanların yaşamasına izin verir?

Müslüman çöle mahkum yaşatılır.

ABD,Rusya,Çin,Japonya,Almanya,Fransa,İspanya,İngiltere,Kanada,Avusturya,Avustralya,İtalya

ARAF-58.iyi ve elverişli beldenin bitkisi, Rabbinin izniyle bol ve bereketli çıkar.kötü ve elverişsiz olandan ise, faydasız bitkiden başkası çıkmaz. Şükredecek bir toplum için biz âyetleri böyle değişik biçimlerde açıklıyoruz.

Çölde yaşayan insanlar verimsiz topraklarda yaşayan eğitimsiz kimseler oldukları için mi Müslüman’dır?

Yoksa bu ülkeler Müslüman oldukları için mi halkları Dünyanın en kötü şartlarında yaşarlar.

Afganistan,Libya,Irak,İran,Sudan,Etiyopya,Cezayir,Mısır,Suud prensliği,Katar emirliği,Somali,Nijer,yemen

Bu ülkeler Müslüman oldukları için halkları Prensler Krallar veya baskıcı dindar diktatörler tarafından yönetilir.

Çünkü İslam’da Demokrasi olmaz.Her şey Allah’ındır.

Yönetimde Dini lider,Halife,peygamber olur.

Allahın vekili olarak Allahın istediği olmaktadır.

Halk Dini lider ne derse o olur.Halk dini liderden daha iyi bilebilir mi?

Şeytan icadı dedikleri Bilimin icadı teknolojileri kullanıyor olmasalar hala eşek ve deveyle seyahat yapacaklar.

Buzdolabı kullanmadıkları için yiyeceklerinizi koruyamazlar.Telefonla haberleşemezler.

Müslümanların dini lideri Teknolojileri Allah vermedi Muhammed icad etmesi diye bir fetva verse

İlkel çağlardaki gibi yaşamaya devam ederler.

Aslında Müslüman halk yaşamıyor karnını doyurduğuna şükrediyor.

Gerektiği gibi beslenen,gerektiği gibi eğlenen bir tane İslam ülkesi halkı örneği veremezsiniz.

Müslüman ülkelerde her gün terörle birbirlerini öldürüyorlar.

Neyi paylaşamadıklarını bile bilmiyorlar.

Gazetelere bakın Suriye’de,Ürdün’de,Irak’ta,Afganistan’da herhangi bir gün terörden kaç kişi ölmüştür.

Araştırma yapabilirsiniz son bir Yılda Mısırda,Irakta Suriye’de Türkiye’de Silahla terörle kaç kişi ölmüştür.

Müslümanlar yaşamıyor.Kimsenin istemeyeceği topraklarda oldukları için yaşamalarına izin veriliyor.

İki milyonluk israil rest çektiğinde hepsi yerine oturuyor.

Müslüman kendini bir şey zannedip böbürleniyor.

Terörden başka övünülecek ne var?

Mezhep kavgalarıyla,İslami terörle birbirlerini yiyip bitiriyorlar.

Kaç tane Arap ülkesi halkı Kralı hariç normal insanı bir yere gidip eğlenmiştir.

Kaç tanesi Kara şövalye Yükseliyor filmini sinemada seyretmiştir.

Somali’de yaşayan kaç Müslüman 5 yıldızlı bir otelde tatil yapmıştır.

Kaç tanesi Tatile başka bir ülkeye gitmiştir.

Müslüman’ın yaşama kriteri karnını doyurmasıdır.

Açlıktan ölmüyorsa yaşıyor.

Bu dünyada yaşamaya ne gerek var.

Cennette kendilerini tomurcuk göğüslü küçücük huriler bekliyor.

Müslümanlığın İnsanlığa sunabildiği sadece hayal etmek.

Müslüman’lar kendilerini bir şey sanabilmektedirler.

Görmüyorlar mı Dünyadaki durumlarını.Yoksa farkına varmak mı istemiyorlar.

Bir Dünya çöl haritasına bakıp durumlarını daha iyi anlayabilirler.

Müslüman insanlar %95 çölde yaşamaktadır.

Bize Müslümanlığın yalanlarını anlatmaya çalışmak yerine,

neden sadece fakir ve cahil insanların Müslüman olarak yaşadığını bulup anlamaya çalışmıyorsunuz?

Bilimden habersiz Kuran’ın Dünya yayılı düz yazması,

İslam’daki tüm ibadetlerin Puta tapanların İslam’dan önceki zamanda yaptıkları ibadetler olması,

Dini ibadetlerinin Dünyanın düz olmasına göre ayarlanmış olması sizi nasıl uyandıramıyor?

Müslüman ülkelere Allahlarının cimri davrandığı görülebilir.

Türkiye’yi çıkarırsanız.Tarım arazisi yok denecek kadar azdır.

Yeşillik ve ormanlık arazi ,Sulak alanlar yok denecek seviyelerde olduğu görülür.

Tüm Müslüman ülkeleri bir araya getirseniz Nüfus ,Ekonomi,Toprak bakımdan Çin kadar olamazlar.

Sanki işe yaramayan topraklar özellikle Müslümanlara bırakılmış gibi genelde çöller ve boş araziler.

Yoksulluk insanların kaderi gibi gösterilerek Kral ve prenslerinden beklentisi olmayan halkları oluştururlar.

Müslüman’lar sosyal açıdan beklentileri olmayan yönetime katılmayan Demokrasiden habersiz insanlardır.

İyi yaşayan beyler ağalar ,şeyhler,prensler,krallar,Din adamları sınıfı

diğerlerine iyi yaşamdan pay verilmez.

Demokrasiyi elde edenlerden de geri almak için sürekli

Hristiyan ülkeler islam Dini pompalayarak geri kalmamıza yardım ederler.

Eğitim düzeyi,okur yazarlık oldukça düşük seviyededir.

İnsanların İslam için çabalamaları sağlanarak

uyutulup kontrol altında tutularak

ülkelerindeki sermaye sınıflarına zorluk çıkarmadan hizmet etmeleri sağlanmaktadır.

Nüfus çokluğu,ekonomik güç ve eğitim olmayınca savaşlarda etkin rol oynamıyor.

Küçücük İsrail’in Müslüman Arapların tümünün katıldığı üç savaştan galip ayrıldığını hatırlamak gerekir.

Kuran ayetlerinde (tevbe-14)savaşın ben arkanızdayım sizi galip getireceğim onları rezil rüsva edeceğim diye söyleyen Allahın israil’le savaşlarında sözünü unuttuğunu görüyoruz.

Yada Kuran’da yazdığı gibi “Ey İsrail oğulları Sizi alemlere üstün kıldım”

demesi sonucuyla Yahudilerin safında olduğunu bilmemiz gerekiyor.

Müslüman ülkelerde Nufusun artış oranın yüksek olması

Müslüman sayısını artırma çabası olarak algılansa da

doğum kontrolü günah diyen çağdışı kalmış Kuran’ı uygulama çabalarının sonucudur.

Sayın Müslüman arkadaşlar gerçek budur.

Türkleri çağdaş uygarlık yolunda geri bırakanın ne olduğu bellidir.

Bu durumda Viyana kapılarına dayanıp cariye ve köle kapabileceğini zannedenler olabilir.

Kuranda Yazdığı gibi Tüm Dünya Müslüman oluncaya kadar Savaşıp öldürüp cizye alabileceğine inandırılmış olabilir.

Bu kişiler siyasi çıkarlara,sermaye sınıfına,çalışmadan para kazanan Din adamlarına

hizmette bulunduklarının farkına varacak akıldan yoksun olabilirler.

Fakat çocuklarımızın geleceği için anlatmaya çalışmak zorundayız.

Ne Amerikan yerlileri,ne iknalar nede Türkler seve seve dinlerini değiştirmemiştir.

Bakın Dünya haritasına Müslümanların işgal ettiği topraklar Müslüman’dır.

Hıristiyan’ların savaşı götürdükleri yerler Hıristiyan dır.

Hıristiyanlar Amerika kıtasını keşfedip yağmaladıkları için tüm Amerika işgalci orduların dinine geçmiştir.

Hıristiyan ve Müslüman orduları Çin ve doğusuna geçemedikleri için Asya’da dinleri yayılamamışlardır.

Dinler işgallerle yayılırlar.

Dinler savaşla esir aldıkları halklara şırınga edilirler.

Araplara yenildiğimiz için Müslüman olduk.

Tarihimizi iyi okuyun gerçekleri anlayın.

Arapların kaç milyon Türk erkeğini köle

kaç milyon Türk kadınını cariye yapıp

dünyayı onlara zindan ettiğini unutmadan yaşayın.

Yunus-47.Her ümmetin bir peygamberi vardır.

Onların peygamberi geldiği zaman,aralarında adaletle

hükmedilir ve onlara asla zulmedilmez.

Kuranda ayette böyle yazmaktadır.

Türk olarak kendinizi ümmetten saymayanlara seslenelim.

Bir Türk nasıl Allah la arasında elçi diye bir Arap’ı kabul eder ve bir Arap a efendim peygamberim der.

Bir başka milletin milliyetçi ganimetçi köleci cariyeci önderine efendim demeyi gururuna yedirebilmektedir.

Bunu aklım almıyor ve utanıyorum.

Türklere elçi olmak Araplara mı kalmış.

Allah bir elçi gönderecek olsa Türkü neden göndermesin.

Niçin bir Arap göndersin.

Atalarımızı kesip köle cariye yapan Arapların dinden bize ne?

Müslümanlık Araplara ait olabilir ama bize ne İslam’dan

Bizim ümmetimizin adı Türk’mü Arap’mıdır?

Bu kadar da saf olmayalım.

Madem soyumuzdan milletimizden taraf değilsiniz Türküm demeyi bırakın!!!

Gerçek ve sapına kadar Türk olanların soyunu kirletmeyin..Arap’ım deyin çıkın işin içinden..

Araplar kendilerini yoksulluk ve insanlık dışı koşullara zorlamakla kalmayıp

işgal etmiş oldukları Afganistan. Pakistan.Türkiye,İran gibi ülkeleri kendileriyle beraber

insanlık tarihinin karanlık çukurlarına asılıp çekmiştir.

Somali ve Afrika da Allah çocukları açlıktan öldürmektedir.

ABD ve Avrupa ülkeleri tarafından 1980 den buyana İşte yukarıdaki

islam ülkelerinin seviyesine indirebilmek için sürekli İslam pompalanıyor.

Türkleri insan hakları ve demokrasiyi özlemle arayacak hale getirdiler.

Halkın çoğu işbirlikçi ve vurdumduymaz.

Birçoğu korkak.Çocuklarını düşünmüyor bana ne olanlardan diye

başına bir şey gelir diye zavallı durumunda yaşamayı gururuna yedirebiliyorlar.

İşte İslam bu..Hem insanlara hem de ülkelere hayatı zindan ediyor..

Allah neden cehennemle korkutup insanların yaşamlarını çekilmez yapsın ki..

Böyle zalim ve kötü olmak bir yaratıcıya yakışan giysi değildir.

İnsanların kötü yaşaması Allahın işine gelmez.

İlkel dinlerin yaşaması var olması

Halkı koyun gibi yöneten Ağa,şeyh,Kral ve sermaye sınıfının işine gelir.

Saygılar

Abdullah Abdal

Sitelerde Paylaş
  • İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bence Türkiye biranönce yönünü o coğrafyadan hemen çevirmeli batıya yönelmeli, 40 yıl sonra petrolde bitince dünyada musluk kuruyacak ve birbiri ile savaşan sefil çeteler kalacak, orada devlet falanda kalmayacak çete çete toprakları paylaşıp birbirlerini yiyecekler. Sevgili Seyirciler demişti dersiniz -_-

Sitelerde Paylaş

Ben Tek Allah'a, O'nun Kulu ve Elçisine, Elçisinin Kendi Tarafından iletilmesi istediği herşeye inanıyorum.

Ve bu şekilde de son derece hür ve insanca yaşıyorum. Her türde, her grupta dayatmacı insanlar vardır, düzendir, sen bunu islama entegre edemezsin... İslam güzellikle ve ahlaklı, sapkınlığa müsade etmeden herkezin huzuru için yollanmış bir dindir. Ve bu dine çok şükür ki sahipim...

Bir gün islam olmazsa emin ol bu dünyada olmayacak...

Sitelerde Paylaş

Ben Tek Allah'a, O'nun Kulu ve Elçisine, Elçisinin Kendi Tarafından iletilmesi istediği herşeye inanıyorum.

Ve bu şekilde de son derece hür ve insanca yaşıyorum. Her türde, her grupta dayatmacı insanlar vardır, düzendir, sen bunu islama entegre edemezsin... İslam güzellikle ve ahlaklı, sapkınlığa müsade etmeden herkezin huzuru için yollanmış bir dindir. Ve bu dine çok şükür ki sahipim...

Burada iman tazelemene gerek yok.

Sitelerde Paylaş

İslam dinine inanan halklar insan gibi yaşayamazlar ama maymundan geldiğine inananlar insan gibi yaşar.

Parazit yapmaktan başka işlere de yaramalı insan. İnsan gibi yaşamanın diğer bir anlamı da bu. Saksıyı çalıştırmak. Maymundan gelindiğini hangi cahil aptal adam söylüyor anlamıyorum. Eleştirmeden önce azıcık evrimi okuyun diye boşuna söylemiyoruz. Hala maymundan gelme diyenler var evrim için. Allahınızın rızasına biraz okuyun be!

Sitelerde Paylaş

İslam dinine inanan halklar insan gibi yaşayamazlar ama maymundan geldiğine inananlar insan gibi yaşar.

Yaşamak tan ne anladığın belli..

ye iç yat karnını doyur..

Dağlarımızda çok böyle yaşam...

Sitelerde Paylaş

Yaşamak tan ne anladığın belli..

ye iç yat karnını doyur..

Dağlarımızda çok böyle yaşam...

Dağlarımızda dedinde aklıma geldi,dünyanın en dağlarda olan ülkesi tibette ,en mutlu insanlar yaşıyormuş.Bir ara sende çık dağa,ağzından yarabbi,sen bu güzellikleri nasıl yarattın sözcüklerinin döküldüğünü göreceksin,Rüyanda tabi.Çünkü uyanıkken nefs tanrın öyle demene izin vermez.
Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım, dünyayı hem kendini, hem de sevdiklerini asacak bir idamhane olarak kabul eden ve eceli, hem kendini hem de sevdiklerini asıp, hiçliğe ve yokluğa ataak bir canavar olarak tevehhüm eden ve hastalık ve musibetleri, bu yalancı dünya cennetinin muzır haşereleri zanneden ve kendinin ve sevdiklerinin hayatının tek neticesi akrep ve tarla farelerinde yem olmak olan ve bu dünyada yokluk ve ayrılık tokatları yiyerek kabir ejderhasının ağzına yaklaşan bir kimse nasıl insan gibi yaşadığını iddia edebiliryor..

Ayrıca, bu dünyayı bir misafirhane ve pazar olarak kabul eden ve Allahın mükerrem ve muhterem misafiri olan ve ebediyete ve ebedi saadete namzed olan mü'minleri nasıl eleştirebiliyor..

her ne ise..madem dinsizsin...öyle ise dinsizliğinin cezasının bu dünyada lezzet cihetinde hayvanlardan çok aşağı düşerek ve yokluk ve ayrılıktan gelen tokatları yiyerek çek..hala anlamıyor musun:BU KAİNATIN EN BEDBAHT MAHLUKU DİNSİZ İNSANDIR....Dinsiz bunu peşinen kabul etmiş biridir..Yani, "ben dinsizim" demek.."ben hayvanlardan aşağı düşeceğim" demektir..Çünkü, bir hayvan bir dinsizden daha fazla bu dünyadan lezzet alıyor.

tarihinde İLİMCİK tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım, dünyayı hem kendini, hem de sevdiklerini asacak bir idamhane olarak kabul eden ve eceli, hem kendini hem de sevdiklerini asıp, hiçliğe ve yokluğa ataak bir canavar olarak tevehhüm eden ve hastalık ve musibetleri, bu yalancı dünya cennetinin muzır haşereleri zanneden ve kendinin ve sevdiklerinin hayatının tek neticesi akrep ve tarla farelerinde yem olmak olan ve bu dünyada yokluk ve ayrılık tokatları yiyerek kabir ejderhasının ağzına yaklaşan bir kimse nasıl insan gibi yaşadığını iddia edebiliryor..

Ayrıca, bu dünyayı bir misafirhane ve pazar olarak kabul eden ve Allahın mükerrem ve muhterem misafiri olan ve ebediyete ve ebedi saadete namzed olan mü'minleri nasıl eleştirebiliyor..

her ne ise..madem dinsizsin...öyle ise dinsizliğinin cezasının bu dünyada lezzet cihetinde hayvanlardan çok aşağı düşerek ve yokluk ve ayrılıktan gelen tokatları yiyerek çek..hala anlamıyor musun:BU KAİNATIN EN BEDBAHT MAHLUKU DİNSİZ İNSANDIR....Dinsiz bunu peşinen kabul etmiş biridir..Yani, "ben dinsizim" demek.."ben hayvanlardan aşağı düşeceğim" demektir..Çünkü, bir hayvan bir dinsizden daha fazla bu dünyadan lezzet alıyor.

Sende beyin yok ki anlayasın. Daha doğarken senin beynini alıp arabın zırvalıklarını doldurmuşlar içine. Sendeki bu beyin 1400 yıl önce çalışması dondurulmuş bir beyin, sadece basit komutları yerine getirebiliyor, yat, kalk, ye, iç, ibadet et gibi..

Sitelerde Paylaş

Sende beyin yok ki anlayasın. Daha doğarken senin beynini alıp arabın zırvalıklarını doldurmuşlar içine. Sendeki bu beyin 1400 yıl önce çalışması dondurulmuş bir beyin, sadece basit komutları yerine getirebiliyor, yat, kalk, ye, iç, ibadet et gibi..

Peki ben anlamıyorum..öyle ise anlat..mesela söylediklerimden hangisini inkar ediyorsun ve niçin? Madem söylediklerim doğrudur..Madem dinsiz bir insan bu dünyada hayvanlardan aşağı düştüğünü ispat ettik..Öyle ise, bana senin gibi zavallı bir dinsizin hayvanlardan aşağı düşmediğini anlat da bilelim..Fakat, boşuna çırpınırsırsın..Sen dinsizliği kabul ederek, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında cehennem hayatı yaşamaya karar vermişsin demektir..Bunu tersini iddia ediyorsan delillerini getir de bilelim.

Sitelerde Paylaş

Peki ben anlamıyorum..öyle ise anlat..mesela söylediklerimden hangisini inkar ediyorsun ve niçin? Madem söylediklerim doğrudur..Madem dinsiz bir insan bu dünyada hayvanlardan aşağı düştüğünü ispat ettik..Öyle ise, bana senin gibi zavallı bir dinsizin hayvanlardan aşağı düşmediğini anlat da bilelim..Fakat, boşuna çırpınırsırsın..Sen dinsizliği kabul ederek, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında cehennem hayatı yaşamaya karar vermişsin demektir..Bunu tersini iddia ediyorsan delillerini getir de bilelim.

Senin tek ıspat ettiğin kendinin aşağılık olduğun. Ancak aşağılık birisi kendi beyniyle değil de başkalarının komutlarıyla yaşamını sürdürür.

Ayrıca hayvanlarla ne derdin var bilmiyorum, sana bir kötülük mü yaptılar? Küçükken köpek falan mı ısırdı da hayvanlara karşı bu kadar kin ve nefret dolusun.

Sitelerde Paylaş

Ayrıca hayvanlarla ne derdin var bilmiyorum, sana bir kötülük mü yaptılar? Küçükken köpek falan mı ısırdı da hayvanlara karşı bu kadar kin ve nefret dolusun.

Yooo..hayvanlar Allahın birer antika sanatıdır ve manalı birer mektubudur ve bütün hayvanlar ebediyete mazhardır...Asıl sen hayvanların hikmetsiz ve manasız birer varlık olduğunu iddia ederek hayvanlara hakaret ediyorsun..

Ayrıca, madem senin gibi bir dinsizin niçin hayvanlardan daha aşağı düştüğüne dair delillerimi çürütemiyorsun...Öyle ise, daha ne diye konuşuyorsun..Madem dinsizsin, dinsizliğinin cezasını hem bu dünyada hem de ahirette çekmeyi kabul ediyorsun demektir..Madem dinsizsin, "ben hayvanlardan çok aşağı düşmeyi kabul ediyorum" diyorsun demektir..

İstersen şöyle yapalım..Siz dinsizlerle hayvanları karşılaştıralım..Bu dünyada hanginiz hayattan daha fazla lezzet alıyor ve hanginiz daha güzel yaşıyor bilelim..var mısın.

Sitelerde Paylaş

İstersen şöyle yapalım..Siz dinsizlerle hayvanları karşılaştıralım..Bu dünyada hanginiz hayattan daha fazla lezzet alıyor ve hanginiz daha güzel yaşıyor bilelim..var mısın.

30 kasım 2012

MÜLTECİ ÇOCUKLAR MÜSLÜMAN ARAP ŞEYHLERE SATILIYOR

Suriyedeki mülteci kamplarında ailelerin çocuk yaştaki kızlarını 1.000 euro karşılığında körfez bölgesindeki arap Müslüman zengin işadamlarına sattıkları gözleniyor.corriere della sera Ekonomik gelinler diye haber yapmış.

Cassandra Clifford Suriyeli gelinlerin uzun boylu beyaztenli ceylan gözlü oldukları için Arap zenginlerinin hoşuna gittiğini anlattı.iç savaştan kaçan ailelerin yoksulluk nedeniyle yaşandığı söylenmektedir.

Benzer durumun 2005 yılında Afganistandan pakistana sığınan mültecilerde ve 2007 yılında Iraktan şama ve Amana kaçan mültecilerde de yaşanmış olduğunu biliyoruz.

Birleşmiş Milletler Örgütüne göre 500.000 suriyeli çevresindeki çeşitli ülkelere sığınmış durumda.

Ürdündeki işadamlarının Çocuk gelinlerden faydalanan en büyük kesim olduğu gözlemlenmektedir.

Gazete SOL haber.

İslam için problem bir durum değil.islamın çocuklara ve kadınlara bakış açısını hepimiz biliyoruz.

Kuranda ki Talak-4 ayeti minik çocukları İslamiyet ise fakir halkları anlatmaktadır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...